Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:243, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Ko sievietes rotaslietas var pastāstīt par viņas personību 01.05.2023 22:15

Apkārtējo acīs jebkura sieviete cenšas izskatīties pēc iespējas pievilcīgāka kā ārēji, tā arī emocionāli. Tāpēc vīrietim tik bieži nākas saskarties ar vilšanos, kad izrādās, ka patiesās rakstura īpašības atšķiras no ārējā veidola, kas tiek pasniegts apkārtējiem. Tomēr daudz ko jūs varat uzzināt pats, ja vien protat nolasīt informāciju no lietām, kas piedr konkrētai sievietei, piemēram, daudz ko par sievieti liecina rotaslietas, ko viņa nēsā. Jo rotaslietu izvēli nosaka katras to valkātājas zemapziņa.

Kā kopt zīda izstrādājumus 11.04.2023 15:59

Uzzini vairāk par par zīda vēsturi, zīda izstrādājumu raksturīgākajām īpašībām, izmantošanu un kopšanu.

Smaržu horoskops – kā izvēlēties smaržas daiļā dzimuma pārstāvēm? 29.03.2023 21:11

Mūsu izvēlētās smaržas par mums stāsta daudz vairāk nekā spējam iedomāties. Tieši tāpēc pareiza smaržu izvēle ir viens no būtiskākajiem lēmumiem, kas sievietei jāpieņem. Tieši ar smaržu palīdzību spējam piešķirt sev vien raksturīgu un neatkārtojamu valdzinājumu. Bet kādas smaržas izvēlēties, ja zinām, ka katram cilvēkam vienas un tās pašas smaržas smaržo dažādi? Uz šo jautājumu spējuši atbildēt arī astrologi un, ielūkojoties zvaigznēs, mēģinājuši sastādījuši smaržu horoskopu – kādi aromāti katrai horoskopa zīmei būtu vispiemērotākie.

Kā tikt pie slaida auguma katrai horoskopa zīmei 02.03.2023 17:23

Kā zināms, ir 12 zodiaka zīmes, kur katra no tām pieder kādai no četrām stihijām - Zemei, Gaisam, Ugunij vai Ūdenim. Svarīgi, lai laikā, kad ievērojat diētu, savā ēdienkartē jūs iekļautu produktus, kas palīdz novājēt tieši jūsu zīmes pārstāvjiem. Šie produkti ne tikai palīdzēs atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, bet arī saglabās un pat uzlabos jūsu pašsajūtu un veselību.

Tattoo. Tetovējumu simboli un to nozīme 15.12.2022 11:01

Būtībā tetovējumus nedala pēc dzimuma piederības, taču tomēr sievietes un vīrieši izvēlas atšķirīgus tetovējumus. Sievietēm vairāk interesē tetovējuma estētiskā puse, attēla skaistums, savukārt vīriešiem svarīgāka ir tetovējuma informatīvā funkcija.

Pirmais sejas krēms – kādā vecumā? 06.12.2022 20:41

Kā pareizi kopt sejas ādu jaunībā? Un vispār – vai jaunām meitenēm nepieciešami īpaši sejas kopšanas līdzekļi?

Kurā datumā pie friziera? Tibetiešu matu griešanas kalendārs 13.11.2022 19:04

Tibetieši matu griešanai Mēness dienas iedala labvēlīgajās un ne tik labvēlīgās. Matu griešanai, pēc viņu izpratnes, ir liela nozīme tālākajam liktenim, jo tas pozitīvi ietekmē cilvēka mūža ilgumu, veiksmi, ārējo izskatu un pievilcību, taču matu griešana negatīvajās Mēness dienās var kaitēt cilvēka dzīvības enerģijai, veselībai un pat piesaukt nelaimi un nāvi.

Kā izgatavot rotaslietu komplektu, kas vairos tavu veselību un labklājību 10.11.2022 17:18

Nefrītam piemīt spēja vairot gudrību, drosmi un skaidrību. to uzskata par veselības, pārticības un ilga mūža akmeni. Ķīnā jau izsenis lielā vērtē turētā nefrīta pērlītes šajā kaklarotā ir kombinētas ar divu izmēru ķīniešu monētām un stikla un metāla pērlītēm.
Kaklarotas garums: 48 cm.

Kritēriji, kuri jāņem vērā, pērkot rudens un ziemas apavus bērniem 30.10.2022 17:25

Kad pāriet kancelejas preču plauktu „slaucīšanas” bums pirms jaunā mācību gada, nesteidziet aizvērt maciņus. Visticamāk var nākties atjaunināt arī atvases drēbju un apavu rezerves. Kad laiks strauji kļūst vēsāks, par sandalēm varam aizmirst. Bet vieglie, nesildošie un no mitruma nepasargājošie pavasara zābaki, kurus visticamāk vēl šodien nēsā Jūsu bērns, ātri var kļūt nepiemēroti. „Uz viļņa” – rudens zābaki bērniem, bet atkarībā no nepastāvīgajiem laika apstākļiem un tā, kā bērns reaģē uz zemāku temperatūru, pavisam drīz no skapja var nākties vilkt ārā (vai varbūt – iegādāties) arī ziemas zābakus.

Kā tīrīt zeltu mājas apstākļos? 21.10.2022 16:25


Zelta juvelierizstrādājumi ir katras rotu lādītes neatņemama sastāvdaļa, mūžīgā vērtība un nemirstīga klasika. Tiesa, ar laiku zelts var kļūt nespodrs vai pat mainīt krāsu, autentisko mirdzumu aizsedzot dažādu netīrumu kārtai. Bet ir labas ziņas – tas ir salīdzinoši viegli tīrāms, jo tas neoksidējas un nereaģē ar ūdeni. Kā tīrīt zeltu mājas apstākļos un kā pagarināt rotu mūžu? Uzzini turpinājumā!

Skaistuma etaloni senatnē un tagad 18.10.2022 20:47

Skaistums prasījis upurus visos laikos, un, iespējams, ka mūsdienu skaistuma procedūras pēc vairākiem gadsimtiem kādam šķitīs tikpat nesaprotamas un pat šausminošas kā mums šobrīd tas, ko sievietes skaistuma vārdā darījušas senākos laikos.

Kā ģērbties atbilstoši savam ķermeņa tipam? 14.10.2022 12:05

Visi zina to, ka dažreiz, iepērkoties, katrs izvēlas sev perfekto kleitu un aizejot uz kabīni, lai varētu to kleitu uzmērīt, tad sākas vilšanās. Parasti vilšanās iemesls ir ķermeņa tipa izpratnes trūkums. Kad pilnībā cilvēks ir iepazinis sava ķermeņa uzbūvi, sapņu tērpa izvēle kļūst daudzas reizes vienkāršāk. Tāpēc ir svarīgi zināt par dažāda veida ķermeņa tipiem, kas pastāv, un noteikt, kuram ķermeņa tipam katrs pieder.

Sejas masāža mājas apstākļos 28.09.2022 22:04

Jūs noteikti esat pamanījuši trendīgāko sejas kopšanas rīku — Gua Sha. Tas ir gluds priekšmets, veidots no dažādiem akmeņiem un paredzēts ādas kopšanai. Šis mazais plakanais olītis, kas strauji ieguvis popularitāti visā pasaulē, tiek slavēts par spēju izcelt vaigu kaulus, noņemt maisiņus zem acīm un uzlabot ādas krāsu.

Modes sieviešu treniņtērpi rudenim – 2022. gada tendences 25.09.2022 22:47

Tie ir ērti, komfortabli un tos var valkāt dažādos veidos. Modes sieviešu treniņtērpi 2022. gada rudenim sevi pierādīs ne tikai garajos vakaros ar Netflix, bet arī pastaigās, iepērkoties vai pilsētas izpētē. Kādas ir populārākās tendences? Pārbaudīsim!

Somiņa sievietes rokās un viņas raksturs 13.09.2022 22:34

Veids kā sieviete tur savu somiņu, daudz ko liecina par viņas raksturu, paradumiem un izturēšanos.

Eiropas manikīrs: kā veikt un kādi manikīra piederumi nepieciešami 21.07.2022 08:00

Eiropas manikīrs ir viens no populārākajiem un saudzīgākajiem manikīra veidiem, ko iespējams veikt ne tikai salonā, bet arī mājās. Tev būs nepieciešami vien daži manikīra piederumi, kā arī līdzeklis kutikulas noņemšanai un barojoša eļļa nagiem. Eiropas manikīra veikšana neaizņems daudz laika – seko mūsu sagatavotajiem soļiem procedūras veikšanai un iegūsti skaistus un koptus nadziņus arī mājas apstākļos!

Stilīgi tamborēti auskari 10.07.2022 10:23

Gribi būt īpaša un atšķirties no citiem? Uztamborē stilīgus auskarus. Lai to paveiktu, tev nepieciešams tikai viens brīvs vakars. Pie kam tamborēšanu var itin ērti apvienot ar iemīļota seriāla vai filmas skatīšanos. Jauki, vai ne?

Kādu ķermeņa kopšanas līdzekli izvēlēties? 29.05.2022 11:35

Ķermeņa higiēna un kopšana ir pašsaprotama ikdienas darbība, taču cik daudz laika esi veltījusi domājot, kādus ķermeņa kopšanas līdzekļus vislabāk izmantot? Nosakot savu ādas tipu un izvēloties produktus, pievērs pastiprinātu uzmanību kādam ādas tipam tie ir paredzēti. Būtisks jautājums ir, kuri produkti ir piemērotākie?

Plikpaurība vīriešiem: farmaceita ieteikumi tās mazināšanai 22.05.2022 10:47

Matu izkrišana var būt gan negaidīts pārsteigums, gan iepriekš paredzams process, bet jebkurā gadījumā tas visbiežāk saistās ar negatīvām emocijām. It īpaši nepatīkama ir matu izkrišana, ja tas notiek vecumā, kad plikpaurība netiek uzskatīta par normu. Matu izkrišana var radīt ievērojamu pašapziņas trūkumu, tomēr veidi, kā izvairīties vai mazināt plikpaurības cēloņus, ir dažādi. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane dalās padomos, kā mazināt matu izkrišanu.

Iveta Vecmane prezentē jauno pavasara/vasaras kolekciju “Bella Ragazza” 13.04.2022 07:18

Zīmols Iveta Vecmane prezentē jauno pavasara/vasaras kolekciju “Bella Ragazza”. Sievietes skaistuma cildinājums iemiesots košos fuksijas toņos vienlaikus saglabājot uzticību zīmola kanoniem: baltajai, melnajai, pelēkajai krāsai. “Bella Ragazza” aicina ikvienu meklēt un atrast to spilgto, vienreizējo, īpašo personības šķautni, kuru pieteikt mūsdienu prasīgajā pasaulē. Jaunā kolekcija pieejama Ivetas Vecmanes salonā Miera ielā 17 un interneta veikalā.

Kā kopt adījumus, lai tie ilgi kalpotu un izskatītos kā jauni 08.04.2022 15:51


Šosezon mode liek lielu uzsvaru uz adījumiem. Tie tiek piedāvāti gan apģērbos, gan aksesuāros ar visdažādākajiem rakstiem, pārsvarā apjomīgiem un no dabīgiem materiāliem, kā piemēram, vilna, kašmirs, angora. Dabīgs materiāls vienmēr būs labāks par sintētiku, taču arī tā kopšana atšķirsies. Lai tevi nepiemeklētu vilšanās sajūta, valkājot šādu apģērbu vai nepārņemtu izmisums pēc pirmās mazgāšanas reizes, piedāvājam iepazīties ar adījumu kopšanas nosacījumiem.

Auzu pārslas veselībai un skaistumam 18.03.2022 19:22

Mūsdienās, kad pastāv milzīga interese par dažāda veida diētām, zinātnieki atzinuši, ka tieši auzu pārslas ir tās, kas brīnišķīgi kontrolē vielmaiņu, uzlabo asins recēšanu, piedalās organisma attīrīšanā no šlakvielām. Savukārt, kosmetologi apgalvo, ka auzu pārslas ietekmē ādas gludumu un vingrumu, bet matiem piešķir spīdumu.

7 populārākie ādas jaku modeļi 22.02.2022 11:36

Pēdējos ziemas mēnešos, kad gaisā jau jūtams pavasarīgs svaigums, bieži vien kļūstam īpaši nepacietīgi, gaidot pavasari. Tas arī ir labs brīdis, kad apdomāt, kā atsvaidzināt garderobi.

Kā kurpju kasti pārvērst kārbā, kur glabāt dažādus nieciņus 08.02.2022 11:29

Kastes no kurpēm ne vienmēr jāmet laukā. No tām var pagatavot kārbas, kurās uzglabāt ceļojumu fotogrāfijas, bērnības kartītes vai piemiņas lietas, no kurām nevaram šķirties.
Šāda kaste var būt arī labs risinājums izmērā mazu bērnu rotaļlietu, tējas svecīšu, galda salvešu, kancelejas preču, svētku dekoru un citu nelielu priekšmetu uzglabāšanai.

Kā izveidot stilīgu garderobi pavasarim? 05.02.2022 10:58


Tuvojoties gada siltajai sezonai, daudzas dāmas sāk domāt par to, kā papildināt savu pavasara garderobi. Ieskatoties veikalu piedāvājumā un modes tendencēs, var viegli apjukt - īpaši, ja ir vēlme beidzot izvairīties no situācijas, kad drēbju skapī daudz, bet šķiet, ka galveno problēmu tas tomēr nav atrisinājis - garderobe ir vienveidīga un ne tāda, kādu to gribētos.

Kā kopt vilnas izstrādājumus (1) 15.01.2022 09:52

Atsvaidzini zināšanas par vilnas šķiedru vēsturi, vilnas izstrādājumu raksturīgākajām īpašībām, izmantošanu un kopšanu.

Daži noderīgi padomi ideāla ziemas apģērba izvēlē 13.12.2021 10:21

Ziema ir skaists gadalaiks. Īpaši, ja ir sasnigušas mīkstas sniega kupenas, kurās iegrimt, dauzoties ar bērniem vai četrkājainajiem draugiem. Ikvienam no mums reizi pa reizei patīk padraiskoties ar sniega pikām, uzvelt sniegavīru, vai uzbūvēt sniega cietoksni. Pastaigas sniegotā mežā ir sava veida ārstniecība un relaksācija. Galvenais uzdevums ziemas prieku baudīšanai ir atbilstoša apģērba un apavu izvēle. Ja ķermenim un kājām būs silti, arī prāts un sirds ļausies baudai!

Priekšlikumi sieviešu ziemas zābakiem 30.11.2021 18:16

Ziema ir gadalaiks, kam patīk pārsteigt. Tāpēc ir jābūt gatavam gan lielam salam un stipram sniegputenim, gan arī lietum vai atkušņiem. Viens no svarīgākajiem apģērba elementiem jebkurai sievietei neapšaubāmi ir apavi un šajā gadījumā - ziemas zābaki, kuriem jābūt ne tikai ērtiem, bet arī siltiem.

7 zelta likumi matu kopšanai rudenī un ziemā 30.11.2021 18:12

Aukstajā gada sezonā sausi mati nereti kļūst par vienu no mūsu problēmām, tomēr, lai arī sausu matu cēloņi var būt daudz un dažādi, bieži vien mēs vēl vairāk matus novājinām ar neatbilstošu ikdienas kopšanu, padarot tos sausus un trauslus. Kāda kopšana matiem ir nepieciešama rudenī un ziemā, lai tie būtu veselīgi un mirdzoši, stāsta Dove zīmola vadītāja Baltijas valstīs Marita Soha.

Dzīve zem cepures – kā palīdzēt matiem pārdzīvot aukstumu 25.11.2021 16:58

Lai gan ziemā mati netiek pakļauti kaitīgai UV gaismai, tie joprojām cieš no zemas temperatūras ārā un sausa iekštelpu gaisa. Jūsu cirtas var kļūt trauslas, blāvas un ātri sapīties.

Pat tad, ja piecas minūtes paliksit aukstumā ar neaizsegtu galvu, tiks traucēta asinsrite asinsvados un radīsies tūlītēja spazma - tas viss izraisīs matu folikulu stresu un nākotnē matu izkrišanu. Tāpēc ir ieteicams aukstajā laikā tomēr neaizmirst par cepuri vai šalli. Stils un elegance - viss ir skaisti un jauki līdz tam brīdim, kad jums beidzot pavasarī sagribēsies nesāt cepuri, lai neviens neredz sabojātus un izteikti pelēcīgus un novājinātus matus. Ziemas periodā ir svarīgi piemeklēt pareizos matu kopšanas līdzekļus un sekot dažiem padomiem. Mēs dalāmies ar visu apkopoto informāciju: zelta likumi no mums, bet vērtīgus kopšanas līdzekļus jūs atradīsiet šeit - https://topbeauty.lv/.

Padomi, kā ģērbt bērnu ziemā 23.11.2021 09:52

Tuvojoties gada aukstajai sezonai, vecāki sāk uztraukties par to, kā ģērbt savu bērnu, kad laukā ir sals un sniegs. It īpaši ar šādiem satraukumiem saskaras jaunie vecāki, kuriem ģimenē ir ienācis pirmais bērniņš. Lai kaut nedaudz sagatavotos šādām situācijām, nepieciešams ievākt pietiekami daudz informācijas par šo tēmu. Raksta turpinājumā varēsiet iepazīties ar padomiem, kas palīdzēs atbilstoši saģērbt bērnu ziemas laikā.

5 bīstamākās diētas 12.10.2021 19:50

Ieobežots uzturs ir daudzu sieviešu pierasta ikdienas sastāvdaļa. Ja ne katru dienu, tad vismaz periodiski mēs ievērojam tā saucamās diētas. Un tas nebūtu nekas- neliela atslodze organismam ir pat noderīga. Taču ir dažas diētas, kuras ievērot ir patiesi bīstami un veselībai kaitīgi, jo kopā ar liekajiem kilogramiem zūd arī veselība.

Kā radās slavenais Orenburgas lakats 04.10.2021 10:51

Senā Krievzeme visos laikos bijusi slavena ar saviem adīšanas meistariem. Izdoma, krāsu bagātība un lieliska izpildījuma tehnika raksturīga visiem seno rokdarbnieču adījumiem. Viens no šādiem brīnišķīgiem darinājumiem ir Orenburgas dūnvilnas lakats.

Kā izvēlēties apavus atbilstoši sporta veidam? 29.09.2021 15:30

Dažādiem sporta veidiem piemēroti dažādi apavi, jo katrā sporta veidā tiek veiktas savdabīgas kustības - tāds sporta veids kā skriešana nozīmē nepārtrauktu kustību vienā virzienā, savukārt teniss paredz daudz vairāk sāniskas kustības. Izvēloties piemērotus apavus, sportojot pastāv mazāks risks savainoties, tādējādi iespējams vairāk izbaudīt sportošanu. Lūk, padomi, kā izvēlēties apavus atbilstoši sporta veidam.

Kā kopt kokvilnas izstrādājumus 17.09.2021 17:01

Uzzini vairāk par kokvilnas kopšanu, vēsturi, ražošanu, izstrādājumiem un tās īpašībām.

Padomi, kā izmantot zemenes sejas maskām 06.09.2021 15:26

Visu, kas aug dārzā, liekam uz sejas! Arī zemenes var izmantot skaistumkopšanā, aizstājot nepieciešamību doties uz saloniem, kur līdzīgu efektu panāk ar ļoti dārgām procedūrām.

5 laba izskata un skaistuma nosacījumi 26.08.2021 15:18

Dzīvesveids ir galvenais skaistuma kritērijs. No tā atkarīgs jūsu izskats, auguma aprises un svars.
Tie, kas izskatās jauni, enerģiski, pilni spēka un dzīvesprieka, tie arī gūst sekmes šajā pasaulē. Gadās, ka mūsu iekšējais "es" no pastāvīgās cīņas par jaunības un skaistuma paildzināšanu, nogurst. Tādos brīžos gribas padoties. Taču dzeniet prom šādas domas, bet vēl labāk- pacentieties mainīt savu dzīvesveidu. Un tas jums palīdzēs cīnīties par jaunības, skaistuma un veselības saglabāšanu.

5 efektīvi paņēmieni, kā akcentēt žilbinošu smaidu 18.08.2021 08:36

Mirdzošs un skaists smaids raisa uzticību un ļauj ar pārliecību baudīt ikdienu, kā arī tas ir apliecinājums veseliem un koptiem zobiem. Papildus regulārai ikdienas mutes dobuma higiēnai ar atbilstošiem kopšanas līdzekļiem, žilbinošu smaidu iespējams izcelt, piemeklējot piemērotas krāsas apģērbu, aksesuārus, kā arī pareizi lietojot un izvēloties dekoratīvo kosmētiku. Iedvesmojoties no Signal jaunās Glossy Chic baltinošās zobu pastas, Signal zīmola vadītāja Marita Soha iepazīstina ar 5 ieteikumiem, kā akcentēt žilbinošu smaidu.

Nav laika tievēt? 10 triki, kā izskatīties slaidākai 05.08.2021 20:43

Katra sieviete vēlas būt mīlēta, labi izskatīties un arī būt pēc iespējas slaidāka. Atklāšu jums nelielu noslēpumu- ne vienmēr nepieciešams ievērot drastiskas diētas, lai sasniegtu savu mērķi. Jāievēro tikai 10 nosacījumi, un jūs itin viegli jau sākot ar šodienu kļūsiet par krietni slaidāku un iekārojamu sievieti.

Pieci iemesli, kādēļ ādas skrubēšana ir vērtīga 26.07.2021 19:01

Ķermeņa skrubēšana ir svarīga procedūra, kas būtu jāiekļauj ikvienas sievietes ikdienas skaistumkopšanas rituālā. Ierasts, ka ar skrubi attīrām tikai sejas ādu, bet patiesībā regulāra skrubēšana ir jāveic arī ķermenim, jo atmirušās ādas šūnas daudz ātrāk veidojas tieši uz ķermeņa, nevis sejas ādas. Savukārt, ja atmirušās ādas šūnas netiek noskrubētas, tās nosprosto poras, un āda netiek mitrināta, kā rezultātā tā kļūst sausa un raupja. Skrubēšana palīdz sagatavot ādu arī vairākām citām skaistumkopšanas procedūrām un mazina saules nodarītos bojājumus ādai. Dove zīmola vadītāja Marita Soha piedāvā piecus iemeslus, kādēļ ķermeņa ādai ir nepieciešama skrubēšana.

Nākamā lapa