Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 3


5 laba izskata un skaistuma nosacījumi

Dzīvesveids ir galvenais skaistuma kritērijs. No tā atkarīgs jūsu izskats, auguma aprises un svars.
Tie, kas izskatās jauni, enerģiski, pilni spēka un dzīvesprieka, tie arī gūst sekmes šajā pasaulē. Gadās, ka mūsu iekšējais "es" no pastāvīgās cīņas par jaunības un skaistuma paildzināšanu, nogurst. Tādos brīžos gribas padoties. Taču dzeniet prom šādas domas, bet vēl labāk- pacentieties mainīt savu dzīvesveidu. Un tas jums palīdzēs cīnīties par jaunības, skaistuma un veselības saglabāšanu.

1. Esiet kustībā!
Kustība- tā ir dzīvība, un vēl arī sievietes skaistums. Jo vairāk mēs kustamies, jo mazāk slimojam ar tādām kaitēm, kas saistītas ar vēnu varikozi, tromboflebītu un celulītu. Centieties pēc iespējas vairāk kustēties, tas atvieglos jūsu dzīvi, novērsīs veselības problēmas, kā arī palīdzēs saglabāt labu izskatu.

2. Nesmēķējiet!
Atsakieties no smēķēšanas, ja jums piemīt šāds netikums. Par smēķēšanas kaitīgumu runāts un rakstīts ne mazums. Bez tā, ka smēķēšana nodara ļaunumu veselībai, tā ļoti slikti ietekmē sejas krāsu un jūsu izskatu.

3. Atpūtieties!
Atslēga uz brīnišķīgu pašsajūtu ir pilnvērtīga atpūta. Jūsu izskatu negatīvi ietekmēs neizgulēšanās un pārpūle,- parādīsies tumši loki zem acīm un tiks traucēta nervu sistēmas darbība.

4. Nestresojiet!
Centieties lieki nesatraukties un neļaujiet stresam ņem pār jums virsroku. Stress veicina ādas vītumu.

5. Izvairieties no tiešiem saules stariem!
Sargājiet savu ādu no tiešiem saules stariem. Tas noved pie organisma atūdeņošanās, asinsvadu paplašināšanās, grumbu veidošanās un tumšu ādas plankumu rašanās.

Izmantoti materiāli no arabio.ru