Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 3


Vēlies būt veiksmīgs? Izvēlies pareizos cilvēkus

Redakcija
Redakcija

Vismaz 85% no jūsu panākumiem un veiksmes (gan personīgajā, gan arī darba dzīvē) ir atkarīgi no savstarpējo attiecību kvalitātes un tā, kādi cilvēki ir kopā ar jums. Jo lielāks būs pozitīvi domājošu cilvēku skaits, jo vairāk jums veiksies un jo tālāk tiksiet dzīvē uz priekšu.

VAJADZĪGIE CILVĒKI

Faktiski katrā jūsu dzīves pagrieziena mirklī blakus ir kāds, kas tiecas jums palīdzēt, vai, tieši otrādi, traucē. Labvēlīgi cilvēki visas savas dzīves garumā ar savu prasmi māk radīt, nostiprināt un uzturēt veselu augstvērtīgu kopsakarību tīklu, kā rezultātā var panākt ievērojami vairāk, nekā, piemēram, tāds cilvēks, kurš katru vakaru skrien uz mājām, lai skatītos iemīļoto seriālu.

Viss notiekošs jūsu dzīvē tā vai citādi ir saistīts ar savstarpējām attiecībām. Faktiski visas problēmas, ar kurām jums nākas dzīvē saskarties, rodas tā rezultātā, ka jūs iesaistāties nepiemērotās attiecībās ar nepiemērotiem cilvēkiem. Analoģiski-i visi lielie panākumi, kurus jūs sasniedzat dzīvē, tiek sasniegti brīnišķīgās attiecībās ar vajadzīgajiem cilvēkiem, kuri palīdz jums, un jūs, savukārt, palīdzat viņiem.

Vairāk kā 90% no jūsu veiksmes var tikt noteikti pēc tā, ko zinātniski sauc par „referentu grupu”. To veido cilvēki, ar kuriem kopā jūs visvairāk pavadāt savu laiku.

Katrs no mums savā ziņā ir līdzīgs hameleonam, jo katrs aizgūst psiholoģiskas iestrādes, uzvedības modeļus, vērtības un pārliecību no tiem cilvēkiem, ar kuriem saistīts lielāko daļu sava laika.
Ja gribat būt sekmīgs cilvēks, tad jums jādraudzējas ar pozitīvām personībām. Tāpēc uzturiet partnerattiecības ar tādiem cilvēkiem, kuri ir optimistiski, laimīgi, nosprauž sev nopietnus mērķus un virzās pa dzīvi uz priekšu. Tajā pat laikā turaties pa gabalu no tiem, kuri ir negatīvi vai kritiski noskaņoti, vienmēr par kaut ko sūdzas un neapmierinātībā ņurd. Ja jūs gribat lidot kopā ar ērgļiem, tad nedrīkstat saieties ar tītariem.

Ņemiet piemēru no miljonāriem, kurus viennozīmīgi var nodēvēt par veiksminiekiem. Viņi pastāvīgi meklē vajadzīgos cilvēkus. Viņi iestājas atbilstošās rūpniecības un tirdzniecības asociācijās, apmeklē dažādas sanāksmes un aktīvi piedalās savu referentu grupu darbībā. Saviesīgu un darījumu pasākumu gaitā viņi iepazīstas ar dažādiem cilvēkiem, apmainās ar vizītkartēm, kā arī aprunājas par abu pušu interešu sfērām, tādējādi atrodot sev vajadzīgos partnerus.

Pielietojiet arī jūs savā dzīvē līdzīgu stratēģiju. Katru reizi, kad iepazīstaties ar jauniem cilvēkiem, pajautājiet, kādā jomā viņi strādā un ar ko saistīts viņu bizness, īpaši pievēršot uzmanību jums noderīgai informācijai.
Pēc tam, cik vien ātri iespējams, izanalizējiet vai kaut kādā veidā varat sekmēt viņu biznesu. Jo vienmēr labāk būt tam cilvēkam, kurš dod, nevis tam, kurš ņem. Tāpēc vienmēr meklējiet veidu, kā palīdzēt un atbalstīt otru viņa mērķu sasniegšanā. atceraties- jo vairāk jūs dosiet, neko nelūdzot pretī, jo vairāk saņemsiet, pie kam pašos negaidītākajos brīzos un no negaidītākajiem avotiem.

IEDARBĪGS VINGRINĀJUMS CEĻĀ UZ VEIKSMI

Apziniet pašus svarīgākos cilvēkus savā dzīvē- kā tagadnē, tā arī nākotnē. Ar ko jūs varētu palīdzēt viņiem, lai tie būtu priecīgi palīdzēt arī jums? Padomājiet par cilvēkiem, ar kuriem jums nepieciešams tuvāk iepazīties. Ko tieši jūs varētu izdarīt viņu labā agrāk? Atceraties- sākumā jāiesēj sēkla, un tikai pēc tam jūs varēsiet pļaut.

IESKATIES! NODERĪGI!

Šī Apgādā Zvaigzne ABC izdotā Braiena Treisija "Tavu panākumu grāmata" ir obligātā literatūra katram, kurš vēlas ne tikai sapņot, bet arī sasniegt lielus un ambiciozus mērķus.

Braiens Treisijs ir pasaulslavens panākumu eksperts un koučs, kurš sarakstījis vairāk nekā 45 grāmatas.
Vairāk nekā miljons vīriešu un sieviešu 16 valodās un 31 valstī izmanto Braiena Treisija spēcīgās idejas, metodes un tehniku, lai paaugstinātu ienākumus, uzlabotu savstarpējās attiecības, atraisītu potenciālās dotības un veidotu laimīgāku, veselīgāku dzīvi.

Jāsaka gan, ka grāmatā apkopotās zināšanas ir bijušas pieejamas jau gadsimtiem ilgi, taču īstenot tās dzīvē ir spējīgi tikai un vienīgi mērķtiecīgi un neatlaidīgi cilvēki. Jo kā to atzīst arī pats panākumu eksperts Braiens Treisijs: "Visu panākumu pamatā ir spēja izvirzīt mērķi un izstrādāt tā īstenošanas plānu," bet kas ir ne mazāk svarīgi - rast motivāciju plānu arī īstenot dzīvē - ko, nenoliedzami, varēs iegūt ikviens šīs grāmatas lasītājs. Grāmata, šķiet, ir iepriekš jau publicētās un ātri vien izpirktās grāmatas "Zelta gudrības grāmata" atkārtots izdevums, kas tikai norāda uz to, ka Latvijā ir gana daudz panākumus alkstošu cilvēku, kuri drīz vien sevi pieteiks kā daudzsološi uzņēmēji, darbinieki, ģimenes un sabiedrības locekļi.

     [+] [-]

, 2014-10-24 00:35, pirms 10 gadiem
Veiksmīgs = laimīgs
10 things how to be happy: 10 steps how to...