Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 3


10 postošas domas

Redakcija
Redakcija

Varbūt paveras iespēja atrisināt kādu iekšēju konfliktu, ja piefiksējam, ka mums piemīt tendence domāt kādu no postošajām domām! Nekad nav par vēlu mainīt savas domas!

1. Visiem mani ir jāmīl! (Šī ir pilnīgi iracionāla, neiespējama lieta.)

2. Nekad nedrīkst kļūdīties.

3. Visam ir jābūt tā, kā es gribu. (Šī ir īsti egocentriska doma.)

4. Visas manas nepatikšanas rodas no sliktiem cilvēkiem. (Svarīgi saprast, ka katrs cilvēks rīkojas tā, lai viņam pašam būtu labāk, tā ir primārā doma, nevis, lai citam radītu problēmas.)

5. Ja es ļoti uztraukšos, lietas notiks labāk. (Ir situācijas, kuras nevaram ietekmēt, līdz ar to nav vērts uztraukties.)

6. Katrai problēmai ir vienīgais, labākais risinājums un man tas noteikti ir jāatrod. (Tad jau drīzāk katrai situācijai ir vispieņemamākais, piemērotākais risinājums konkrētaja brīdī, bet ne pareizākais.)

7. Vieglāk ir izvairīties no grūtām situācijām nekā tikt ar tām galā.

8. Ja es neko neuztveru nopietni, tad man nav jāviļas. (Šādas domas rodas, pateicoties psihes aizsardzības mehānismiem, jāatceras, ka aizsardzības mehānismi ir dažādi – nobriedušas personības mehānismi ir humors, sublimācija, bet ne izvairīšanās atzīt savas emocijas un jūtas.)

9. Visa sliktā, kas ar mani notiek, iemesls ir mana sliktā pagātne. (Svarīgi atcerēties, ka vienmēr ir izvēles brīvība, kā šo pagātni izmantot un uztvert.)

10. Uz pasaules nevajadzētu būt sliktiem cilvēkiem un apstākļiem, pasaulei būtu jābūt ideālai. (Šādi domājot, paši radām sev grūtības pieņemt realitāti.)

RigaBrain seansu vadītāja Zane