Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 3


7 laimes gūšanas ieradumi

Redakcija
Redakcija

Pētījumi rāda – šo septiņu ieteikumu praktizēšana ikdienā uzlabo subjektīvās laimes izjūtas rādītājus apmēram astoņu nedēļu laikā!

1. Krāj pozitīvos mirkļus! Ikvienu mirkli, kurā esi juties labi, mēģini piefiksēt vai īpaši iegaumēt.

2. Mudini sevi izjust pateicību. Novērtē, kas dzīvē ir labs un kas tev veicas. Mudini prātu vispirms izvērtēt pozitīvo.

3. Izmanto savas stiprās puses! Saprotot tās, varam pilnveidot vājākās. Un mēģini uz šiem savas personības “balstiem” fokusēties ikdienā. Pētījumi rāda – cilvēki, kas tā dara, ir mazāks risks pakļaut sevi depresijas simptomiem.

4. Piešķir dzīvei jēgu un mērķi. To uzstādīšana rosina gandarījuma izjūtu par savu dzīvi un ikdienu.

5. Rūpējies par attiecībām. Mūsu saikne ar tuvajiem cilvēkiem ir primārais laimes avots, – arī tas ir pierādīts.

6. Mācies optimismu! Optimisms – šī psiholoģiskās aizsardzības reakcija – ir viens no labākajiem veidiem kā pasargāt sevi no nepatīkamām domām un slikta garastāvokļa. Un to patiesi var iemācīties!

7. Ieturi pozitīvu virzienu. Izdari ik dienu kaut ko, lai tuvotos savam mērķim. Tās var būt ļoti mazas lietas, taču visas kopā pēc laika sniegs progresa un gandarījuma izjūtu par tuvošanos tam, ko vēlies sasniegt.

RigaBrain.com - - RigaBrain