Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


5 virtuālo vīriešu tipi

Redakcija
Redakcija

Iepazīšanas caur Internetu – viena no mūsu laika pazīmēm. Kā atrast virtuālajā telpā īsto vīrieti un atpazīt, kas viņš ir patiesībā?

Kā liecina prakse, vīriešus, kas pastāvīgi iepazīstas internetā, var iedalīt vairākās kategorijās pēc viņu mērķiem un motīviem.

Filozofs

Vīrietis vecumā no 30 līdz 35 gadiem, precēts, kuram parasti ir viens bērns. Laulība viņam ir apnikusi. Bet šķirties viņš nedomā – bērna dēļ, vai arī kādu materiālo vai morālo apsvērumu dēļ. Parasti „Filozofi” ir greizsirdīgi un autoritāri, tā kā mīļāko viņam atrast ir ļoti grūti. Attiecības ar viņām parasti ir sprāgstošais romantikas, kaisles, sūdzību uz dzīvi un sievu, lielīšanās ar bērna panākumiem un mācību maisījums. Kur nu vēl vairāk, laulības pārkāpšanai, draudzene internetā viņiem ir vajadzīga kā „košļājamā gumija dvēselei”. Kad apniks – izspļaus, un atradīs sev jaunu, ar citu garšu.
Tāpēc atpazīstot „Filozofu” - skrieniet no viņa pēc iespējas tālāk. Centieties „neielipt” emocionāli virtuālajās attiecībās un nesatikties ar viņu. Šie cilvēki, esot nelaimīgi - izplata nelaimīgus fluīdus uz visiem apkārtējiem.

Princis

Vīrietis vecumā no 30 līdz 35 gadiem, vai nu ir bez bērniem, vai arī neatkarīgi no bērnu esamības - veiksmīgi izjaucis savu ģimeni. Nevēloties risināt ģimenes problēmas, viņš bēg no tām skaistajā, virtuālajā pasaulē. Tur viņu neviens „nezāģē”. Viņš var pierādīt visai pasaulei savu neatkārtojamību, jo atzīšanas nepieciešamība viņam ir pietiekami augsta. Sieva viņu nenovērtēja, viņš taču ir tāds lielisks (!) – nu ko, tad viņš iegūs sajūsmu no citām dāmām. Tā kā sapnis par princi dzīvo katras sievietes zemapziņā, kas ir izaugusi uz pasakām, mūsu varonim drīzāk izveidosies „fanu klubs”, no kura viņš arī izvēlēsies sev meitenes tikšanām. Uzvedas viņš, starp citu, pasakaini dāsni. Un vispār ir godīgs: viņš nekad jums nepateiks, ka jūs viņam esat vienīgā sieviete. Šie stāsti parasti beidzas labi: „Princis” beidzot izvēlēsies sev meteni no fanu kluba, un personīgā dzīve, vēlāk, aizsedz viņam virtuālo pasauli. Tā kā iespēja kļūt par viņa princesi nav liela, bet ir, ja jūs esat labāka pār visām. Vai izveicīgāka. Bet, iegūstot „Princi” jums vajag uzmanīgi sekot tam, lai savas mīlestības rētas viņš neskrietu ārstēt tīklos – jo tur jau mierinātājas gan atradīsies, bet ampluā viņam jau ir izstrādāts.

Punduris

«Punduri» — virtuālo romānu nepārspējamie meistari. Nokļūstot emocionālās atkarības saldajā slazdā, kas ir ļoti līdzīga iemīlēšanai, meitene riskē ar savu garīgo līdzsvaru. Tāpēc, ka vēlāk noskaidrojas divas lietas: pirmkārt, reālajā dzīvē viņam ir meitene. Otrkārt, izrādās, ka ar šo sarunu biedru nav viss kārtībā. Vai nu viņš cieš no aptaukošanās, vai viņa augums knapi sasniedz pusotru metru. Bet, ja viņš ārēji ir pievilcīgs, tad viņam noteikti ir kādas nopietnas psiholoģiskas problēmas.
Visus šos „skaistuļus” apvieno tas, ka viņiem ir kompleksi kāda iemesla dēļ – vai nu viņu izskatā vai dzīvē. Virtuālajā pasaulē „punduris” panāk divus mērķus: iemīlēšanās - viņā pašvērtējuma pacelšanai, un reizē atriebība visām sievietēm, kas viņam atsaka mīlestībā reālajā dzīvē. Patiesībā, romāns beidzās ar vienu no diviem variantiem. Lai „punduris” pārliecinoties viņas jūtās, onlainā paziņo viņai, ka viņu attiecībām nav nekādas nozīmes, jo viņam ir iemīļotā, un tad viņš bauda nodarītās rētas efektu. Vai arī, kas gadās daudz retāk, viņš uzdrošinās pārnest attiecības reālajā pasaulē. Bet te „punduris” cieš sakāvi: virtuālā draudzene atnākot uz pirmo randiņu, redz ar kādu briesmoni visu šo laiku komunicējās, un vienā momentā izārstēsies no savas iemīlēšanās. „Punduris” atgriežas tīklā aizvainots un tālāk uzvedās pēc pirmā romāna nobeiguma scenārija .

Sisadmins

«Sisadminus» apvieno kopējā pazīme: viņi daudz laika pavada darbā, sēžot pie ieslēgta tīkla datora. Viņi iepazīstas nevis riebīgā rakstura dēļ – viņiem vienkārši vajag nodarbināt savu laiku. Vienīgais, kas apbēdina runīga „Sisadmina” gaišo tēlu – viņa sieva. Precējies viņš arī nevis riebīgā rakstura dēļ, bet gan praktisko apsvērumu dēļ – viņš nevar sev uzvārīt pelmeņus un izmazgāt kreklu. „Sisadmini” parasti ir pieticīgas būtnes, tā kā ēdināšana un sadzīves apkalpošana no sievas vai draudzenes puses, spēj viņus noturēt laulības stāvoklī. „Sisadmins” ir sliņķis. Ja jūs tēmējāt kļūt par viņa mīļāko, ir jāņem kurss, lai pierādītu savu unikalitāti. Metodiski un mērķtiecīgi pārliecinot „Sisadminu”, ka jūs esat pilnība un vienkārši svētki salīdzinājumā ar to, kas lāpa viņam zeķes. Jūs ieviesīsiet šaubas viņa dvēselē un visdrīzāk panāksiet intīmās tuvības ar viņu. Bet tikai brīvajā, no darba un viņa sievas, laikā, kura nav īpaši daudz. Ja jūs domājat kļūt par „Sisadmina” sievu, ampluā nāksiet izvēlēties pavisam citu – jums vajadzēs nākt pie viņa uz darbu, nest viņam karstās pusdienas, rūpēties par viņa komfortu.

Marta kaķis

Droši vien tā ir pati patīkamākā vīriešu kategorija, kas meklē pazīšanās: :”Marta kaķis” ir godīgs savos nolūkos. Viņam ir vajadzīga sieviete, un viņš meklē viņu visur, kur viņš ir. Piekrist uz tikšanos ar „Marta kaķi” var tikai gadījumā, ja jūsu intereses sakrīt, informācija, ko jūs ieguvāt par viņu, jūs apmierina, un laika, kas tiks patērēts tikšanās brīžiem, jums nebūs žēl. Turklāt, ja jūs neguvāt iespaidu no virtuālās saskarsmes: vīrietis nepateica jums nekā īpaši interesanta, neiesaistīja sarunā par kaut ko augsto, vai raksta ar kļūdām, tas nav iemesls atteikties no tikšanās. Dažreiz cilvēki neprot rakstīt un viņam nav pietiekamo iemaņu ātrrakstīšanā, lai rakstītu skaisti. Toties viņi labprāt runā un klausās ļoti uzmanīgi. Kaut arī dažreiz tas gadās otrādi. Fotogrāfijām uzticēties nedrīkst: kā liecina prakse, fotogrāfija nekad neveido pareizo iespaidu par virtuāla drauga ārējo izskatu. Tomēr vēlams tomēr saņemt fotogrāfiju pirms jūsu tikšanās, lai būtu pārliecinātai, ka nenoģībsi no sava pielūdzēja ārējā izskata. Lielākā iespējamība mīļotā iegādei ir tieši „Kaķu” vidū. Viņam ir vajadzīga sieviete, jums – vīrietis.