Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:376, Did:0, useCase: 3


Kā saglabāt mīlestību ilgstošās attiecībās

Redakcija
Redakcija

Mīlestība ir kaut kas grūti izskaidrojams, saka romantiķi. Bet neiroloģija saka pretējo. Tā kā šķiršanās piemeklē pat šķietami vislaimīgākos pārus, un tā liecina, ka mīlestība ir izgaisusi, cilvēki sāk prātot, kā mīlestībai izdzīvot ilgtermiņa attiecībās.

Neirologi ierosinājuši atbildi meklēt smadzenēs. Pētot cilvēkus, kas pat pēc 30 laulībā pavadītiem gadiem apgalvo, ka viņu mīlestība pret partneri nav mazinājusies, ir izdalīti četri pamata ieteikumi, kurus ievērojot, šo pašu rezultātu, iespējams, varēs panākt daudz vairāk pāru.

Esiet aktīvi kopā! „Iesaistieties kopīgās aktivitātēs, meklējiet kopīgus piedzīvojumus”, saka dr. Acevedo. „Ejiet uz randiņiem, kino, romantiskām vakariņām un centieties saglabāt šo saikni pēc iespējas ilgāk. Kad vien iespējams, dodieties kopīgos atvaļinājumos!”

Veselīgas domas. Domājiet pozitīvi viens par otru. Pat ja reizēm tas ir grūti, kontrolējiet negatīvo un centieties būt pēc iespējas optimistiskāki. Tas novedīs arī pie veselīgākas dzīves un stresa faktoru mazināšanās.
Esiet sava partnera atbalsts, kad tas nepieciešams. Kopīgi nosviniet panākumus un pozitīvos notikumus. Ilgstošas attiecības saistās ar drošības izjūtu un komunikāciju. Esot ar partneri gan priekos, gan bēdās, jūs stiprināsiet saikni, kas jūs abus vieno.

Esi attiecīgā noskaņojumā! Fiziska iekāre un pievilcīgums romantisku attiecību saglabāšanā ir svarīgi faktori. Pat ja šis noskaņojums jūs nepavada, esiet kopā – šis aspekts kalpos kā atalgojuma sistēmas faktors. Lai nu kā, jāatceras, ka seksuāla aktivitāte ir attiecību pamatā, un nodarbošanās ar seksu izraisa endorfīnu un seratonīna pastiprinātu izdalīšanos smadzenēs, un nodrošina daudz mierīgāku un pozitīvāku skatījumu uz dzīvi.

Autore: Contessa Schexnayder