Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


24.septembra dienas akmens- PĒRLES

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- PĒRLES

Diena starp citiem cilvēkiem un kopā ar citiem cilvēkiem. Jūsu dienu var veidot jūsu ceļabiedri. Vai arī jūs izveidosiet dienu viņiem.

Dvēseles māja var būt ieskauta draudzīgos apkampienos. bet ceļš var novest krustcelēs, kur satiekas seni draugi. tikšanās var būt dažādas, arī iedvesmojošas un izzinošas. Vēlāk varēs gan uzelpot, gan paslavēt sevi par jaunā ceļa izvēli un jaunu ceļabiedru rašanos.

Dienas noskaņojums var būt mainīgs vai tikt mainīts piespiedu kārtā.

Diena, kad par jums var iedomāties un atcerēties visi radinieki. un jūsu uzdevums būs apvienot mūziku no dažādām operām vienā veselā un jaukā skanējumā.

Pērļu maigums un mainīgais perlamutra lāsojums palīdzēs jebkuru situāciju noturēt diplomātijas rāmjos, mātišķās rūpēs un daudzdimensiju kompromisos.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva