Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


23.oktobra dienas akmens- RUBĪNS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- RUBĪNS

Dienas enerģijas ļoti individuālas. Personīgās nedēļas atziņas var klāties šai dienai pāri kā ēna. Daudziem gribēsies padalīties ar savām atziņām. Ja citi tās neatbalsta, tad viņus viegli ierakstīt savās opozīcijās ar visām no tā izrietošajām sekām. Ak un oh!

Sāpīgās vietas var pieprasīt intelektuālu atriebību. RUBĪNS var ievilināt kareivīgā noskaņojumā un arī likt rūpēties par visiem tiem, kas atrodas jūsu pakļautībā.

RUBĪNA enerģija- tā ir arī atbildība, tajā skaitā arī pret tiem, kas vēl to nesaprot.

Enerģētiskā ielāde notikusi. Un tas ir brīnišķīgi. Virziet to miermīlīgā gultnē. Vislabākais, ar ko sākt- apdāvināt tuviniekus. Diapazons ir plašs: sākot no reālām un taustāmām dāvanām līdz pat rūpēm un atbalstam.
Fantazējiet un eksperimentējiet. RUBĪNS vienmēr palīdz viedajiem.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva