Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


20.septembra dienas akmens- SMILŠAKMENS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- SMILŠAKMENS

Laika smiltis. Pa sausām smiltīm skriet grūti, pa slapjām- viegli. Smiltis ir plastiskas un birstošas, tās ceļo laikā, pārvietojas ar ūdeni un vēju. Un tās var kļūt par akmeni vai alu. Smiltis sastāv no milzum daudz sīkiem akmentiņiem un kristāliņiem, kas mini- pasaulē visi ir pašpietiekami, savukārt maksi- pasaulē- tikai smiltis zem mūsu kājām.

Te arī varētu beigt stāstu par šīs dienas enerģijām...

Piebildīšu tikai, ka 22.09. ir brīnišķīga iespēja pārvietot savus smilšu graudus vislabākajā veidā. Ja visus šos mazos smilšu graudiņus uzskatīt par mūsu pieredzi, tad ūdens var būt jūtīgs cements, emocionāls cietinātājs un šķīdinātājs.

Ceļš var zust smiltīs, bet ceļabiedri atpalikt. Emocionālie atplūdi var nomierināt līdz pat bezjūtībai un apātijai. Bet pļāpīgi ceļabiedri- nogurdināt. Labāk virzīties uz priekšu klusējot un bez steigas.

Ķermenī notiek iekšēja pieredzes un emociju pārvietošanās. SMILŠAKMENS šajos procesos būs labs palīgs! Tas vienmēr atgādina par vienkāršību. Vislabākie risinājumi šodien atrodami vienkāršajā un parastajā. Nesarežģījiet neko!

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva