Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


19.septembra dienas akmens- GRANĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- GRANĪTS

Labs un mūžīgs ceļš vienmēr ir no granīta. GRANĪTS vienmēr pārceļo no vienas dimensijas uz citu, no izplatījuma uz izplatījumu, no laikmeta uz laikmetu. Un saglabā mūsu pamatam informāciju un enerģiju. Tieši tā mēs varam uzzināt un saprast visu būtiskāko.

Es aicinu šodien salasīt akmentiņus un atnest tos mājās. Tāpēc, ka tie jau ir pārceļojuši uz 5D un paplašinājuši savas funkcijas. Bet mums vēl var traucēt vecas atmiņas. Ak, kāds pat ir izvilcis sev līdzi caur visu koridoru mantu lādi un tagad nezina, ko ar to darīt. Tādā gadījumā ieiešana 5D ir apgrūtināta, Tomēr GRANĪTS palīdzēs neatkrist atpakaļ pie savas lādes. Visi Zemes akmeņi jau ir sinhronizējušies. Atšķirībā no cilvēka, tie nemēdz kavēties.

Tāpēc nesiet mājās granīta gabaliņus. Lai tie ir kā palīgi pāriešanai 5D. Lai klāj jūsu ceļu līdzenu un gludu, aicinot ceļabiedrus no sirds.

Ja jūtat iekšēju vētru un jums ir pilns ar neatbildētiem jautājumiem, ejiet meklēt granīta gabaliņus. Vai arī, ja jums tādi mājās jau ir, novietojiet tos citur vai citādi. Vispirms gan neizmirstiet tos nomazgāt. Un dariet to visu ar labpatiku.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva