Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


13.marta dienas akmens- NEFRĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- NEFRĪTS

Šodien mēs varam savas gaidas pielāgot realitātēm, kas mums atveras. Būs liela vēlēšanās savienot realitāti ar vēlmēm. Tik liela, ka daudzas nianses var pat nepamanīt.

Domas un rūpes saistīsies ar darāmo un karjeru. Kaut gan domāsies arī par veselību. Pēdējie izplatījuma uzviļņojumi parādīja vājās vietas. Uzmanība jāpievērš arī veselībai un ne tikai kontekstā ar sasniedzamajiem mērķiem.

Piemēram, ja dodaties darba darīšanās un pa ceļam patrāpās aptieka vai veselīgas pārtikas veikals, nepalaidiet to garām- ir taču svarīgi justies labi un būt veseliem, lai nesabruktu gaidītais un varētu sasniegt mērķus.

NEFRĪTS aicina būt godīgiem pret sevi. Tas palīdz savienot vēlamo ar realitāti. Skriet uz mērķi bez fiziskā stāvokļa vērā ņemšanas nozīmē atteikties no realitātes saskatīšanas. Tāpēc uzturiet sevi formā un iedvesmojiet visos līmeņos.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva