Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


10.oktobra dienas akmens- AMETISTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- AMETISTS

AMETISTS ir skaidras domāšanas, ticības un patiesības akmens. Diena var izrādīties taisnību nesoša. Katra patiesība būs pamanāma. Ja arī kāds to mēģinās slēpt, tā tik un tā izlīdīs laukā. Gudrais sapratīs un nepiekasīsies. Pārējiem kā nu sanāks, tā sanāks.

Vai tad jūsu laime ir atkarīga no citiem cilvēkiem? No kā ir atkarīga jūsu laime?

AMETISTS aicina uz pašpietiekamību un attbildību. Tas palīdz atbrīvoties no svešā un liekā, sajust un atrast savu.

Šodien var noteikt savus īstos mērķus un atrast savu taisnību. Visā piedāvāto iespēju haosā atrast savu laimi.

Tikai nepierādiet savu taisnību citiem, jūs tik vai tā nedzirdēs, nevajag. Un tas palīdzēs atrast tuvāko ceļu un labākos ceļabiedrus.

Patiesība un laime kopā ar AMETISTU laistās visā savā krāšņumā!

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva