Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


8.februāra dienas akmens- HEMATĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- HEMATĪTS

Emocionālās enerģijas ar paliekošu tendenci. Ģimenēm raksturīgās un tradicionālās reakcijas var izpausties tā, lai tiktu sasniegti nospraustie mērķi. Neatlaidība un grūtību pārvarēšana parasti ir pirmie šajā sarakstā, jo tiek apgūti jau no bērna kājas.

Vecie emocionālie sakari arī atgādinās par sevi. Varbūt tos vairs nav vērts uzturēt? Ak, mums tā patīk aizkustinošas atmiņas un asaraini stāsti, sevis žēlošana un dusmas pret pāridarītājiem. Hematīts ir gatavs to visu atmagnitizēt un pārcelt uz šo gadu.

Emocionālā atjaunošanās atnāk caur bērniem. Dažādus emocionālos stāvokļus var mācīties tieši no viņiem. Tie nepieciešami, lai pārrakstītu dzimtas ģenētisko informāciju. Neaizmirztiet, ka viņiem tas jāļauj darīt.

Šodien var būt daudz padziļināta rakstura, atklātu un dvēselisku sarunu par galveno dzīvē.

Hematīts būs labs palīgs šodien!

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva