Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


5.decembra dienas akmens- FLUORĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- FLUORĪTS

FLUORĪTS ir aizejošā gada mīļākais akmens. Mēs vēl gaidām no tā pārsteigumus un analītiskus secinājumus. Darījumu aktivitāte kopā ar FLUORĪTU vienmēr būs viegla un radoša. Garlaicīgi nebūs. Bet jaunas idejas iedvesmos un piešķirs pārliecību.

Attiecībās var būt draudzīgs atbalsts, zinātnisks flirts, kaislīgs eksperiments. Un nav fakts, ka visiem tas patiks, taču interesanti būs. Bet dažas idejas var tā aizraut, ka zudīs miers un miegs.

Ar FLUORĪTU var un vajag izmantot laiku organizēti un efektīvi. Tomēr būt disciplinētam šodien nebūs viegli, tāpat kā grūti darīt vienu darbu. Galvā vienlaikus rosās tik daudz domu un darbu, bet kājas un rokas tikai divas. Palīdziet viens otram.

Dalieties savā pieredzē, lēmumos, atklājumos un domās ar citiem. Domubiedru lokā būs interesanti. Ja ģimene nav draudzīga, tad diena var izrādīties skumja un spriedzes pilna. Parastas pierastās maiguma izpausmes ir nepieciešamas, taču tām klāt prasīsies kas karsts un piparots.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva