Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


3.janvāra dienas akmens- PĒRLES

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- PĒRLES

Laiks, kas veltīts sev un saviem tuviniekiem, var būt iekrāsotd ar egoismu. Bet vajadzība pēc maiguma un mīlestības var izskatīties uzstājīgi un orasīgi, bet uzmanības trūkums var radīt aizvainojumu. Vēlme izpaust savu mīlestību var izskatīties kā galējība un mīlestības ierobežojumos var pazust mēra sajūta.

Arī kopīgais emocionālais fons var vilkt uz galējībām.

Var būt paaugstināta vajadzība rūpēties par kādu. Taču partneri var vēlēties nomainīt jūsu rūpes pret brīvību.

Sīki aizvainojumi tuvinieku starpā var gadīties ik uz soļa.

Diena piemērota sevi un savu tuvinieku izsrotāšanas, kā arī radošumam, psihoanalīzei, sevis iepazīšanai caur savām vājībām.

Vakaru labāk pavadīt radošu cilvēku kompānijā, kā arī koncertos un izstāžu zālēs. No garlaicības un emocionālā bada paglābs audio vizuālās baudas.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva