Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 12. februāris – Karlīna, Līna

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Karlīna, Līna. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Karlīna

Karlīna ir apveltīta ar labu intuīciju, gaumi, prasmi pamanīt ikvienu sīkumu un viedu prātu. Viņa vienmēr pilda dotos solījumus, nepamet draugus nelaimē, ir uzticama un gādīga. Karlīnai patīk atrasties uzmanības centrā, pārsteigt un iedvesmot. Viņa ir pārliecināta par sevi un prot arī pastāvēt par sevi. Nebaidās domāt citādāk un atšķirties no masām. Ja vien pārvar savu nevēlēšanos mācīties, tad dzīvē var sasniegt daudz.

Karlīnai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Līna

Līna ir sprigana un enerģijas pārpilna, kas vienu brīdi var atrasties vienā vietā, bet jau nākamajā- pavisam citur. Viņa ir kā nemiera gars, kas savā aizrautībā iesaista arī citus. Var būt ļoti jauka un sirsnīga, bet tikpat labi- arī nicīga un aizskaroša. Patīk it visā būt līderei un vienmēr teikt pēdējo vārdu. Mēdz ātri apvainoties, bet tikpat ātri piedod un aizmirst. Līna ir sabiedriska, jautra un nemēdz ilgi bēdāties. viņa ir optimiste, kas dzīvi izbauda no visas sirds un līdz galam.

Līnai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai pašizteiktos. Esiet atklāts, pozitīvs un drosmīgs. Izsakieties atklāti.