Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 10. marts – Laimrota, Liliāna, Silvija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Laimrota, Liliāna, Silvija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Laimrota

Laimrota ir dzīvīga, enerģijas pilna, jautra un patīkama būtne, kurai netrūkst draugu un domubiedru. Viņa labprāt savos priekos dalās ar citiem, ir asprātīga, interesanta un iedvesmojoša. Nemīl vientulību. Vienmēr grib atrasties notikumu virpulī, lai nepalaistu garām ko būtisku. Ir strādīga, centīga, taisnīga un arī principiāla. No saviem mērķiem neatkāpjas, cenšoties tos sasniegt par katru cenu. Mīl komfortu un pārmaiņas.

Laimrotai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Liliāna

Liliāna ir kā maza, simpātiska lapsiņa: gandrīz vai neatvairāma, bet viltīga. Viņa ir ļoti gudra, intelektuāla un sabiedriska. Apveltīta ar labu intuīciju, ātru reakciju, analītisku prātu un lielu gribasspēku. Izveicīga, pašapzinīga un lieliski piemērojas apstākļiem. Dūšu nezaudē pat tad, kad liekas, ka viss ir zudis. Ne vienmēr runā to, ko domā, un ne vienmēr dara, ko saka. Ļoti līdzsvarota un praktiski neietekmējama. Ja ko iedomājusies, noteikti centīsies to sasniegt vai iegūt.

Liliānai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Silvija

Silvija ir apbrīnojami kustīga, neatkarīga un sabiedriska. Brīžiem var uzdzirksteļot tā, ka nevar palikt nepamanīta. Silvijas draudzīgums, jautrība un prasme kontaktēties nodrošina viņai daudz draugu gan sieviešu, gan vīriešu vidū. Viņa gandrīz nekad nemēdz būt viena vai skumt. Silvijai piemīt zibenīga reakcija un laba intuīcija, taču parasti viņa rīkojas ātri un bez apdomāšanās, klausot tikai savām acumirkļa vēlmēm. Mēdz ielaisties avantūrās un nebaidās riskēt. Ātri iemīlas, bet tikpat ātri var aizmirst. Ir laba māte.

Silvijai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.