Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


#4 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša seksa noslēpumi

Sieviešu sabiedrībā reizēm pieņemts dzirdēt, ka vīrieši vēlas tikai vienu, ka viņiem interesē tikai sekss, taču patiesībā nav gluži tā, kā sievietes to paradušas teikt, jo arī vīrietim mīlošas jūtas nav svešas. Arī viņi mēdz būt aizskarami, kaut arī tas nereti tas tik pamanāmi kā tad, ja sieviete tā jūtas, taču, kā skaidrojusi attiecību speciāliste Barbara de Endželisa, sievietes jau sākotnēji radinātas būt emocionālākas, izrādot savas rūpes un gādību.

Ja vīrieši nevar sevi izteikt emocionāli, viņi bieži izsaka sevi seksuāli.

Svarīgi ir saprast, ka vīrieši gandrīz vienmēr seksu izmanto kā valodu, lai izteiktu savas vārdos neizsakāmās emocijas.Tā viņš vēlas atbrīvoties no spēcīgajām jūtām, kas viņu nomāc, jo vairumam vīriešu šķiet, ka izpaust tādas jūtas kā bailes, aizvainojumu, bezpalīdzību, samulsumu, neapmierinātību vai nožēlu nav vīrietim piedienīgi. Tā kā partneris nevēlas savas jūtas izpaust mutvārdiem, viņš mēdz noskaņoties uz seksu, lai izlādētu savu apspiesto emocionālo enerģiju, kad vairumam sieviešu, tieši pretēji - neesot emocionāli drošām, ir grūti būt seksuālām.

Reizēm vīrietis ar seksu vēlas no sievietes saņemt mierinājumu un uzmundrinājumu, kuru nespēj prasīt ar vārdiem, bet šāds izturēšanās veids var izraisīt situāciju, kad seksuālā akta laikā partneris piedzīvo fizisko atvieglojumu, taču viņa iekšējais emocionālais spriegums saglabājas vai arī sieviete var apvainoties, ka partneris izmanto viņas ķermeni par savu neīstenoto plānu realizācijas objektu.

Barbara De Endželisa iesaka pārrunāt šo tematu ar savu partneri, uzsverot, ka to nevajag darīt gultā vai tieši problēmas uzplaiksnīšanas brīdī, bet jūtot, ka vīrieša seksuālajos piedāvājumos slēpjas apspiestas emocijas, droši ļaut viņam tās atklāt. Viņa iesaka sarunu uzsākt apmēram tā: "Mīļais, man ļoti patiktu, ja tu pagulētu man blakus, tāpat vien apskāvis mani. Es gribu just tevi sev blakus," pēc tam ierosinot vīrieti runāt par savu problēmu, kas dotajā brīdī viņu nomāc un, kad vīrietim tiek dota droša iespēja izteikt viņa emocionālo spriegumu ar vārdiem, tiek veicināta lielāka intimitāte attiecībās, kā arī seksuālā dzīve kļūst daudz kaislīgāka.

Kad vīrieša seksuālie piedāvājumi tiek noraidīti, viņš jūtas emocionāli atstumts.

Ja vīrietis tuvojas seksuāli, viņš vēlas saņemt vairāk nekā tikai seksu. Viņš vēlas tikt atzīts un pieņemts. Strupi atsakot, vīrietis var reaģēt tā, it kā būtu atgrūsts personīgi, nevis tā, it kā viņam būtu teikts, ka gluži vienkārši nav piemērota noskaņojuma. Viņi sievietes vārdus "esmu nogurusi", "ne tagad" uztver kā "es tevi nemīlu", "es tevi negribu", "tu neesi iekārojams" vai "tu neesi pietiekami labs". Partneris, ļoti ticams, nezina, kā iztekt savas aizvainojuma jūtas par seksuālo atraidījumu, un, ja tas notiek pārāk bieži, ka var zaudēt seksuālo interesi par sievieti vai meklēt seksu citur. Tas ir tāpēc, ka vīriešiem patīk, ja sieviete nebaidās izrādīt, ka viņai patīk sekss.

Daudzas partneres joprojām kautrējas izrādīt savu seksualitāti partnerim, teikt, cik ļoti viņas to vēlas, vai ierosināt seksu, pirms to ir darījis viņš. Ja sieviete nebaidās izrādīt savu vēlēšanos savam vīrietim, viņam ir vieglāk un drošāk dalīties savā vēlmē ar sievieti.

Barbara De Endželisa iesaka neatraidīt pavisam sava partnera seksuālos piedāvājumus, uzsverot, ka sievietei nav jāpiekrīt vienmēr, kad viņas vīrietis vēlas seksu, taču viņa mudina iemācīties saprast vīrieša vieglo ievainojamību, kad viņš piedāvā sevi, un līdz ar to nenoraidīt viņu pavisam, sakot: "Mīļais, es esmu mazliet nogurusi, bet es labprāt justu tevi sev blakus. Kādēļ gan mums neapgulties kopā, lai izjustu vienam otru?" vai "Es tevi mīlu un labprāt ar tevi vēlāk mīlēšos, bet tagad esmu tik saspringta, ka nespēšu tevi mīlēt tā, kā es to vēlos. labāk vienkārši apskauj mani un padomāsim par to, kad bērni aizies gulēt."

Vārdu sakot, vairums gadījumos, kad partneris vēlas seksu, viņš patiesībā vēlas mīlestību, tādēļ attiecību speciāliste iesaka brīžos, kad sievietei nav īstā noskaņojuma, atteikties no tā, bet neatteikties no sava partnera mīlēšanas.

Jo biežāk sievietei būs seksuālas attiecības ar savu vīrieti, jo biežāk viņš mīlēsies ar savu partneri.

Dažas sievietes mēdz saskarties ar situāciju, kad viņas vīrietis ir iesaistījies priekšspēlē, bet viņai rodas sajūta, ka tā viņas partneri nemaz neaizrauj. Vīrietis dara it kā visu kā vajag, bet rodas iespaids, ka no viņa tas prasa piepūli, it kā viņš to nedarītu aiz mīlestības pret sievieti, bet aiz pienākuma, lai abiem būtu labi. Tas skaidrojams ar to, ka tad, kad vīrietis negribīgi vai bez aizrautības mīlinās ar sievieti, viņš slepenībā vēlas seksu, bet baidās to paprasīt, domājot, ka sieviete viņu nesapratīs.

Barbara De Endželisa uzskata, ka sekss un mīlēšanās nav viens un tas pats, skaidrojot, ka sekss ir fizisks akts, kurā kopā ar partneri gūst baudu, bet mīlēšanās ir emocionāls sava partnera mīlēšanas akts.
Kad vīrietim ir vienkāršs sekss ar sievieti, viņš piedzīvo īpašas kaisles, spontanitātes un aizrautības jūtas, kuru parasti pietrūkst apzinātākajā, lēnākajā un pakāpeniskajā mīlēšanās procesā. Vīrieši šo aizrautīgo tiešumu vērtē tikpat augstu, kā sievietes - drošību un maigumu.

Autore uzsver, ka viņa ar to nevēlas teikt, ka katru reizi, kad sievietei ir sekss ar vīrieti, viņai būtu jāļauj vīrietim kļūt nejūtīgam, nemīlošam un rupjam, bet apgalvo, ka sievietei jādara tikai tas, ko viņa vēlas darīt, un, ja vīrietis nekad negrib mīlēties, vienmēr uzstājot tikai uz seksu, attiecību speciāliste iesaka nopietni izrunāties. Ja vien sieviete zina, ka parasti viņas vīrietis ir labs mīļākais, kā atrisinājumu autore uzskata sievietes piekrišanu reizēm vīrietim dot tiesības ierosināt tikai seksu un, kad partneris priekšspēles laikā šķiet neiejūtīgs, nekritizējot viņu, pajautāt, vai patiesībā viņš nevēlas tikai seksu bez priekšspēles.

Lai ikviens mirklis, kas pavadīts romantiskā divvientulībā ar savu partneri, kļūst par juteklisku piedzīvojumu un sniedz neatkārtojamas un pasakainas sajūtas!

Visi raksti sērijā "Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti"

#1 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti.Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās

#2 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās sievietes kļūdas attiecībās

#3 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša noslēpumi

#4 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša seksa noslēpumi

#5 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#6 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#7 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#8 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#9 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#10 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa