Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


#6 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

Daudz ir dzirdētas vīriešu sūdzības par sievietēm, kuras gultā ir kūtras un saspringtas, tā it kā viņām sekss nemaz nepatiktu un neinteresētu, taču patiesībā vairums no šīm sievietēm vienkārši kautrējas no sava partnera, tā liedzot sev gūt lielāku baudijumu no abu kopīgās seksuālās dzīves.

Attiecību speciāliste Barbara De Endželisa ir uzskaitījusi vairākus iemeslus, kas vīrieti atvaira no seksa, un, ja vien sievietes nolūks nav kļūt neiekārojamai vīrieša acīs, autore iesaka tos ņemt vērā:

Sievietes, kuras izliekas, ka sekss viņām ir nepatīkams

Tās ir sievietes, kas izsaka noniecinošas piezīmes par seksu un kļūst piesardzīgas, tiklīdz sarunas ievirzās par to. Viņas pret mīlēšanos izturas negribīgi, kritiski izturas pret vīriem vai draugiem, kad tie izrāda savu seksualitāti, un seksu ar savu partneri uztver kā apgrūtinājumu, it kā gaidot, kad tas ātrāk beigsies, taču vīrietis nekļūs atklāts un pieejams sievietei, kas viņu vai viņa vēlmes sauks par nepareizām. Tas vīrietim liek justies tā, it kā viņš nebūtu pietiekami labs un viņš var zaudēt seksuālo interesi pret savu partneri.

Dažas sievietes tā izturas tādēļ, ka jau jaunībā ir mudinātas apspiest savu seksualitāti. Viņām ir iegalvots, ka sievietei nepiedien būt pārāk jutekliskai, taču vairums vīriešu vēlas partneri, kurai patīk sekss, jo tad vīrietim nav jājūtas neērti pašam par savu seksualitāti.

Dažām sievietēm traucējošs šķiet fakts, ka viņu partneris nerīkojas atbilstoši viņu vēlmēm un rezultātā zūd interese par seksu ar konkrēto personu, jo sievietei nepatīk nevis pats sekss, bet neuzbudina partneris. Šajā gadījumā sievietei būtu jāpārdomā, ja viņas partneris mīlētos citādi, vai viņai sekss patiktu vairāk. Ja atbilde ir pozitīva, attiecību speciāliste iesaka parunāt ar partneri par abu seksuālo dzīvi, pastāstot, ko sieviete vēlētos no viņa saņemt, bet, ja sekss sievieti neinteresē vispār, problēma ir daudz nopietnāka un šajā gadījumā ieteicams vērsties pie seksopatologa, lai noskaidrotu, kas kaitē izpausties sievietes seksualitātei. Tā var notikt, piemēram, ar sievietēm, kas bērnībā ir seksuāli izmantotas.

Seksuālo tieksmi var apslāpēt arī attiecību pārmērīgais emocionālais spriegums. Apspiestas dusmas, nožēla vai neuzticība rezultātā var nogalināt kaisli, tāpēc, lai guļamistabā neieslīgtu rutīna, svarīgi ir uzturēt arī labas emocionālās attiecības.

Sievietes, kuras pašas nekad neierosina seksu

Sievietes seksu neierosina to pašu iemeslu dēļ, kuru dēļ izliekas, ka sekss viņām nepatīk, taču tās, kuras pašas nekad neierosina seksu, atvaira no domām par seksu arī vīriešus, jo viņi tad jūtas ierobežoti un uzmācīgi. Vīrieti var pārņemt sajūta, ka sekss interesē tikai viņam. Kā stāsta autore, tuvoties tam, kuru mīl, un teikt viņam par vēlmi mīlēties ir emocionāls risks saņemt atraidījumu. Ja vīrietis jutīs, ka sieviete nevēlas uzņemties daļu no seksuālā riska nastas, iespējams, ka arī vīrietis pārtrauks to darīt.
Barbara De Endželisa iesaka sievietei reizēm arī pašai pamudināt vīrieti uz mīlēšanos un pat, ja dažreiz viņš spēs atteikt, tāda kaislīga pavedināšana viņu uzbudinās.

Sievietes rīkojas nepazīstot vīrieša ķermeni

Kā stāsta attiecību speciāliste, vīrieši tik ļoti identificējas ar saviem seksuālajiem orgāniem, ka sievietes izturēšanos pret tiem uztver kā viņas izturēšanos pret viņiem pašiem, taču sievietes bieži baidās pajautāt, kā un kur vīrieši vēlētos tikt apmīļoti. Viņas baidās izrādīt savu nezināšanu, tāpēc rīkojas kā prot.
Nereti, aizrautīgi darbojoties tikai gar partnera dzimumlocekli, sievietes aizmirst pievērsties arī pārējām ķermeņa daļām, taču, lai sniegtu otram patiesi baudāmas sajūtas, ir jāmīl visu partnera ķermeni, gluži tāpat, kā to vēlas arī sieviete. Tad partneris jutīs, ka tiek mīlēta ikkatra viņa auguma daļiņa.
Autore iesaka pajautāt vīrietim, kā viņu apmierina glaudīšana, skūpsti un pieskārieni, neaizmirstot noskaidrot arī, kāda veida apiešanās viņam nav tīkama.

Sievietes padara vīrieti atbildīgu par saviem orgasmiem

Vīrieši labprāt palīdz sievietēm sasniegt orgasmu, bet, ja tas nenotiek, tad nevēlas, lai to uzskatītu par viņu vainu. Sievietes, kas uzliek to par pienākumu, atvaira vīrieti. Ja viņš nespēj sagādāt orgasmu, vīrietis nejūtas pietiekami labs, it kā būtu piekrāpis savu partneri.

No visa šī varam secināt, ka, ja sieviete vēlas aizraujošu un tīkamu seksu, kautrība guļamistabā neiederas un jo vairāk sieviete spēs tai pārkāpt, jo lielāku baudījumu gūs un vairāk kaisles saņems no partnera, turklāt arī sarunas un dialogs ar savu partneri ļoti ietekmē attiecību kvalitāti.

Visi raksti sērijā "Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti"

#1 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti.Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās

#2 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās sievietes kļūdas attiecībās

#3 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša noslēpumi

#4 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša seksa noslēpumi

#5 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#6 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#7 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#8 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#9 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa

#10 Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa