Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:27, Did:0, useCase: 3


16 jautri aforismi sievietēm

Redakcija
Redakcija

Lasi jautros aforismus un uzlabo garstāvokli kopā ar mums.

Jaunajai ligavai svarīgi, lai viņas īpašumā būtu divas grāmatiņas: mātes pavārgrāmata un tēva čeku grāmatiņa.-Ko nozīmē- šampanietis ģimenes lokā?
- tas ir tad, kad vīrs dzer šņabi, bet seiva šņāc.Mīļākajam no tevis vajag tikai vienu, bet vīram jādod gan pirmais, gan otrais, gan saldais.Bērni ir mūsu dzīvesprieks, bet vīrieši- vājība. Vienu reizi atslābsi un pēc tam priecājies visu mūžu!Sievietei jāģērbjas tā, lai vīrietis vēlētos viņu izģērbt.Jo labāk redzamas krūtis, jo grūtāk atcerēties seju.Ja vīrs sievai bez jebkāda iemesla dāvina ziedus, tātad iemesls noteikti ir!Nedrīkst vīru barot tikai ar garīgu uzturu, citādi viņu sāks vilkt uz piedzīvojumiem.Smuka meitene var vilkt mugurā gandrīz jebko vai neko.Ja esat uztaustījusi vīrieša vājo vietu, tad taustiet to tik ilgi, līdz tā ķļūst spēcīga.Jaunajai saimniecei: atcerieties, ka liela degvīna pudele ne tikai izdaiļos galdu, bet arī noslēps jūsu kulinārās kļūmes.Patiešām skaista kleita ir tāda kleita, kurā sieviete izskatās labāk, nekā bez tās.Nerunā par sevi sliktu- nedari darbu citu vietā.Vai var paņemt vīrieti ar plikām rokām? Var. Tikai, lai to izdarītu, pilnībā jāizģērbjas.Mīlestībai visi vecumi labi.. Vienīgais ne visi orgāniGudra sieviete seko sev, pieredzējusi - vīram.

Un visbeidzot: 16 jautri aforismi vīriešiem