Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:27, Did:0, useCase: 3


Sniegavīru horoskops

Redakcija
Redakcija

Sniegavīru horoskops
Vēža un Skorpiona sadarbības rezultāts


Horoskopam par Sniegavīru celšanu vajadzētu ne tikai uzlabot noskaņojumu, bet arī palīdzēt atbildēt uz jautājumu - ar kuru draugu kopā var celt Sniegavīru (vai varbūt - Sniega sievieti, vai kādu citu radību) un ar kuru labāk nē.

Auns

Ideja uzcelt sniegavīru Aunam var iešauties prātā pēkšņi, un, ja Auns mazliet vilcināsies (sāks meklēt burkānu vai galvassegu sniegavīram – vecu katliņu), tā var tikpat ātri apsīkt, it īpaši, ja burkāns izrādās garšīgs, bet katliņa paliek žēl.

Ja Auns tomēr sāks celt sniegavīru, viņš to darīs labāk jau lielā kompānijā, aktīvi, jautri un azartiski, vienlaikus radot neticami lielu troksni ar saviem komentāriem, pamācībām un atmiņu stāstiem par citiem sniegavīriem. Un nemitīgi fotografējot visu procesu: te mēs sākām ripināt pirmo bumbu, te Auns pazaudēja cimdu, te mēs ripinām otro bumbu, te Auns pazaudēja otro cimdu, te, kad mēs uzlikām sniegavīram galvu, viņš sabruka, un mums viss bija jāsāk no jauna, toties Auns atrada savus cimdus. Šie ir kaimiņi, kuri ieradās apskatīt mūsu sniegavīru, te mēs kopā ar viņiem dzeram vīnu, aplaistot uzcelto sniegavīru.

Nebrīnīties, ka gatavo sniegavīru Auns aizmirsīs nofotografēt, jo viņam jau prātā nākamais, vēl oriģinālāks par šo.

Vērsis

Sniegavīra celšanas jautājumam Vērsis pievērsīsies nopietni. Nedēļu pirms plānotās celšanas Vērsis visiem paziņām apvaicāsies, kā pareizi ceļams sniegavīrs. Tad pajautās Google. Tad telefonā ievietos atgādinājumu: "Sestdien, 11:30 - celt sniegavīru". Iepriekš sagatavos cimdus un arī jodu un pārsēju – nekad nevar zināt, kas atgadīsies, ja nu pēkšņi apsaldēšanās, vai vēl sliktāk – kāda infekcija.

Vērsi pārvalda mīlestības planēta - Venēra, tāpēc viņa sniegavīrs būs līdzīgs Milosas Venērai. Viņš to veidos ilgi un rūpīgi, līdz visi citi zaudēs par to interesi un dosies prom. Tas gan Vērsi neapturēs, gluži pretēji, iedvesmos piešķirt sniegavīram arvien seksīgākas formas. Šī būs visu laiku seksīgākā sniega sieva.

Vērsis tik ļoti iemīlēs šo savu mākslas darbu, ka padarīs tā fotogrāfiju par ekrāna attēlu tālrunī, klēpjdatorā un arī darba datorā.

Dvīņi

Ideju par sniegavīra celšanu Dvīņi pieņems ar entuziasmu. Nekavējoties piezvanīs vairākiem paziņām, lai savāktu jautru kompāniju. Dvīņi tieši nepiedalīsies celšanā, taču ar prieku sapikos visus dalībniekus vai pavārtīs sniegā, vienlaikus paspējot iemūžināt visu procesu un pa telefonu klāt neesošajiem draugiem pastāstīt un parādīt, cik forši viņi ceļ sniegavīru.

Ja Dvīņus mēģinās piesaistīt pašam celšanas procesam, viņi paziņos, ka tas gan viņiem nav jādara un izvairīsies, cik vien iespējams. Turklāt turpinās atgādināt, ka celšana bija tieši viņu ideja. Vienīgi svinīgi ielikt burkānu sniegavīra deguna vietā (vai izdarīt kādu citu “pēdējo triepienu”, piemēram, uzlikt cepuri) Dvīņi neļaus nevienam citam, ļoti ar to leposies un būs apmierināti.

Rezultāts - gan Dvīņi, gan visa pārējā kompānija būs apmierināti ar pasākumu. Dvīņi papildinās savas fotogalerijas sociālajos tīklos, uzrakstīs dzejoli vai blogā parādīsies jauns raksts: "Kā pareizi celt sniegavīru."

Vēzis

Sniegavīra celšanas problēmai Vēzis pievērsīsies ļoti rūpīgi un nopietni. Vēža sniegavīram jābūt čempionam sniegavīru vidū gan paša sniegavīra, gan burkāna izmēru ziņā. Burkāna izvēlei Vēzis pievērsīsies īpaši uzmanīgi, pat neslinkos un, ja vajadzēs, dosies uz veikalu vai tirgu.

Sniegavīra celšanas laikā Vēzis spriedīs par esamības trauslumu un dzīves īslaicīgumu (ne tikai sniegavīra, bet mūsu visu). Pašā procesa vidū Vēzis pēkšņi var paziņot, ka tam visam nav jēgas, ka tā ir laika izšķiešana, un viņam apnicis celt sniegavīru. Tas gan netraucēs sociālajos tīklos izdarīt ierakstu par iespaidiem un sajūtām, ceļot Sniegavīru. Vēža prātā, iespējams, jau rosīsies plāns, kā uzrakstīt bestselleru " Kā es cēlu Sniegavīru, lai apjaustu esamības trauslumu".

Lauva

Tāpat kā Dvīņi, sniegavīra celšanai Lauva mēģinās sapulcināt lielu kompāniju. Bet ne tikai tāpēc, lai pakomandētu, bet arī lai uzceltu pilsētas lielāko vai vismaz oriģinālāko sniegavīru, nu, varbūt pat valsts! Piedalīdamies pašā celšanas procesā, Lauva ātri nogurs un turpmāk tikai dos vadošus norādījumus, kā un kas visiem jādara. Starp citu – ja Lauvai būs iedvesma, viņš spēs piešķirt sniegavīram tik spilgtas īpašības, ka beigās pilnīgi "nejauši" sniegavīra vietā var sanākt Brīvības statuja vai Dāvids ar kārtīgu vīrišķības atribūtu, ja vien Lauvu kāds laikā neapstādinās.

Lauva savu mērķi sasniegs, sniegavīrs tiks ierakstīts rekordu grāmatā..., nē, nevis Ginesa, bet Lauvas rekordu grāmatā. Par to Lauva informēs visus savus draugus un kolēģus.

Jaunava

Jaunava ļoti ilgi telefoniski apspriedīs, kā viņi rīt jautri cels sniegavīru, izpētīs laika prognozes un paredzamo sniega stāvokli. Tajā pašā laikā aktīvi piedalīsies diskusijā par tēmas "Sniegavīrs nav nekāda bērnu spēle" teorētisko aspektu apspriešanu. Tad norunās, ka rīt pulksten 10.00 visi ierodas uz pasākumu. Un neatnāks.

Tas ir, Jaunava dosies taisīt sniegavīru, bet vēlāk. "Jūs sākat palēnām, es noteikti atnākšu," Jaunava teiks, uzreiz aizmirstot par sniegavīru un tā cēlējiem un darot tālāk savas lietas. Kad atcerēsies un aizies uz norunāto vietu, būs palicis tikai uzceltais sniegavīrs. Jaunava to kritiski nopētīs, paspārdīs ar kāju un, piezvanījusi cēlējiem, pusstundu klāstīs, ka viņa taču teica – īsta sniegavīra uzcelšana nav nekāda bērnu spēle.

Svari

No visām zīmēm Svari būs pirmie, kas metīsies celt sniegavīru - Svaru sniegavīram jābūt vislabākajam. Sākumā, protams, Svari šaubīsies, vai šis sniegs ir piemērotākais sniegavīra celšanai. Viņi piezvanīs visiem draugiem, lai saņemtu konsultāciju par optimālo temperatūru, sniega struktūru un svaigumu.

Saņēmuši apstiprinošas atbildes, ar tīru sirdsapziņu nomierināsies un sāks... ar tiem pašiem jautājumiem uzmākties garām ejošajiem svešiniekiem. Paspēs palielīties ar sniegavīram paredzēto milzīgo burkānu. Visbeidzot sāks celt sniegavīru, pārsteidzot citus ar ātrumu, ar kādu tika galā ar šo uzdevumu. Neskatoties uz to, ka Svariem izdosies cienīgs sniegavīrs, viņus visu laiku mocīs jautājums: vai viņi uzcēla pareizi? Nomocīs garāmgājējus ar šo jautājumu.

Saņēmuši pietiekami daudz apstiprinošu atbilžu un apliecinājumu, Svari nofotografēs sniegavīru un nekavējoties sāks zvanīt visiem paziņām: vai viņi apskatījušies ziņu, kuru Svari viņiem nosūtīja kopā ar savu sniegavīru.

Skorpions

Skorpions ilgi šaubīsies, vai sniegavīrs jāceļ tieši šodien, vai varbūt šo jautājumu var atlikt uz nākamo nedēļas nogali? Un vispār sniegavīra celšana ir aizraujošs notikums, bet varbūt var kaut kā iztikt bez viņa līdzdalības? Ja neizdosies izvairīties, Skorpions cels sniegavīru koncentrēti un kvalitatīvi, turklāt piedomās par tīrību un drošību. Vai sniegs ir pietiekami tīrs? Vai vecais spainis uz sniegavīra galvas nav pārāk sarūsējis?

Taču pats galvenais jautājums, kas tirdīs Skorpionu, būs – vai uzceltais sniegavīrs ir vīrietis (Sniegavīrs) vai sieviete (Sniega sieviete)? Dzimumu attiecību un seksuālie jautājumi Skorpionam ir ļoti svarīgi. Tikai nekaitini par to Skorpionu, viņš ātri vien var sniegavīram domāto katlu uzmaukt tavā galvā.

Strēlnieks

Strēlnieks necels nekādu sniegavīru! Kas, viņš sniegavīrus nav pietiekami redzējis vai??!! Bet, ja tomēr kompānijas pēc vai izdzertā alkohola iespaidā nolems piedalīties sniegavīra celšanā, tas būs spilgts un aizraujošs notikums.

Strēlnieks sniegavīru cels jautri un enerģiski, ar jokiem, dziesmām un anekdotēm, izklaidējot visus apkārtējos, kamēr nebūs visus nokaitinājis un viņu neizvārtīs sniegā un nostādīs sniegavīra vietā ar katlu uz galvas. Bet tas Strēlnieku nenomierinās, pat ar burkānu mutē un kastroli galvā Strēlnieks nerimsies! Viņš turpinās visus kaitināt ar saviem dzēlīgajiem komentāriem un jokiem.

Agrāk vai vēlāk no Strēlnieka skanēs frāze: "Paskatieties, kā es varu!" Pēc tam visa kompānija draudzīgi pavadīs Strēlnieku uz tuvāko traumu punktu, pa ceļam jautri apspriežot notikušo.

Mežāzis

Ja Mežāzis ir vīriešu dzimuma būtne, tad iespējams, ka būs vienīgā horoskopa zīme, kas necels sniegavīru. Mežāzis cels sniega sievieti. Ja gatavojies to celt kopā ar Mežāzi, labāk uzreiz paņem nākamo dienu brīvu. Garantēts, ka ļoti piekusīsi.

Sākumā jūs ilgi izvēlēsieties ideālo vietu sniega sievietes turpmākajai dzīvei. Tad jūs metodiski veidosiet to pēc kādas super sarežģītas shēmas. Mežāža sniega sieviete izskatīsies pārāk seksīga, un to nebūs ieteicams rādīt bērniem, bet skaista. Labākās sniega sievietes konkursā Mežāzis noteiktu ieņemtu pirmo vietu - cieni viņu par to.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs tā vietā, lai dotos kopā ar pārējiem celt Sniegavīru, iedziļināsies internetā un pamanīs tur Auna fotogrāfijas, Dvīņu bloga ierakstus, Jaunavas dzēlīgos komentārus utt. Neapmierināts ar izlasīto, Ūdensvīrs izstrādās savu oriģinālo sniegavīru celšanas koncepciju. To varēs izmantot kā ērtu mobilā tālruņa aplikāciju, kuru Dvīņi nekavējoties lejupielādēs savā tālrunī un ar prieku metīsies pielietot.

Pēc tam Ūdensvīrs kļūs pasakaini slavens un bagāts, lasīs lekcijas un vadīs seminārus, par ko vēlāk uzrakstīs savā bestsellerā "Kā nopelnīt naudu ar sniegavīriem". Un neviens tā arī nekad neuzzinās, ka Ūdensvīrs pats dzīvē nav uzcēlis nevienu sniegavīru.

Zivis

Zivis sapņaini vērsies pa logu, kā Dvīņi, Vērsis, Lauva un Svari jautri ceļ sniegavīru. Nedaudz padomās, kādu sniegavīru viņas vēlētos uzcelt. Varētu gan sniegavīru, gan sniega sievieti. Un sieviete būtu tik skaista, liela, ar slotu un jaunu spaini uz galvas. Varētu blakus arī kādu suni vai kaķi uzlipināt. Tad atgriezīsies pie pārdomām par sniega sievieti – vai ir nepieciešams uzsvērt viņas seksualitāti un apveltīt ar lielām krūtīm vai ne?

Tad Zivis aizdomāsies, kā varētu ritēt tādu sniega būtņu dzīve. Kāpēc viņas gribēja abiem blakus uzcelt suni vai kaķi, nevis mazo sniegavīriņu. Vai tāpēc, ka zemapziņā saprata – stāsts nevar beigties laimīgi, pienāks pavasaris un pavasara saule būs nežēlīga. Zivīm acīs sariesīsies asaras. Kāda gan vispār jēga no dzīves? Nu, ja nu vienīgi tāda, ka var nobaudīt nākamo vīna glāzi, kūkas gabaliņu un sociālajos tīklos ielikt kārtējo saldsērīgo dzejoli vai domugraudu.