Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Jautrais horoskops par sievietēm no vīriešu skatu punkta

Ko domā vīrieši par sievietēm, atkarībā no viņu horoskopa? Vai šīs domas ir glaimojošas vai pazemojošas? Nezināt? Nu tad, lūdzu!

Auns

Pašpārliecināts vulkāns – kaut kas tamlīdzīgs. Ļoti spītīga un uzskata, ka viņas viedoklis ir pats galvenais un vissvarīgākais, un uzspiež to visiem pārējiem.
Ja viņa domā, ka tu esi kretīns - tūlīt pat to tev paziņos. Lai viņu dabūtu, vajag parādīt, kāds tu esi varens, stiprs un pašpārliecināts čalis. Atceries: viņai nepatīk vārguļi, nīkuļi un tie, kuri nepiekrīt viņas viedoklim. Kaut gan iekarot viņu nevajag: viņa pati piedāvās satikties 18:30 Biķernieku mežā un ne-bērnu orģijām. Ļoti patīk mīlēties un gultā izmanto tādas perversas lietas, par kurām lielākajam maniakālam slepkavai būtu pamatīga skaudība. Parasti auni – heteroseksuālas sievietes.

Vērsis
Pārsvarā zemes vecene. Dievina izklaidēties, pie tam lameru kompānijā.
Te neies cauri visādi prikoli ar mūžīgo mīlestību, un visāda jūtīga figņa, kā tas ir ar vēzi. Vienkāršākiem jābūt, dārgie draugi.
Vienkārši dari tā, lai viņai ar tevi būtu interesanti,- uzdāvini kaut kādu sieviešu nieciņu, nedaudz standarta romantisma - un viņa ir Tava. Galvenais- nevajag viņai uzmākties; viņa ir ļoti stūrgalvīga. Ja viņa pēkšņi nolems, ka tu iespaido viņas psihi - sāks kauties. Tā kā te vajadzētu izmēģināt pārbaudītu stratēģiju: labāk stundu pagaidi, nekā trīs pierunā. Izskatās viņa sievišķīgi un stilīgi, reizēm ļoti gudra, bet pārāk piezemēta, un ieciklēta uz izklaidi un Tavas naudiņas daudzumu. Gultā uzvedas standartizēti, perversas lietas labāk pat neiesākt. Taču bieži starp vēršiem ir lezbietes.

Dvīņi
Ļoti dīvaina tante. Tas ir- pēc izskata parasta, bet īstenībā?- ļoooti savāda. Tu esi pamanījis, ka daudziem nojūdzas smadzenes, bet ar viņu ir daudz trakāk. Viņas raksturs mainās visu laiku. Te viņa dievina Tevi un pēc Tava lūguma tūlīt skrien pie tevis, bet te izmet tevi un tavas pekeles uz ielas. Tāpat ir arī seksā: viņas fantāzijas var aizēnot Lielā Perversa labo slavu, bet nākošajā dienā viņa pasaka, ka mīlēties ir tas pats, kas ēst miruša dzīvnieka gaļu. Tā kā es tev nevaru palīdzēt: vajag orientēties uz vietas. Gultā daudzveidīga. Dvīņi mēdz būt lezbietes, zoofīles, kosmonautes un vispār jebkas.

Vēzis
Uzbāzīga, uzmanīga, sapņaina meitenīte. Diezgan vienkāršs veids kā viņu dabūt- visu laiku stāstīt cik viņa ir gudra, skaista, vienīgā un vēl visādus fufeļus par viņas neatkārtojamību. Saki, ka nevari dzīvot bez viņas, ka viņa ir kā malks svaiga gaisa, īsāk sakot muldi viņai visu laiku bez sirdsapziņas pārmetumiem. Lieta tāda, ka viņai ir kaudze ar kompleksiem un viņa ātri vien tev piesiesies sev. Taču apniksi viņai arī ļoti ātri, jo viņa nezina ko grib. Bet, ja tu viņu pametīsi, viņu mocīs pamatīga depresija, ka pat man palika bail. Viņa no tevis neatsiesies vēl pāris gadu: zvanīs, sūtīs vēstules, utt. Un pastāvīgi činkstēs, ka neviens viņu nemīl, ka tu esi pretīgs izdzimtenis, pasmējies par viņu un pameti viņu, nevainīgu, mazu meitenīti. Gultā rāda akrobātiskus brīnumus, jo ne jau pirmo reizi tur, un otro arī ne. Parasti heteroseksuālas.

Lauva
Diagnoze: lielummānija. Visu laiku jūtas krutāka par visiem. Tā kā spēlēt vajag tieši uz to. Viss, ko tu vari izdarīt: dāvināt viņai dimanta auskarus, ceļojumu apkārt zemei, 3 reizes dienā dziļi paklanīties, bļaut cik viņa ir lieliska un uztetovēt viņas vārdu sev uz krūtīm. Taču neaizmirsti, ka pie viņas kājām rāpo kaudze pielūdzēju - tā kā tu esi vēl viens arguments viņas krutumam. Taču tu nevari viņu krāpt - tā ir viņas privilēģija, nemirstīgās dievietes un pasaules valdnieces privilēģija. Tā kā, lai dabūtu viņu, tev vajadzēs daudz naudas, daudz brīvā laika un labi piekārta mēle. Un tā, gultā lauvas vispār tā neko, bet pat te izpaužas viņas krutums. Parasti heteroseksuālas.

Jaunava
Ideālistiska frigidita. Gaida savu princi uz zila vai vēl kāda zirga, un līdz tam brīdim ne ar vienu negulēs. Kaut gan es šaubos, ka viņa gulēs ar to princi vispār. Visus cilvēkus, izņemot sevi, uzskata par totāliem izdzimteņiem, kaut gan ļoti labi to slēpj un šifrējas par mīļu un jauku veceni. Dievina flirtēt un spēlēties ar visādiem onkuļiem, bet pēdējā brīdī pamet tos. Viņa var gadiem nemīlēties un nejusties slikti. Viņas seksuālie algoritmi pilnībā tiek kontrolēti ar prātu, tāpēc piebraukt no jūtīgās puses un elsot mēnessgaismā ir beigts numurs. Vienīgā reālā reize ar viņu ir pārgulēt kāzu naktī. Bet, lai apprecētos, desmitiem gadu viņu vajadzēs romantiski aplidot. Gultā uzvedas nedaudz pasīvi, kaut gan viegli pierunāt uz visādām perversām lietām. Parasti jaunavas - lezbietes.

Svari
Mājas meitene. Nevar iedomāties savu dzīvi bez otras pusītes un tāpēc parasti ātri apprecas. Tā kā stāsti viņai, ka tev ir nopietni nodomi un, ka Tu neesi viens no tiem "vienas nakts onkuļiem". Viņa ir ļoti kaprīza un patīk bieži apvainoties. Bet, ja viņa tevi mīl - apvainoties beidz, un cenšas nolīdzināt visas asās malas jūsu attiecībās. Tāpat kā vērsim, patīk visāda romantika un sieviešu mantiņas. Reizēm sāk tēlot no sevis to, kas īstenībā nav, pie tam to dara nekaunīgi - te tev vajadzēs nedaudz piespēlēt, lai nenoskaņotu viņu pret sevi. Sekss parasti viņai ātri apnīk, un nodarbojas ar to tikai tāpēc, lai nešķistu frigida, jo ļoti ir atkarīga no citu viedokļa. Gultā bieži ir vienveidīga. Parasti svari ir heteroseksuālas sievietes.

Skorpions
Viņai patīk mīlēties. Viņa to māk. Viņa to grib. Burtiski viņas dzīves mērķis ir mīlēties. Tādu veceni parasti nevajag iekarot, viņa pati pienāks klāt un pateiks: "Es Tevi gribu!". Viņas klātbūtnē stāv visiem. Viņai ļoti patīk runāt par seksu un viņas iepriekšējo pieredzi - vari nebūt greizsirdīgs. Jūsu attiecību tālākais liktenis ir atkarīgs no tā, kā jūs pavadīsiet pirmo nakti - ja tu viņu neapmierināsi, tad es tevi neapskaužu. Kaut gan, ja izturēsi, arī tevi neapskaužu, jo ne katrs vecis varēs izturēt 5-6 stundas non-stop. Gultā viņa ir...???...kā lai to pasaka, nu tev tiešām pietiks un paliks pāri dažām Hirosimām. Parasti skorpioni ir heteroseksuālas.

Strēlnieks
Romantiska, taisnlīniju vecene - tāds apraksts visvairāk viņai piestāv. Nemāk melot, kad lieta iet par citiem cilvēkiem: atklāti pateiks par tevi visu, ko domā, un norādīs taisnāko ceļu, kā iet uz visiem zināmo intīmo vietu. Bet toties par sevi viņa var pastāstīt tādas lietas, kas pat Lielajam Varenajam murgos nav rādījušās. Dievina romantiskas lietas, tādas kā raudulīgu dzejoļu lasīšanu, satikšanos pie strūklakas pusnakts mēnessgaismā un atzīšanos mīlestībā uz ceļiem. Pirmajā dienā uzdāvini rožu pušķi un pastaigājies. Otrajā dienā uzdāvini rožu pušķi, pastaigājies un noskūpsti viņu. Bet trešajā dienā vari mīlēties. Diezgan bieži viņa iekrīt dziļā depresijā. Tad labāk viņu neaiztiec. Ja pamana, ka tu viņu krāp, iekrīt vēl dziļākā depresijā. Kaut gan viņa ir ļoti neuzmanīga, tāpēc viņu ir viegli pamest. Gultā viņai dažreiz ir ļoti dīvaini kompleksi, bet visumā gultā tā neko. Heteroseksuāla.

Mežāzis
Ļoti līdzīga jaunavai, bet ir pamatīgi seksuāli norūpēta un slimo ar pamatīgu lielummāniju. Cilvēkus uzskata par tādiem sūdiem, pat par kādiem es neuzskatu viņus (kaut gan pelnīti). Pat, ja tu esi Einšteina, Švarca un Bairona sajaukums, tev vienalga nav iespējams viņu dabūt. Kaut gan mīlēties viņa grib pastāvīgi. Pastāvīgi - tas ir viņa grib mīlēties katru sekundi. Un tāpēc viņas vienīgā izvēle ir nepārtraukti masturbēt, ko viņa arī dara. Pie tam orgasmu skaits dienā reizēm ir lielāks par skaitli 40. šie dati ir pilnīgi precīzi, jo iegūti ar slēpto kameru novērojamo objektu guļamistabās. Atceries, viņu nevar dabūt, visu laiku zīmējoties viņas priekšā un aplidojot viņu. Viņa pati metodiski izvēlas sev partneri un gandrīz vienmēr kļūdās. Bet ar citiem viņa nepīsies, ja ir ar tevi. Bieži velta sevi visādam fufelim: reliģijai, mākslai, darbam un pavisam aizmirst, ka viņa ir dzīva sieviete. Gultā uzvedās agresīvi un ņem kontroli savās rokās: darīsi to, ko viņa tev liks. Gandrīz vienmēr biseksuālas.

Ūdensvīrs
Tipiska hipija. Viņai ir gigabaits vīriešu kārtas draugu, un momentā tevi pametīs, ja neļausi viņai ar viņiem tikties. Viņai ir pie vienas vietas tava nauda un izskats, tā kā vari daudz nezīmēties viņas priekšā. Bet tev vajadzētu būt augstāk stāvošam, nekā pilnīgam murmulim. Dievina brīvību un tāpēc nepatīk pieķerties vienam cilvēkam. Sekss viņai interesē minimāli, tā kā no šīs puses arī nevar piebraukt. Dažreiz viņai gadās konkrēti nojūgties, un tad viņa var izstrādāt tādas lietas... Tajos brīžos viņai arī vajag piebraukt. Gultā uzvedas kā pieklājas, taču reti gūst baudu no seksa. Parasti heteroseksuālas.

Zivs
Īsts atradums. Ja ļoti gribēsi - pārgulēsi ar viņu. Viņa galīgi nevar kontrolēt savas jūtas un emocijas ar skaidru prātu. To tev vajadzētu izmantot. Te derēs jebkura jūtīga herņa: slepenas zīmītes, negaidītas puķes dzīvoklī, maigi glāsti, paranoiski čuksti uz auss utt. Taču atceries: viņas intuīcija ir Eifeļa torņa augstumā. Tāpēc necenties viņai melot - tam, ko tu stāstīsi viņai, vispirms tev pašam jātic. Pati sev viņa gan melo pamatīgi un lielās dozās. Tā kā viņas
domas par tevi būs stipri savādākas, bet drīzāk uz labo pusi. Parasti zivīm piemīt visādas reliģiozas un okultas novirzes, tā kā tu bez problēmām varēsi viņas piedabūt uz tantrisku vai vēl kādu mistisku seksu. Gultā uzvedas patīkami, kaut gan reizēm nedaudz noslēgti. Praktiski visas zivis ir biseksuālas.