Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Horoskopi 2015- kas jūs sagaida karjerā, mīlestībā, veselībā

Redakcija
Redakcija

Kādus pārsteigumus gatavo jums jaunais 2015. gads? Vai jūs gaida veiksme karjerā un attiecībās, kādai jābūt garderobei un vai ir vērts mainīt stilu, kam pievērst uzmanību, izvēloties dāvanas?

AUNS

21. marts – 20. aprīlis

Vispārējās perspektīvas: veiksme Aunus gaida daudzās jomās, jo sevišķi profesionālajā un finanšu jomā. Sāciet krāt kapitālu un neinvestējiet līdzekļus avantūriskos un nereālos projektos. Vislabākās profesionālās realizācijas jomas jums – nekustamais īpašums, būvniecība un lauksaimniecība.

Mīlestības horoskops: Auni – maksimālisti mīlestībā, viņi veido attiecības ar otro pusīti pēc principa "Visu vai neko!". Neprasiet no sava izredzētā tūlītēju atzīšanos mīlestībā, un jums pakāpeniski izveidosies lieliskas attiecības.

Veselības horoskops: situācija ar veselību ir samērā stabila. Īpašu uzmanību pievērsiet mugurkaulam.

Modes horoskops: Aunu stilā jāiekļauj kaut ko jaunu. Mēģiniet nēsāt apģērbu tādos toņos, kādi nekad iepriekš nav bijuši jūsu garderobē. Atrodiet sev jaunus un interesantus modeļus, sarežģītas formas, spilgtas rotas.

Labākā dāvana Aunam: kopjoša kosmētika, kas dāvā jaunību un skaistumu. Izraisot sajūsmu apkārtējos, Auns kļūs vēl skaistāks un pārliecinātāks par sevi!

VĒRSIS

21. aprīlis – 20. maijs

Vispārējās perspektīvas: Vēršus var gaidīt nelielas nepatikšanas visa gada garumā, bet no visiem likteņa pavērsieniem Vērsis izkļūs kā uzvarētājs. Kopumā ņemot Vērsi gaida veiksmīga attīstība praktiski visās dzīves jomās: profesionālajā, naudas, mīlestības jomā 2015. gads būs entuziasma un enerģijas pārpilns.

Mīlestības horoskops: vientulība nomāc Vērsi, tāpēc viņš aktīvi meklē sevi mīlestībā. Bieži vien vēlme ātrāk atrast savu izredzēto padara viņu neizvēlīgu. Ieņemiet nogaidošu pozīciju, jo liktenīgā tikšanās vairs nav aiz kalniem!

Veselības horoskops: nenonieciniet veselības profilaksi., Pēc iespējas vairāk nodarbojieties ar fitnesu un savaldiet savu kāri pēc saldumiem.

Modes horoskops: Vērsim ideāli piestāvēs izsmalcināts tēls. Smalkas mežģīņu kleitas klasikā krāsu gammā sievietēm un atturīgi kostīmi mierīgos toņos ar neuzkrītošiem aksesuāriem vīriešiem.

Labākā dāvana Vērsim: moderni nieciņi, aksesuāri, smalkas rotas. Vērsis novērtēs ekskluzīvas aproces un pulksteni, kādu nav viņa draugiem, un ar lielāko prieku nodemonstrēs viņiem savu stila izjūtu.

DVĪŅI

21. maijs – 21. jūnijs

Vispārējās perspektīvas: Jaunais gads Dvīņiem sola paaugstinājumu darbā, bet tikai tad, ja viņi būs centīgi un uzticami savam darbam. Vēl Dvīņu karjeras stabilitāte tiešā veidā atkarīga no viņu stabilitātes personīgajā dzīvē. Pievērsiet uzmanību naudas izdevumiem. Samaziniet savus tēriņus, lai vairotu finanses!

Mīlestības horoskops: 2015. gadā jums izdosies panākt absolūtu harmoniju attiecībās ar savu izredzēto. Jūs esat laimīgi un gatavi padalīties ar savu maigumu, kas pārpilda jūsu sirdi, ar visu pasauli!

Veselības horoskops: pievērsiet uzmanību sirds un asinsvadu sistēmai, kā arī pacentieties ievērot precīzu darba un atpūtas režīmu.

Modes horoskops: 2015. gadā Dvīņi būs jo sevišķi sapņaini un brīnumjauki. Izvēlieties maigu, "maģisku”, nedaudz "teatrālu” stilu. Šādi tērpi ienesīs jūsu ikdienas dzīvē romantiku, pārvēršot katru dienu par spilgtiem svētkiem.

Labākā dāvana Dvīņiem: tāda, kas palīdzēs piešķirt mājoklim omulību un harmoniju, jo visi Dvīņi pievērš ļoti lielu uzmanību mājoklī valdošai atmosfērai.

VĒZIS

22. jūnijs – 22. jūlijs

Vispārējās perspektīvas: galvenā veiksme jūs gaida romantiskajā jomā. Tie, kas jau ir atraduši savu otro pusīti, nostiprinās savas attiecības un saskatīs savā izredzētajā jaunas pievilcīgas iezīmes. Vēl gads ir ļoti perspektīvs naudas pelnīšanas jomā.

Mīlestības horoskops: jūs esat prasīgi pret savu partneri un vēlaties no viņa pilnu atdevi attiecībās, nerēķinoties ar viņa interesēm. Pārskatiet savu pozīciju un atrodiet kompromisus, dodot vairāk brīvības savai otrai pusītei.

Veselības horoskops: kopumā ņemot 2015. gads ir labvēlīgs Vēzim. Tiesa, realizējot savas ambīcijas un virzoties pretī savam mērķim, šīs zodiaka zīmes pārstāvji aizmirst par atpūtu, un tūlīt pat saņem organisma atpakaļreakciju. Pievērsiet uzmanību Spa-procedūrām, pierakstieties uz masāžu, un gads paies "bez zaudējumiem".

Modes horoskops: Vēža ugunīgo temperamentu akcentēs spilgtas, kaislīgas krāsas: oranža, violeta, visa sarkanās krāsas gamma. Papildiniet tēlu ar akcentētu grimu un izbaudiet savu pievilcību un apkārtējo sajūsmas pilnos skatienus.

LAUVA

23. jūlijs – 23. augusts

Vispārējās perspektīvas: 2015. gads Lauvām ir veiksmīgs visās jomās! Ceļojumi, iepazīšanās un daudzas jaunas idejas - tieši tas sagaida Lauvas Jupitera gadā. Lielisks laiks, lai īstenotu to, ko jūs jau sen nevarējāt saņemties izdarīt: realizēt sapņus vai, piemēram, attīstīt savu biznesu.

Mīlestības horoskops: jums nepatīk aizkulišu attiecības, jums patīk šokēt apkārtējos un demonstrēt savas jūtas, pacentieties šo īpašību pagriezt pareizajā virzienā. Sagādājiet otrai pusītei neaizmirstamu pārsteigumu: dziediet serenādes zem logiem vai leciet abi kopā ar izpletni.

Veselības horoskops: 2015. gads sola Lauvām stipru veselību, bet pats galvenais - pozitīvas emocijas: tās spēj izārstēt lauvu labāk par jebkurām zālēm.

Modes horoskops: vajadzētu pievērst uzmanību elegantai klasikai, kas papildināta ar atturīgiem aksesuāriem. Iekšējā harizma, kas piemīt jebkuram Lauvas zīmē dzimušajam, palīdzēs viņam turēties lepni un pārliecinoši, bet stingrais tēls nodemonstrēs lietišķas īpašības.

Labākā dāvana Lauvam: praktiska, kas palīdzēs viņam vienmēr būt līmenī, izcels viņa enerģiskumu un aktivitāti.

JAUNAVA

24. augusts – 23. septembris

Vispārējās perspektīvas: gads jo sevišķi veiksmīgs izvirzīto mērķu realizēšanai. Vienkārši skaidri noformulējiet, ko jūs vēlaties, un tas pats par sevi kļūs jums par panākumu ķīlu. Lieki neprātojiet par to, kā jūsu dzīvē notiek mazi brīnumi, dzeniet prom pragmatismu un izbaudiet savas uzvaras!

Mīlestības horoskops: 2015. gadā Jaunava skatīsies uz mīlestību racionāli, neļaujot vaļu neprātīgai kaislei. Atļaujieties nedaudz vieglprātības, mīlestības, romantikas. Esiet atvērti jaunām iepazīšanām un attiecībām, un mīlestība piepildīs jūsu dzīvi!

Veselības horoskops: par visvārīgāko zonu 2014. gadā kļūs acis. Sargiet tās: pēc iespējas mazāk sēdiet pie datora un centieties kārtīgi izgulēties.

Modes horoskops: pielaikojiet majestātiskās grieķu dievietes tēlu. Sniegbaltas kleitas un zelta aksesuāru kombinācija piešķirs tēlam tīrību un eleganci, bet gaisīgie audumi izcels sievišķību. Arī vīriešiem piestāvēs gaiši pasteļtoņi un eleganti aksesuāri ar neparastu dizainu.

Labākā dāvana Jaunavai: mīlestības un romantikas simboli. Jaunava augsti vērtē dabas trauslo skaistumu, tāpēc izvēlieties smalkas ziedu kompozīcijas, kas atgādinās viņai par siltajām pastaigām pa vasarīgajām oranžērijām.

SVARI

24. septembris – 23. oktobris

Vispārējās perspektīvas: 2015. gads ideāli piemērots virzībai pa karjeras kāpnēm un mīlas piedzīvojumiem. Tikai atcerieties, ka šīs divas jomas labāk neapvienot – dienesta romāni var izraisīt tenkas. Gads būs piemērots profesionāliem sakariem, lietišķām sarunām un ceļojumiem.

Mīlestības horoskops: nākamais gads jums būs romantikas, maiguma un atzīšanās pārpilns. Ja jūs jau esat tikuši skaidrībā ar savām simpātijām, tad šis ir vispiemērotākais laiks, lai atzītos savās jūtās otrai pusītei, kura noteikti novērtēs jūsu satraukuma pilno noskaņojumu. Ja jums līdz šim nav veicies mīlestībā, tad gaidiet liktenīgu tikšanos gada otrajā pusē.

Veselības horoskops: Svariem bieži vien ir problēmas ar kuņģi, tāpēc sekojiet līdzi savam uzturam un neaizmirstiet laicīgi apmeklēt gastroenterologu.

Modes horoskops: pretenciozie Svari vienmēr izvēlas sarežģītus modeļus un audumus, neparasti izdekorētas kleitas un dziļus izgriezumus. Palieciet uzticīgi savai ekstravagancei, jo svētkos tā būs ļoti piemērota, kā arī dzīvē visiem pietrūkst košuma.
Labākā dāvana Svariem:
labas smaržas. Smalki ziedu un spilgti augļu aromāti iedvesmos šīs zīmes pārstāves uz romantiskiem piedzīvojumiem.

SKORPIONS

24. oktobris – 22. novembris

Vispārējās perspektīvas: 2015. gadā Skorpionu gaida veiksme it visā, kas saistīts ar pašattīstību, redzesloka paplašināšanu, apmācību. Piemērots laiks, lai mainītu darbības jomu, eksperimentētu ar hobijiem, atrastu jaunas aizraušanās, kas piepildīs jūsu dzīvi ar spilgtām krāsām.

Mīlestības horoskops: pelēkā ikdiena nav radošā Skorpiona garā, bet tāpēc viss, ko viņš dara, pārvēršas par svētkiem, burvību un maģiju. Tas attiecināms arī uz romantisko jomu. 2015. gadā jūs būsiet jo sevišķi prasīgi pret savu partneri. Nepārspīlējiet! Jūsu vētraino raksturu ne katrs spēs izturēt.

Veselības horoskops: sports palīdzēs Skorpioniem uzturēt savu ķermeni un garu formā. Vairāk pozitīvu emociju, un visu gadu jūs būsiet tonusā!

Modes horoskops: pārgalvīgais, un tai pat laikā vienmēr elegantais Skorpions demonstrē apkārtējiem nevainojamu stila izjūtu. Saglabājiet savus modes atradumus, un apkārtējie mācīsies no jums lieliski izskatīties!

Labākā dāvana Skorpionam: unikāli aromāti. Skorpions ar prieku eksperimentēs un izmēģinās dažādus tēlus.

STRĒLNIEKS

23. novembris – 21. decembris

Vispārējās perspektīvas: 2015. gads sola Strēlniekam pat pašu augstāko virsotņu sasniegšanu, kā arī visgrūtāko uzdevumu izpildi. Šis gads lieliski piemērots radošajam lidojumam un dinamikai, kad jūs esat iniciatīvas, dzīves enerģijas un optimisma pārpilns. Bet kā visiem labi zināms, cilvēki, kam piemīt šīs īpašības, vienmēr ir uzvarētāji jebkurā situācijā.

Mīlestības horoskops: par ideāliem partneriem 2015. gadā jums kļūs Vērši un Vēži, ar kuriem romantiskās attiecības atrodas uz draudzības līmenī. Pievērsiet uzmanību, iespējams, visa jūsu mūža mīlestība jau sen atrodas jūsu tuvumā.

Veselības horoskops: 2015. gads ir labvēlīgs Strēlnieka veselībai. Uzmanību jāpievērš arteriālajam asinsspiedienam. Nelietojiet pārmērīgi daudz kafiju un biežāk uzturieties svaigā gaisā.

Modes horoskops: Strēlnieki vienmēr pievērš lielu uzmanību sīkumiem, rūpīgi pārdomājot savu tēlu. Vispiemērotākās krāsas 2015. gadā – mierīgas krāsas, miesaskrāsa, pasteļtoņi . Tai pat laikā pastāv iespēja eksperimentēt ar frizūru un grimu. Akcents uz lūpām - un jūsu tēls kļūs liktenīgs, drosmīgs, pārdrošs, bet acīm piešķirtais akcents izcels jutekliskumu un noslēpumainību.

Labākā dāvana Strēlniekiem: ekskluzīva, grezna, luksusa klases dāvana. Īpašu uzmanību veltiet iepakojumam. Ielāgojiet, ka Strēlnieks pievērš uzmanību "sīkumiem".

MEŽĀZIS

22. decembris - 20. janvāris

Vispārējās perspektīvas: optimisms un lieliskas organizatoriskās spējas izpaudīsies Mežāzim pilnā apmērā. Septembrī iespējama liktenīga tikšanās, kas veiks jau iepriekš izplānotajā grafikā izmaiņas. Protams, pozitīvas! Bet gada beigās jūs gaida daži patīkami pārsteigumi: lieli pirkumi, par kuriem jūs jau sen sapņojāt!

Mīlestības horoskops: jums 2015. gads būs lieliski piemērots, maigumam, sapņošanai un romantikai. Jūs sajutīsiet iekšējo harmoniju, izstarosiet labestību, tāpēc, gluži kā magnēts, pievelkat pretējo dzimumu, jo sevišķi Jaunavas un Vēžus. Izvēlēties labāk pēdējos - tieši šajā zīmē jūs atradīsiet savu ideālu.

Veselības horoskops: kopumā ņemot ļoti veiksmīgs gads veselības jomā. Slimības atkāpjas, bet iekšējā enerģija dod jums spēkus un možumu. Īpašu uzmanību veltiet mugurai un locītavām.

Modes horoskops: Mežāzim ideāli piestāvēs visi maigie pasteļtoņi - no bēšiem un krēma toņiem, līdz rozā un persika toņiem. Izvēlēties sievišķīgus modeļus un smalkus audumus - mežģīnes, samts. Papildiniet tēlu ar sarežģītām frizūrām un aksesuāriem.

Labākā dāvana Mežāzim: premium līmeņa kopjoša kosmētika. Mežāzis augsti vērtē izteikti personalizētas dāvanas, tāpēc izvairieties no "Must Have", bet izvēlieties dārgas un ekskluzīvas dāvanas.

ŪDENSVĪRS

21. janvāris – 20. februāris

Vispārējās perspektīvas: gaidiet veiksmi radošajā jomā. Iedvesma sekos jums ”pa pēdām”, dāvājot harmonijas, laimes un dzīves piepildījuma sajūtu. Pielieciet nelielas pūles, lai realizētu savus neizmantotos talantus, un 2015. gads apbalvos jūs pēc nopelniem!

Mīlestības horoskops: mīlestības vārdā Ūdensvīrs var upurēt karjeru, kaut gan ne vienmēr tā ir attaisnota rīcība. Noņemiet "rozā brilles" un novērtējiet situāciju ar skaidru prātu. Iespējams, jus pārliecināsieties, ka jūsu izredzētais - tik tiešām ir ideāls un jūsu mūža mīla, bet varbūt sapratīsiet, ka pie attiecībām vēl jāstrādā.

Veselības horoskops: neignorējiet fizioterapijas ārstnieciskās metodes, aroma terapiju un homeopātiju. Jums nākamajā gadā šīs metodes būs ļoti efektīvas. Izvairieties no traumām un psiholoģiskās pārslodzes.

Modes horoskops: Ūdensvīra stihija – gaiss, tāpēc izvēloties tēlu, orientējieties uz gaisīgām kleitām un dabisku grimu.

Labākā dāvana Ūdensvīram: aromāti, kas izskan unisonā ar viņu noskaņojumu. Šīs zodiaka zīmes romantiskās pārstāves novērtēs koķetas ziedu "melodijas", bet dinamiskām avantūristēm patiks spilgta un aktīva "muzikālā palete".

ZIVIS

21. februāris – 20. marts

Vispārējās perspektīvas: jūs gaida neiedomājams izrāviens karjerā - nepalaidiet garām savu iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm. Nodemonstrējiet vadītājam savas spējas un profesionālismu, un viņš noteikti novērtēs jūs.

Mīlestības horoskops: tuvam cilvēkam šogad jo sevišķi nepieciešama jūsu uzmanība un rūpes. Biežāk izrādiet viņam savas jūtas, vēl jo vairāk tāpēc, ka jūs esat ļoti romantiska un sapņaina.

Veselības horoskops: sekojiet līdzi nervu sistēmai - ļaujiet organismam atpūsties no piesātinātā grafika. Pirms rudens-ziemas sezonas nostipriniet imunitāti un centieties pārāk neatdzist, lai izvairītos no saaukstēšanās.

Modes horoskops: mirdzošie fliteri tik ļoti atgādina zivju zvīņas! Droši izvēlēties šādas kleitas un topiņus - tie izskatīsies uz jums ļoti harmoniski un efektīgi. Neaizmirstiet arī par spilgtu svētku grimu, kas noslēgs jūsu tēlu – acu kontūrzīmulis vai laineris jums ir ārkārtīgi nepieciešami! Šīs zodiaka zīmes vīriešiem jāpievērš uzmanību kontrastējošiem krāsu salikumiem, jo sevišķi bāzes toņiem (zils, balts, pelēks un melns).
Horoskopu piedāvā kosmētikas kompānija Faberlic.