Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 25. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Otrdien Auns var piedzīvot vilšanos par kaut ko vai kādu. Pat iespējams, ka šis "kāds" būs viņš pats! Jebkurš sīkums vai neliela kritika no ārpuses var viņu izsist no līdzsvara un likt pārdzīvot. Horoskopa zvaigznes Auniem iesaka netērēt nervu šūnas sīkumiem un, pats galvenais, nemēģināt uzreiz atrisināt visas problēmas. Atcerieties, ka labākais līdzeklis pret galvassāpēm joprojām nav giljotīna, bet gan ārsta ieteiktās zāles.

Otrdien zvaigznes Auniem iesaka būt atklātiem ar savu mīļoto cilvēku. Varbūt kaut kas viņu neapmierina attiecībās? Vai arī Auns ir vienkārši noguris no rutīnas un gaida pārmaiņas? Ja tā, vajadzētu godīgi aprunāties ar partneri par savām šaubām un jūtām - otrdien viņš izturēsies pret Auna vārdiem saprotoši, neuztverot tos kā joku vai vēlmi viņu sāpināt.

Otrdien Vērsis būs kā saulīte: blakus viņam būs silti un labi. Viņš spēs nomierināt, uzmundrināt, sasmīdināt. Tāpēc šajā dienā visi vēlēsies ar viņu komunicēt, un horoskops aicina neatkāpties no galvenās misijas - būt draugam un padomdevējam.

Attiecību jomā Vērsis otrdien atgādinās marta kaķi - viņš nespēs domāt neko par ko citu kā tikai par mīlestību! Horoskops apliecina: šajā dienā viņam vienkārši nepieciešami jutekliski prieki. Ja viņam padomā kāds, kurš vēl nav padevies viņa šarmam, otrdien Vērsim būs lielas iespējas atkausēt visledaināko sirdi.

Otrdien Dvīņus kaitinās un satrauks sīkumi. Tieši sīkumi – uz lielām problēmām (ja tādas gadīsies) Dvīņi skatīsies stoiski. Uz mazām nebūšanām Dvīņu reakcija būs kā šaušana ar lielgabalu pa nabaga zvirbuļiem. Tāpēc otrdien Dvīņiem labāk nodoties nopietnu problēmu risināšanai. Vēlams tādu, kuras viņi var atrisināt vieni paši.

Otrdien Dvīņi var ienirt mīlas domās, fantāzijās un sapņos. Viņiem jau bija daudz iespēju dzīvē: dažas no tām Dvīņi palaida garām, taču ir daudz brīnišķīgu mirkļu, kurus viņi atcerēsies visu mūžu. Viņu priekšā ir vēl daudz brīnišķīgu atklājumu! Dvīņiem otrdien vajadzētu noskaņoties un vizualizēt vislolotākās mīlas fantāzijas un plānus - tas tiem iepūtīs dzīvību un palīdzēs laika gaitā piepildīties.

Iespējams, ka otrdien Vēzis mēģinās atbildību par kāda lēmuma pieņemšanu, kas viņam būtu jādara pašam, novelt kādam citam. Katru reizi, kad Vēzis sacīs vai domās: “Es neesmu vainīgs. Es neko nevaru izdarīt”, viņš melos - gan sev, gan citiem. Lai cik vilinoša būtu likteņa upura loma, horoskops iesaka no tās atteikties un nedeleģēt atbildību. Tā ne tikai mainīsiet apstākļus sev par labu, bet arī saglabāsiet cieņu pret sevi.

Otrdien Vēža izturēšanās mīlestībā solās būt vienkārša un dabiska. Tas diemžēl notiek tik reti! Nost ar mokošām šaubām un retoriskiem jautājumiem, piemēram, "mīl-nemīl?" un "kas notiks tālāk?" Otrdien Vēzim vajadzētu būt ļoti godīgam pret sevi un bieži ieklausīties savas sirds balsī - tā viņam pateiks, ko darīt un kā uzvesties, lai viss izdotos pēc iespējas labāk.

Otrdien Lauva var pārāk asi reaģēt uz notiekošo. Tas vēl nekas, ja viņš kā traks smiesies tad, kad citi tikai pie sevis pasmaidīs. Sliktāk, ka šajā dienā viņš nopietni satrauksies par sīkumiem. Jebkuru sev adresētu piezīmi Lauva uztvers kā apvainojumu, jebkuru nelielu neveiksmi - kā pilnīgu izgāšanos. Horoskops iesaka koncentrēties uz patīkamām mazām lietām, tikai tās var uzlabot Lauvas noskaņojumu.

Otrdien Lauva var iesaistīties vajāšanā: viņš bēgs, un mīļotais cilvēks mēģinās viņu panākt kopā ar ratiem, kuros sakrautas daudzas problēmas. Viņa dvēseles radiniekam nevajadzētu to darīt - Lauva tāpat otrdien nespēs risināt nopietnus jautājumus, bet kliegt un pat lamāties – vienmēr laipni. Horoskops aicina: lieciet Lauvu mierā, labāk piedāvājiet viņam glāzi vīna un kaut ko garšīgu! Lai visa pasaule pagaida...

Otrdien Jaunavas horoskops iesaka meklēt sabiedrotos un domubiedrus - ar viņiem mērķus varēs sasniegt trīs reizes ātrāk! Tāpat nevajadzētu pieņemt lēmumus, pamatojoties tikai uz pašas uzskatiem vai iespaidiem – otrdien par katru jautājumu nepieciešama kolektīva diskusija. Īsāk sakot, zvaigznes noskaņos Jaunavu komandas darbam, kas nozīmē meklēt kompromisus un pievērst uzmanību citu cilvēku viedoklim. Var nākties pat atteikties no saviem ieradumiem un principiem. Tomēr iespaidīgs finansiālais rezultāts samierinās Jaunavu ar apstākļiem.

Otrdien Jaunavai jābūt radošai, lai sakārtotu attiecības ar mīļoto cilvēku. Varbūt ne tik sen starp viņiem bija konflikts vai nopietns pārpratums, un, lai gan viss, šķiet, palicis aiz muguras, kaut kas tomēr traucē virzīties tālāk. Otrdien zvaigznes palīdzēs Jaunavai ne tikai saprast viņu mīlas šaubu un problēmu izcelsmi, bet arī atrast tām radošu, nestandarta pieeju.

Maz ticams, ka otrdien Svari izvairīsies no ar naudu saistītām problēmām! Varbūt viņi nemanāmi pārtērējuši savu budžetu, veikuši nelietderīgu pirkumu vai ir neskaidrības par viņu bankas kontu. Viss var nākt gaismā, un Svariem tam jābūt gataviem. Tas, ko nevajadzētu darīt, ir mēģināt jau otrdien labot situāciju - tas to tikai pasliktinās.

Zvaigznes otrdien Svariem saka, ka viņiem ir pēdējais laiks mainīt skatījumu uz romantiskajām attiecībām. Varbūt persona, kas viņiem ir Visuma centrs, patiesībā netiek galā ar šo lomu? Varbūt viņš nav īstā Saule, bet tikai maza zvaigzne galaktikas nomalē? Ja Svari klusībā tam piekrīt, otrdien ir laiks atbrīvoties no rozā brillēm. Citādi Svari var palaist garām tikšanos ar kādu, kurš daudz vairāk ir viņu mīlestības vērts.

Otrdien Skorpions izjutīs neatvairāmu vēlmi kaut ko atjaunināt savā dzīvē un attālināties no ikdienas rūpēm. Šķiet, ka viņš pēdējā laikā daudz strādājis, un dzīves krāsas nedaudz izbalojušas. Pat neliela ikdienas darba dažādošana pozitīvi ietekmēs Skorpiona emocionālo stāvokli. Otrdien viņu varētu uzmundrināt jauns un interesants projekts, kas aizņems visu laiku un domas, vai īss komandējums uz kaimiņu pilsētu, lai apmainītos pieredzē ar kolēģiem. Sliktākajā gadījumā pusdienās var doties uz jaunu kafejnīcu. Vārdu sakot, Skorpionam kā gaiss vajadzīgi svaigi iespaidi - tie viņam dos nepieciešamo stimulu efektīvam darbam.

Otrdien Skorpionam būs grūti atrast līdzsvaru starp saprāta balsi un jūtām. Ko darīt, ja loģika čukst vienu, bet intuīcija un jūtas - gandrīz tieši pretējo? Otrdien attiecībās ar savu mīļoto cilvēku Skorpions var droši uzticēties sirds balsij, tas ir, intuīcijai – tā viņam pateiks pareizo ceļu.

Strēlniekam otrdien nevajadzētu uzņemties darbus, kuros viņš nejūtas pārliecināts par savām spējām. Un tādi diemžēl būs vairākums. Diena nebūs piemērota sarežģītu problēmu risināšanai un vēl jo vairāk - jaunu projektu uzsākšanai: Strēlnieks vienkārši nespēs orientēties strauji mainīgajos apstākļos.

Otrdien Strēlniekam pienācis laiks izmest no prāta ilgstošās mīlas problēmas un raizes. Par tām taču nevar domāt visu laiku! Reizēm vienkārši ar gribas piepūli jāizmet šīs domas no galvas, ļaujot notikumiem ritēt savu gaitu. Tā Strēlniekam būs vieglāk, un notikumi, iespējams, iegūs labvēlīgāku pagriezienu.

Otrdien horoskopa zvaigznes iesaka Mežāzim atsaukt atmiņā pusaizmirstos sapņus. Vai varbūt pati situācija par tiem atgādinās. Jebkurā gadījumā Mežāzim vajadzētu ienirt fantāzijas pasaulē, kurai nav robežu un viss ir iespējams. Viņa domāšana būs spilgta un tēlaina. Radīt, izgudrot, planēt uz sapņa spārniem - tieši tas otrdien var sagādāt Mežāzim patiesi prieku! Atšķirībā no darba un garlaicīgām ikdienas aktivitātēm.

Otrdien Mežāzim būs vajadzīgi viss maigums un visa pacietība, uz kuriem viņš ir spējīgs! Mīļotajam cilvēkam viņš vajadzīgs, un šī būs lieliska iespēja ne tikai ar vārdiem, bet darbiem parādīt, kāda ir viņa attieksme. Mežāzim vajadzētu atbalstīt partneri, parādīt viņam, ka viņš ir blakus. Otrdiena var būt pagrieziena punkts Mežāža attiecībās. Šāda pieredze tikai satuvinās patiesi mīlošu pāri, bet, ja attiecībās ir plaisa vai viltus, paātrinās šķiršanos.

Otrdien zvaigznes brīdina Ūdensvīru par pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanu, lai arī cik rožainas šķistu izredzes. Pat ja pasākums rādās absolūti izdevīgs, Ūdensvīriem labāk kādu laiku nogaidīt, pirms īstenot projektu. Mēģiniet bez emocijām novērtēt visus ienākošos priekšlikumus - iespējams, ka kaut kur starp līguma rindām ir nemanāmi riski, kas vēlāk kaitēs finansiālajai labklājībai!

Otrdien Ūdensvīrs būs romantiskā noskaņojumā un varēs organizēt jauku intīmu tikšanos vai novērtēt partnera centienus, ja iniciatīva nāks no viņa. Taču ar ikdienas rūpēm un visādām sadzīves problēmām otrdien Ūdensvīriem labāk netuvoties – viņi netaisās ar tām nodarboties.

Otrdien Zivis ticēs priekšnojautām un ļausies iekšējiem impulsiem. Horoskops iesaka tomēr mēģināt analizēt situāciju, nedaudz paskatoties uz to no malas. Iespējams, ka intuitīvos lēmumus diktē nevis "sestā maņa", bet gan banālas emocijas, un drīz Zivis sāks šaubīties par to, kas otrdien viņām šķita vienīgais pareizais lēmums. Ja nezināt, ko darīt, vienkārši pagaidiet. Apstākļi pavisam drīz kļūs skaidrāki un saprotamāki.

Otrdien un tuvākajā laikā Zivis gaida ļoti auglīgs, radošs periods! Viņas burtiski vai plīsīs no idejām visās dzīves jomās - sākot no darba līdz mīlestībai. Daudzus no šiem plāniem būs daudz vieglāk īstenot, ja Zivis otrdien dalīsies tajos ar savu mīļoto cilvēku. Nav svarīgi, vai viņš sniegs reālu palīdzību vai "tikai" morālu atbalstu - ar viņa līdzdalību Zivju potenciāls spēs pacelties vēl nebijušos augstumos!

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!