Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Saderības horoskops. Kāds ir sievietei Lauvai piemērotākais partneris

Redakcija
Redakcija

Mīlestība Lauvai (23.07. - 23.08.) ir visa viņas dzīves jēga; viņa vienkārši nevar iedomāties savu dzīvi bez tās. Lauvām jau no dabas dota spēja mīlēt, turklāt, lai arī cik reizes viņa iemīlētos, katru nākamo reizi viņa uztver tikpat nopietni un patiesi kā iepriekšējo. Tieši šī iemesla dēļ Lauvas visbiežāk ļoti agri iestūrē laulības ostā, un samērā bieži precas ne vienu vien reizi.

Sieviete Lauva + vīrietis Auns
Attiecību tips: Kaisle un degsme

Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 80%

Šajā spožajā savienībā visa ir pārpārēm- gan mīlestības un kaisles, gan emociju un ambīciju. Līdztekus kopīgiem uzskatiem un centieniem, stabilitāti šīm attiecībām sniedz seksuālā saderība: kaisle starp enerģisko Aunu un Lauvu ar laiku tikai pieaug, liekot viņiem pa īstam savu otro pusīti uzskatīt par īstu atradumu.

Jāpiebilst, ka šis pāris ar savu dzīves ritmu gan neiekļaujas šaurajā tradicionālas ģimenes rāmī. Gan vīrietim Aunam, gan sievietei Lauvai svarīgs ir darbs un karjera, atzinība un līderība, un tas viss noteikti atrod atspulgu ne tikai viņu darbības jomā, bet arī ģimenē. Svarīgākais, lai viņu "ambīciju karš" mājās nenotiktu pa īstam un ar laiku nepārvērstos sāncensībā. Visā pārējā viņiem ir viss, kas nepieciešams ilgai un laimīgai kopdzīvei.

Sieviete Lauva + vīrietis Vērsis
Attiecību tips: mīlestība un ambīcijas

Saderība mīlestībā: 90%
Saderība laulībā: 70%

Šāda savienība sastopama samērā bieži- enerģiskā Lauvas sieviete un neatlaidīgais Vērsis daudzās lietās ir ļoti līdzīgi. Lai arī ārēji tas nav pamanāms, (jo savu mērķu sasniegšanai viņi izvēlas dažādus ceļus), taču galvenais, ka no dzīves viņi gaida vienu un to pašu: pārticību un uzplaukumu. Ambiciozā Lauviņa no savas ģimenes ligzdiņas prot izveidot īstu pili, bet Vērsis labprāt iedalīs viņai naudu šim mērķim. Tas viss viņu attiecības padara stabilas un noturīgas.

Līdztekus tam estētam Vērsim un jūtīgajai Lauvai ir laba seksuālā saderība un, ja abi vēlas, tad bez grūtībām, atradīs kopīgu valodu kā darbos, tā arī saimniekošanā un mīlestības problēmu risināšanā. Nodēvēt šo savienību par ideālu traucē tikai cīņa par līderību ģimenē, kas it kā pat piedod šarmu un asumiņu, tomēr reizēm draud viņu attiecības iznīcināt.

Sieviete Lauva + vīrietis Dvīnis
Attiecību tips: visu un neko

Saderība mīlestībā: 90%
Saderība laulībā: 40%

Dvīnis ir mērķtiecīgs un nepastāvīgs, savukārt sieviete Lauva- praktiska un lepna, tāpēc par šo pāri grūti pateikt, ka viņi vien otram piemēroti- pārāk atšķirīgi ir viņu uzskati, bet, ja runājam par kopdzīvi, tad abi pieļauj pārāk atšķirīgu brīvības pakāpi savam partnerim un sev. Kaut gan ar to pilnīgi pietiek, lai abi būtu labi mīļākie. Stabila un ilglaicīga laulība gan te, visticamāk, nesanāks.

Tā kā Dvīnis nav gatavs zaudēt savu brīvību, bet sieviete- Lauva nepiedod krāpšanu, tieši tas visbiežāk ir par iemeslu viņu savienības izjukšanai. Lai tā nenotiktu, Dvīnim vajadzētu pārskatīt savus uzskatus par "brīvo" dzīvi.

Sieviete Lauva + vīrietis Vēzis
Attiecību tips: kā pa naža asmeni

Saderība mīlestībā: 70%
Saderība laulībā: 40%

Šajā sarežģītajā savienībā piesardzīgajam Vēzim garantēts vesels lērums iespaidu. No vienas puses, viņam ļoti glaimo spožās Lauvas uzmanība, viņš var sajūsmināties par Lauvas estētisko gaumi un viņas dēļ izmainīt pat savu dzīvesveidu, laiku pa laikam apmeklējot arī sabiedrības burziņus. Tomēr neapturamie Lauvas tēriņi taupīgo Vēzi biedē: viņš redz, kā kūst viņa kapitāls, un tas bieži vien kļūst par viņu konfliktu un šķiršanās iemeslu.

Turklāt, lai arī kā Vēzis necenstos, viņam ir pārāk sarežģīti tikt līdzi Lauvas aktīvajam dzīves ritmam. Nereti tieši šī iemesla dēļ partneri ātri vien viļas viens otrā: Vēzis saprot, ka viņam vajadzīga krietni saimnieciskāka sieva, kas vairāk laika pavada mājās, bet Lauva sāk meklēt patstāvīgāku, enerģiskāku un dāsnāku vīrieti.

Sieviete Lauva + vīrietis Lauva
Attiecību tips: divu ugunīgu stihiju spēks

Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 70%

Spoža divu augstdzimušu būtņu savienība raksturojama kā "mīlestība- draudzība", "mīlestība- sadarbība", taču tas nebūt nenozīmē, ka tajā trūks mīlestības. Vienkārši pirmajā vietā Lauvām, kā likums, ir nevis romantiskas nopūtas mēnesnīcā, bet gan savstarpējs atbalsts, sapratne un dvēseļu radniecība.

Lauvām ir labi divatā, turklāt viņi ir seksuāli piemēroti viens otram. Lauvas ir skaists un spožs pāris, viņiem ir daudz kopīgu interešu, līdz ar to arī iespēja nodzīvot kopā ilgi un laimīgi. Tiesa, viņi var mēģināt sacensties par līdera lomu ģimenē, un periodiski tas var izpausties trokšņainās attiecību skaidrošanas scēnās. Tomēr plusu šajā savienībā vairāk, nekā mīnusu.

Jāpiebilst gan, ka, ja vīrietim Lauvam šī ir pirmā laulība, tad pastāv liela iespēja, ka tā nebūs pēdējā. Neko nevar darīt,- vīrietim Lauvam ir absolūti nepieciešams, lai viņu dievinātu, bet tieši to pašu taču vēlas lepnā sieviete Lauva. Un ambīciju karš ar laiku var kļūt par viņu šķiršanās iemeslu. Taču jebkurā gadījumā viņi nekad neaizmirsīs šī spožās attiecības.

Sieviete Lauva + vīrietis Jaunava
Attiecību tips: patīkama atkarība

Saderība mīlestībā: 80%
Saderība laulībā: 80%

Šīs ir ļoti dīvainas attiecības, tomēr dzīvē tās sastopamas samērā bieži. Enerģiskā Lauva mīl atrasties uzmanības centrā, bet strādīgais vīrietis Jaunava necieš tukšus vārdus un bezjēdzīgu laika pavadīšanu. Viņi ir kā divi dažādi magnēta poli, kas, neskatoties ne uz ko, tomēr pievelk viens otru.

Ja vīrietis Jaunava kaut kādu iemeslu vadīts nolemj, ka Lauva ir viņa otrā pusīte, viņš dara visu, lai iekarotu viņas sirdi. Tiesa, nevērīgā Lauvas apiešanās ar naudu var padarīt viņu nervozu, tomēr šīs sievietes dēļ viņš ir gatavs samierināties pat ar to. Šajā gadījumā viņš strādās vairākos darbos, lai apgādātu ģimeni un dotu iespēju savai Lauvenei baudīt dzīvi uz pilnu klapi. Savukārt Lauviņa, novērtējot sava partnera uzticību un pašatdevi, mierīgi ļaus viņam to darīt.

Sieviete Lauva + vīrietis Svari
Attiecību tips: potenciālu starpība

Saderība mīlestībā: 90%
Saderība laulībā: 60%

Šī savienība var būt ilglaicīga, taču parasti ne pārāk noturīga. Kopdzīvē Lauva pārāk nospiež Svarus, pārmetot viņam nekārtību, naudas trūkumu un nepietiekamu veiksmi darbā un darījumos. Viņa ir pieradusi dzīvot ar vērienu un neko sev neatteikt. Savukārt Svari, kā likums, neatbalsta tamlīdzīgu izšķērdību un ir samērā vienaldzīgi pret karjeras veidošanu. Jāsaka gan, ka gultā jūtīgie Svari un jūtīgā Lauva bez problēmām atrod kopīgu valodu, taču, ja viņi grib dzīvot kopā ilgi un laimīgi, tad vispirms abiem jāiemācās rēķināties ar otra interesēm.

Sieviete Lauva + vīrietis Skorpions
Attiecību tips: divas zvaigznes

Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 80%

Šī ir spoža divu kaislīgu, patstāvīgu personību savienība. Kaut gan tā ir vairāk piemērota mīlestībai, nevis ģimenes dzīvei: gan Skorpions, gan Lauva ir pieraduši būt par līderiem visā un nevēlas piekāpties. Tieši šī iemesla dēļ sadzīvē starp viņiem bieži vien ir konflikti, greizsirdība un cīņa par līderību ģimenē, Kaut gan, pateicoties brīnišķīgajai seksuālajai saderībai, daudzas savas problēmas viņi spēj veiksmīgi atrisināt.

Kopumā Lauvai patīk Skorpiona mērķtiecība un entuziasms,- viņš taču kā neviens cits spēj novērtēt viņas lepnumu un maksimālismu. Kad Lauva un Skorpions sāk piekāpties viens otram, viņu vētrainās attiecības spēj izturēt jebkuru pārbaudījumu un kļūst nesaraujamas.

Sieviete Lauva + vīrietis Strēlnieks
Attiecību tips: māka ņemt no dzīves visu

Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 80%

Šī savienība dzīvē ir samērā bieži sastopama un tai ir visas perspektīvas: dzīvi mīlošajam Strēlniekam un spožajai Lauvai ir ļoti daudz kopīga. Viņi abi necieš vientulību un klusumu, un ir spējīgi savu kopdzīvi pārvērst svētkos. Kopā viņi labprāt dodas sabiedrībā, kopā uzņem viesus un ceļo pa pasauli.

Jāsaka, ka Strēlnieka dāsnums ļoti patīk Lauvai, kas pieradusi dzīvot ar vērienu. Pati esot neatkarīga, viņa atzīst arī savas otrās pusītes noteiktu brīvības līmeni, reizēm pat pieverot acis uz acumirklīgām aizraušanās izpausmēm. Bez tam, Strēlnieks un Lauva ir brīnišķīgi mīļākie. Kopā viņiem ir labi un viegli.

Sieviete Lauva + vīrietis Mežāzis
Attiecību tips: ceļš uz virsotni

Saderība mīlestībā: 90%
Saderība laulībā: 70%

Arī šī savienība dzīvē sastopama diezgan bieži: neatlaidīgo Mežāzi un enerģisko Lauvu apvieno godkāre un vēlme sasniegt arvien jaunas virsotnes. Kā likums, Mežāzim patīk spožās Lauvenītes uzmanība, kas prot sevi pasniegt sabiedrībā, turklāt vēl var palīdzēt viņam izveidot karjeru. Viņa ambīcijām tas ir ļoti svarīgi. Savukārt Lauva spēj saskatīt Mežāzī milzīgu potenciālu, kuru labprāt palīdz realizēt. Šajā jomā abi ir noskaņoti uz nopietnām attiecībām un pat laulību. Tiesa, uzskatos par laulību viņi nebūt nav tik līdzīgi domājoši.

Lauvai ne pārāk patīk noņemties ar saimniecības lietām, toties viņa ir gatava laiku pa laikam sarīkot skaļas izskaidrošanās, kas nepatīk savaldīgajam Mežāzim. Lai viņu savienība būtu stabila, abiem nepieciešams iemācīties piekāpties, turklāt lieki nebūtu arī pieņemt darbā mājsaimnieci.

Sieviete Lauva + vīrietis Ūdensvīrs
Attiecību tips: pārpasaulīgs pievilkšanās spēks

Saderība mīlestībā: 90%
Saderība laulībā: 60%

Ekscentrisko Ūdensvīru un enerģisko Lauvu apvieno ļoti daudz kas, kaut gan netrūkst arī lietu, kuras viņiem nepatīk otrā. Viņi kopā var paspīdēt dažādos saietos un sabiedrībā, turklāt abiem ir labi attīstīta skaistuma izjūta un izpratne par mākslu.

Ūdensvīrs patiesi apbrīno Lauvas spozmi un gaumi, viņa savukārt ciena daudzos Ūdensvīra talantus, viņa neparedzamību un prasmi nepārtraukti pārsteigt. Tomēr sadzīvē Lauva mēdz būt neapmierināta ar vienaldzīgo Ūdensvīra attieksmi pret karjeru un naudu. Un ja viņa finansu lietas kārtojas ne visai veiksmīgi, tas var kļūt par konflikta iemeslu viņu starpā vai pat par ceļu uz šķiršanos. Ideālais šī pāra variants- ja par naudu viņiem nav jādomā vispār. Tad viņu dzirkstošā savienība var pastāvēt ilgus gadus.

Sieviete Lauva + vīrietis Zivs
Attiecību tips: praktiska pieeja

Saderība mīlestībā: 80%
Saderība laulībā: 50%

Šāda savienība dzīvē sastopama samērā reti: sapņainās Zivs un enerģiskās Lauvas ceļi gandrīz nekad nekrustojas. Gandrīz vai vienīgais, kas viņus reizēm var apvienot,- tā ir iedzimtā skaituma izjūta, kura Zivīm ir attīstīta daudz spēcīgāk.

Kopīgajā dzīvē Lauvu parasti neapmierina Zivs vienaldzība pret karjeru un naudu, kā arī nevēlēšanās organizēt savu dzīvi. Visbiežāk tas izpaužas kā ģimenes konflikti un pretenzijas no Lauvas puses.

Kaut gan, ja vīrietis Zivs ir bagāts, tad viņa "mīnusi" Lauvas acīs pārvēršas par "plusiem": viņa var tērēt savām vajadzībām cik grib, vadīt viņa biznesu un faktiski būt par ģimenes galvu. Jo vairāk tāpēc, ka Zivi tādi sīkumi neuztrauc. Vēl vairāk, arī viņam tas ir ideālais variants. Un tādā gadījumā viņu laulība var ilgt visu mūžu.