Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 11. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien Aunam būs iespēja uzzināt ko neparastu un interesantu! Šajā dienā viņa dzīve būs pārpildīta ar gaišām emocijām un iespaidiem. Vienīgais nosacījums - nepiešķirt lielu nozīmi kaitinošiem sīkumiem. Ja ignorēsiet sīkumus, diena būs patīkami dzirkstoša kā šampanieša šļakatiņas. Ja tas neizdosies, Auns var nopietni sabojāt garastāvokli gan sev, gan apkārtējiem.

Ceturtdien attiecībās ar mīļoto cilvēku zvaigznes Auniem iesaka uzņemties iniciatīvu. Ja viņam ir pastāvīgs partneris, plānojot randiņu, vajadzētu uzņemties visus organizatoriskos jautājumus. Tā būs labāk! Ja Auns joprojām ir viens, ceturtdien iepazīstoties viņam derētu izrādīt lielāku drosmi, pārliecību un uzstājību nekā parasti.

Ceturtdien Vērsim būs grūtības ar organizētību un disciplīnu. Šajā dienā būs pārsteidzoši grūti noturēties ierastajos rāmjos, lai gan tieši uz to Vērsis tieksies. Līdz ar to arī iekšējais konflikts - kad viena dvēseles puse tiecas pēc kārtības, bet otra - uz haosu. Jautājums tikai, kas ceturtdien uzvarēs.

Ceturtdien Vērsim labākais vakara plāns ir - neko plānot, jo dzīve pati ienesīs korekcijas viņa sapņos. Varbūt mīļotais cilvēks pats ierosinās pārcelt tikšanās laiku vai vietu, vai apstākļi to izdarīs viņa vietā. Varbūt notiks vēl kas cits, kas izjauks plānus. Tā vietā, lai ļautos sarūgtinājumam, Vērsim vajadzētu uztvert pārmaiņas kā pašsaprotamas un pielāgoties situācijām. Tikai tad ceturtdiena viņam atklās visas tās dāsnās iespējas.

Ceturtdien Dvīņu intereses un plāni dienas laikā vairākas reizes krasi mainīsies! Visu dienu viņus vilinās te vienā, te otrā virzienā, un būs grūti šiem impulsiem pretoties. Lai šajā dienā kaut ko sasniegtu, Dvīņiem derētu koncentrēties uz vienu lietu. Bet tas diez vai ir iespējams - ceturtdien viņu galvā vēji būs pārāk mainīgi.

Ja ceturtdien mīlestībā Dvīņi cer kaut ko sasniegt, viņiem tas būs jādara nestandarta veidos! Ir pienācis laiks kļūt radošiem un izdomas bagātiem! Tikai tā ceturtdien Dvīņi spēs ieinteresēt sev tīkamo cilvēku. Ja Dvīņi joprojām atrodas meklējumos, šī diena sniegs viņiem iespēju iepazīties ar interesantu, neordināru personību. Šī tikšanās var notikt jebkurā laikā un tur, kur viņi vismazāk gaida.

Ceturtdien Vēzis varēs pilnībā izjust, ko nozīmē kareivīgs noskaņojums. Nē, viņš negrasās pieteikt karu. Un kāpēc pieteikt? Daudz ērtāk ir sākt karu bez pieteikšanas un pārsteigt ienaidnieku! Šādi impulsi ceturtdien Vēža dvēselē radīsies ne reizi vien. Nav brīnums, ka tādā noskaņojumā diena paiet konfliktos un strīdos.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Vēzim nepaļauties uz savu organizētību - tā var pievilt jebkurā brīdī. Šķiet, ka tādā jomā kā mīlestība īpaša koncentrēšanās nav nepieciešama, bet patiesībā tā tas nav. Piekritīsiet, ka ir ļoti kaitinoši kavēt romantisku randiņu vai sajaukt tikšanās vietu - un tieši pie šādiem pārpratumiem var novest Vēža šodienas izklaidība. Tāpēc viņam nevajadzētu pārāk atslābināties, un labāk visu darāmo pierakstīt plānotājā.

Ceturtdien Lauva var viegli aizrauties ar visdažādākajām lietām. Tomēr dienas laikā šo interešu var būt tik daudz, ka pats Lauva vairs nesapratīs, kas viņu piesaista vairāk. Tāpēc šajā dienā nevajadzētu rēķināties ar viņa jūtu pastāvību. Tāds nu ceturtdienas Lauva būs - nedaudz vējains un nepastāvīgs!

Ceturtdien romantika un mīlestība Lauvas dzīvē uzplauks tikai tad, ja Lauva būs gatavs ļauties eksperimentiem. "Parasts randiņš" - tas nav par ceturtdienu, lai ko Lauva būtu pieradis saprast ar šiem vārdiem. Vārdu sakot, zvaigznes vienkārši liek Lauvai meklēt neparastus, nestandarta risinājumus it visā. Padevies šim impulsam un sagādājis neaizmirstamu pārsteigumu savam mīļotajam cilvēkam, viņš to nenožēlos!

Ceturtdien Jaunava var negaidīti aizrauties ar kādu nenozīmīgu sīkumu. Tomēr pašai Jaunavai viņas aizraušanās neliksies nejēdzīga! Turklāt šī lieta spēs tik ļoti piesaistīt uzmanību, ka tādēļ Jaunavai pietrūks laiks kaut kam patiešām svarīgam. Tāpēc nav vērts kalt ceturtdienai nopietnus plānus. Labāk dienu veltīt radošumam vai mīlestībai.

Ceturtdien Jaunavai būs jāpārvar daži šķēršļi un grūtības attiecībās ar mīļoto cilvēku. Varbūt tas būs parasts strīds, vai varbūt negaidīti apstākļi liegs viņiem satikties. Iespējams, ka kāds no partneriem vienkārši nebūs labā noskaņojumā. Tomēr jebkurā gadījumā ceturtdien Jaunavai būs divas iespējas. Vai nu pārlaist nelabvēlīgo periodu, vai mainīt situāciju, ieintriģējot savu mīļoto ar viseksotiskākajām pavedināšanas metodēm!

Ceturtdien Svari var iedomāties, ka Visuma centram noteikti jābūt kaut kur viņu tuvumā. Nu, tā kā Visumam šajā jautājumā var būt atšķirīgs viedoklis, Svari par šo situāciju būs ļoti pārsteigti. Laiku pa laikam viņi darīs visu, lai situāciju labotu, aktīvi piesaistot sev uzmanību un mēģinot iekļūt pašā notikumu epicentrā. Šeit galvenais ir nepārspīlēt, jo atrasties centrā ne vienmēr ir labi.

Ceturtdien zvaigznes nemudinās Svarus būt nopietniem un sentimentāliem. Romantiskās attiecībās viņi ienesīs humora, rotaļu un flirta elementus! Ja Svariem jau ir mīļotais cilvēks, tas ļaus pavadīt brīnišķīgu jautru dienu kopā ar partneri, ko neapgrūtina nopietnība un nevajadzīgi aizspriedumi. Ja Svari joprojām ir vieni, viņu pašreizējā rotaļīgā attieksme piesaistīs ieinteresētus skatienus.

Ceturtdien Skorpions var nonākt un pavisam labi iejusties mājas tirāna un diktatora lomā! Turklāt pašam Skorpionam var šķist, ka viņš vienkārši izrāda noderīgu iniciatīvu visas ģimenes labā. No mājinieku puses tas gan izskatīsies pēc tirānijas. Ja Skorpions nevēlas nevajadzīgi saasināt situāciju, derētu teiktajā samazināt komandējošo nošu daudzumu.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Skorpionam tikt skaidrībā ar savām pretrunīgajām jūtām. Vai mīļotais cilvēks aizņēmis visu Skorpiona sirdi vai dalās tajā ar kādu citu? Varbūt Skorpions to pat neapzinās, bet viņam neko nenozīmē flirtēt ar vairāk nekā vienu pretējā dzimuma pārstāvi? Nu, ja tā, tad kāpēc jāslēpj galva smiltīs? Izvēles iespēja – tas nav slikti, tikai tai jābūt apzinātai.

Ja Strēlniekam ceturtdien iešausies prātā kāda interesanta doma, tad tā viegli var iegūt apsēstības raksturu. Turklāt domas ceturtdien Strēlnieka galvā nāks biežāk nekā parasti, kas nozīmē, ka apsēstības var uzrasties vairāk nekā viena. Tādā stāvoklī Strēlniekam labāk samazināt komunicēšanu līdz minimuma, citādi sarunas ik pa brīdim izvērsīsies bezjēdzīgā strīdā. Labāk pievērsties kaut kam radošam. Tur uzmācīgās idejas nekaitēs.

Ceturtdien zvaigznes Strēlniekam iesaka vispirms parūpēties par sevi. Pat ja parasti ar mīļoto cilvēku viņš ir pacietības un rūpju paraugs, ir vērts uz brīdi mainīt savus noteikumus. Strēlniekam ceturtdien jādara viss, kas viņam sagādās prieku: jānopērk kaut kas skaists un nevajadzīgs, ilgāk jāmērcējas vannā, jābūt kaprīzam. Dažreiz mīlestībā ir jābūt egoistam! Citādi partneris visus ikdienā nestos upurus uzskatīs par pašsaprotamiem.

Ceturtdien Mežāzim būs grūti saprast, kāpēc, kā saka, viss, kas patīkams, ir vai nu amorāls, vai nelegāls vai veicina aptaukošanos. Nu kas tur slikts no papildus tortes gabaliņa vai zagta skūpsta? Vārdu sakot, ceturtdien Mežāzis piekritīs teicienam: "Ja nedrīkst, bet ļoti vēlies, tad var." Vispār jau tam var piekrist, tikai papildinot šo formulu ar vārdiem: "Viss ir labs ar mēru".

Ceturtdien zvaigznes iesaka Mežāzim sagatavoties kompromisiem ar mīļoto cilvēku. Viņam vajadzētu paskatīties uz savām attiecībām kā no malas: ja nu viņa cīņa par varu pārsniedz visas robežas? Ja Mežāzis nemācīsies piekāpties, tad var visu sabojāt. Tāpēc tieši ceturtdien varētu sākt trenēties diplomātijā: tā vietā, lai strīdētos par sīkumiem, mēģini ņemt vērā partnera viedokli.

Ceturtdien Ūdensvīrā var pamosties neatvairāma vēlme pakomandēt apkārtējos. Nu, ja jūti sevī patiesa līdera īpašības, tad rīkojies! Bet, ja ikdienā tādu īpašību Ūdensvīra raksturā trūkst, tad pat nevajadzētu mēģināt. Labāk ceturtdien Ūdensvīram kūsājošo enerģiju novirzīt uz romantisku randiņu - viņš to nenožēlos.

Ceturtdien Ūdensvīram var būt nesaskaņas ar mīļoto cilvēku. Varbūt tas būs tikai neliels strīds par sīkumu, vai arī viņa "vienīgais pareizais" viedoklis nesakritīs ar partnera viedokli. Jebkurā gadījumā ceturtdien Ūdensvīram nevajadzētu izdarīt globālus secinājumus par to, vai viņš un mīļotais ir piemēroti viens otram. Vīrietim un sievietei jābūt atšķirīgiem - tas ir dabas likums. Strīdīgā situācijā galvenais ir nevis uzspiest savas domas otram, bet gan meklēt veiksmīgu kompromisu.

Ceturtdien dzīve liks Zivīm cīnīties ar apstākļiem! Neskatoties uz to, ka pašas Zivis nebūs noskaņojušās uz pastiprinātu aktivitāti, daži notikumi prasīs viņu enerģisko līdzdalību. Kāds no apkārtējiem var nemanāmi ievilkt Zivis ieilgušā strīdā vai (vēl sliktāk) izmantot kādas pašām Zivīm nevajadzīgas problēmas risināšanā. Dabiski, ka Zivis tam pretosies no visa spēka - bet nav teikts, ka viņu pretestība būs veiksmīga.

Ceturtdien zvaigznes Zivju mīlas attiecībām piešķirs aizrautību un kaisli! Viņas var piedzīvot jūtu vētru pret partneri un tajā pašā laikā - pilnīgu vēlmes trūkumu to paturēt pie sevis. Un kāpēc gan paturēt? Lai šī diena Zivīm un viņu mīļotajam cilvēkam sagādā maksimāli neaizmirstamas emocijas. Ja viņi ir bijuši kopā ilgu laiku, viņos var atkal uzdzirkstīt šķietami aizmirstās jūtas. Ja Zivis attiecībās sper tikai pirmos soļus, ceturtdien viņām būs grūti pretoties uzreiz viena vai divu soļu lēcienam uz priekšu!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!