Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Recepte, kas paildzina mūžu

Šo recepti nejauši uzgāju kādā vecā grāmatā un nolēmu izmēģināt. Kā sola senie zintnieki, recepte attīra organismu, uzlabo kopējo veselības stāvokli un tādējādi paildzina mūžu. Jāsaka, ka tūlīt pēc noteiktā kursa iziešanas patiešām sajutos labāk: uzlabojās atmiņa, normalizējās asinsspiediens, kā arī vispārējā pašsajūta. Tā kā recepte pārbaudīta, un varu to ieteikt arī citiem.

Recepte:

1. Ņemam 500 ml nerafinētas saulespuķu eļļas, 500 g saspiestu vai samaltu ķiploku, 300g miežu putraimu (var aizstāt ar grūbām).

2.Sajaucam eļļu ar ķiplokiem un maisījumu novietojam tumšā vietā uz 3 diennaktīm. Rezultātā jūs iegūsiet ķiploku eļļu.

3. Iegūtajai ķiploku eļļai pievienojam līdz miltu konsistencei samaltus miežu putraimus, visu labi samaisām. Uzglabājam ledusskapī.

Lietošana:

Lietojam pa vienai tējkarotei pusstundu pirms ēšanas 30 dienas no vietas. Šāds profilaktisks veselību uzlabojošs kurss veicams reizi piecos gados.
Ieskaties! Noderīgi!

Apgādā Zvaigzne ABC izdotās grāmatas autors DŽĪNS STOUNS ir medicīnas žurnālists, 35 grāmatu autors un līdzautors. Vairākas no tām ir par veselības un diētas tēmu. Viņa darbs “Kāpēc daži nekad neslimo” izdots 24 valstīs. Tajā līdzās jau zināmiem ieteikumiem grāmatā iekļauti arī tādi, kas pirmajā acu uzmetienā liek saraukt uzacis. Taču, kaut arī daži noslēpumi var šķist savādi, to praktizētāji apgalvo – šīs metodes palīdz, turklāt bieži vien labāk par tradicionālās medicīnas piedāvātajiem risinājumiem. Grāmatas pievienotā vērtība ir bagātīgā informācija par dažādiem medicīniskiem atklājumiem, ar veselību saistītiem mītiem un interesantām vēsturiskām personībām.