Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 3


Video: Rīgā top leģendārā operete "Balle Savojā". Pirmizrāde 13. martā

Redakcija
Redakcija
13. martā notiks Latvijas operetes fonda producētā Paula Abrahama operetes Balle Savojā pirmizrāde. Diriģents ir Normunds Vaicis, režisors – Gundars Silakaktiņš, kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, horeogrāfs – Alberts Kivlenieks, scenogrāfs – Ivars Noviks.

Galvenajās lomās – iemīļotie operetes solisti Anta Jankovska (Itālija), Nauris Indzeris, Ilona Bagele, Nauris Puntulis, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un citi.

Operete ir jaunās paaudzes režisora Gundara Silakaktiņa skatījums uz izpausmēs daudzveidīgo un krāsaino operetes žanru. Balle Savojā stāsta par jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša. Par to, kā jauns pāris – Aristīds un Madalēna nesen atgriezušies no gadu ilga medusmēneša. Aristīds negaidot saņem telegrammu no savas senas mīļākās, daiļās džeza dziedātājas Tangolitas, kurai reiz apsolījis, ka atsauksies, kad vien viņa aicinās. Savukārt, jaunlaulātā sieva saprotot, ka tiek krāpta, nolemj atmaksāt vīram un piekrāpt viņu ar pirmo pretimnācēju.

KultūrasVēstis.lv un Epadomi TV piedāvā ekskluzīvu ieskatu izrādes mēģinājumā un izrādes veidotāju un dalībnieku domas par topošo izrādi.

Tuvākās izrādes 13., 28. martā un 2. aprīlī. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs
Vērtējums: