Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 3


Piedalies konkursā un laimē ielūgumus uz krāšņo "Balli Savojā"

Redakcija
Redakcija

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkursā sadarbībā ar Latvijas Operetes fondu un laimē divus ielūgumus uz Latvijas Operetes fonda izrādi "Balle Savojā", kas notiks svētdien, 13. martā, plkst. 18.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

Latvijas operetes fonda producētā Paula Abrahama džeziskā operete Balle Savojā. Topošā jauniestudējuma diriģents ir Normunds Vaicis, režisors – Gundars Silakaktiņš, kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakatiņa. Galvenajās lomās iejutīsies iemīļotie operetes solisti Anta Jankovska (Itālija), Nauris Indzeris, Marlēna Keine, Nauris Puntulis, Ilona Bagele, Emīls Kivlenieks un citi.

“Balle Savojā ir jau trešais Latvijas operetes fonda jauniestudējums labi uzsāktā operetes atdzimšanas procesa Latvijā kontekstā, – mērķtiecīgā ilgtermiņa darbā, kas virzīts uz profesionāla Operetes teātra izveidošanu Rīgā. Iestudējums būs dinamisks, ekspresīvs un intriģējošs jaunās paaudzes režisora Gundara Silakaktiņa skatījums uz daudzkrāsaino operetes žanru. Tas būs atšķirīgs no līdz šim iestudētētajām Latvijas operetes fonda izrādēm,” stāsta Latvijas operetes fonda valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Operete Balle Savojā ir par kāda jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša, kas norisinās 20.gs. sākumā. „Tas ir stāsts par to, kā mīloša sieviete no sava vīra ēnas kļūst par personību ar savām tiesībām un domām. Ideja, ka katrā cilvēkā, personībā ir gan vīrišķais, gan sievišķais, raksturīga divdesmito gadu Vācijas kabarē kultūrai un ir viena no pamatidejām arī šai burvīgi amorālajai operetei,” pauž Agija.

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portālu KultūrasVēstis.lv (facebook.com/kulturasvestis.lv), epadomi.lv (facebook.com/epadomi.lv) un Latvijas Operetes fonda (facebook.com/LatvijasOperetesFonds) sekotājam sociālā tīkla facebook.com lapās.

2. Jāspiež konkursa ierakstam "patīk" (like) un "ieteikt" (share) saviem draugiem.

Konkurss norisinās līdz 2016. gada 9. marta plkst. 23.59.
10. martā izlozes kārtībā tiks noskaidrots laimīgais uzvarētājs, kurš iegūs divus ielūgumus uz izrādi "Balle Savojā" Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" 13. martā plkst. 18.00.


Konkurss tapis sadarbībā ar "Latvijas Operetes fondu". (www.operetesfonds.lv)

Plašāk par izrādi lasāms ŠEIT.

Video: Ieskats operetes "Balle Savojā" mēģinājumā: