Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:329, Did:0, useCase: 3


Krāsainās kontaktlēcas – ne tikai stilam, bet arī redzes korekcijai

Redakcija
Redakcija

Krāsainās kontaktlēcas ir kļuvušas par populāru aksesuāru, ar kura palīdzību koriģēt, paspilgtināt vai pat pilnībā izmainīt savu acu krāsu. Šādu kontaktlēcu izvēle optikas tirdzniecības vietās kļūst arvien plašāka, piedāvājot košus un niansētus toņu, kas palīdz iegūt pamanāmu un neaizmirstamu skatienu.

Tomēr krāsaino kontaktlēcu pielietojums ir daudz plašāks par vienkāršu stila elementu vai īslaicīgu risinājumu karnevālam vai ballītei. Krāsainās kontaktlēcas spēj savas dekoratīvas funkcijas veiksmīgi apvienot ar redzes korekciju, sniedzot tikpat labu redzes komfortu kā brilles vai parastās kontaktlēcas.

Krāsainās lēcas ar optisko korekciju

Ikviens, kuram ir nepieciešams veikt redzes korekciju, briļļu vai parasto kontaktlēcu vietā var izvēlēties nēsāt arī krāsainās kontaktlēcas ar optisko korekciju. Mūsdienīgās ražošanas tehnoloģijas ļauj efektīvi apvienot abas šīs funkcijas vienā lēcā. Tas nozīmē, ka nav jāizvēlas starp redzes komfortu un vēlamo stilu, bet var apvienot abas šīs savas vajadzības. Pērkot krāsainās kontaktlēcas, tikai jāizvēlas atbilstoši redzes korekcijas parametri, kurus acu ārsts norādījis kontaktlēcu receptē.

Krāsainās lēcas ir drošas arī ilgstošai lietošanai

Lai gan sabiedrībā valda dažādi mīti par krāsainajām kontaktlēcām un to drošumu, acu ārsti apstiprina, ka krāsainās lēcas nekaitē acīm un redzei, ja tiek ievērotas visas norādes to pareizā lietošanā. Krāsainās kontaktlēcas droši var nēsāt līdz pat 8 stundām, tās var izvēlēties kā ikdienas redzes korekcijas līdzekli. Tomēr ārsti iesaka iegādāties arī parastās kontaktlēcas vai izmantot brilles, lai šad tad atslogotu acis, jo krāsainās kontaktlēcas var radīt acīm lielāku nogurumu. Labs variants būtu izmantot gan parastās, gan krāsainās vienas dienas kontaktlēcas un pamainīt tās, izvēloties kādu dienu vienas, citu dienu – otras.

Kas jāņem vērā, nēsājot krāsainās kontaktlēcas

Lai krāsaino kontaktlēcu lietošana būtu droša un acīm saudzīga, jāievēro visi tie paši kopšanas, higiēnas un lēcu nomaiņas nosacījumi, kas attiecas uz parastajām kontaktlēcām.

Roku un lēcu higiēna. Jāatceras, ka vienmēr pirms lēcu aiztikšanas ir jānomazgā rokas, nedrīkst izmantot roku krēmu. Tāpat jāparūpējas, lai lēca nenonāk saskarē ar netīrumiem. Ja tas ir noticis, lēca ir jānotīra ar speciālo šķīdumu. Higiēnas nosacījumu ievērošana ir izšķiroši nozīmīga, lai acīs neiekļūtu baktērijas un netīrumi, kas varētu izraisīt iekaisumus un pat nepatīkamas acu saslimšanas.
Savlaicīga lēcu nomaiņa. Vienmēr jāseko ārsta un ražotāja norādēm par to, cik stundas un dienas konkrētās kontaktlēcas drīkst nēsāt. Šīs norādes nedrīkst pārkāpt, jo arī tās ir pielāgotas, lai garantētu acu un redzes drošību. Laikus jāiegādājas jauns kontaktlēcu pāris.
Jādod acīm atpūta. Lai gan kontaktlēcas ir paredzētas ikdienas un ilgstošai lietošanai, tas tomēr ir svešķermenis, kas arī rada zināmu slodzi acīm. Tāpēc speciālisti iesaka ik pa laikam acīm dot brīvdienas no kontaktlēcām.

Kur pirkt krāsainās kontaktlēcas

Kontaktlēcu iegāde šobrīd ir kļuvusi patiešām ērta un pieejama ikvienam, jo tās nav obligāti jāiet pirkt tikai uz optikas veikaliem, kas, protams, vienmēr ir laba opcija, ja tas ir pa ceļam. Tomēr mūsdienu cilvēka dzīves ritms ir steidzīgs, ne vienmēr kontaktlēcu lietotāji dzīvo vietās, kur ir optikas preču veikals. Tāpēc ir lieliski, ka jau kādu laiku kontaktlēcas droši un plašā izvēlē var iegādāties arī internetā. Lensor.eu ir viens no interneta veikaliem, kas piedāvā kontaktlēcas ļoti plašā izvēlē, tajā skaitā arī krāsainās kontaktlēcas visdažādākajos toņos un tā saucamās crazy lēcas, kas būs piemērotas trakulīgām ballītēm un karnevāliem: https://www.lensor.eu/lv/lens/colored/.

Iegādājoties kontaktlēcas internetā, ieteicams pievērst uzmanību tam, vai pasūtījuma laukos ievadāt pareizos un sev nepieciešamos optiskos parametrus, lai būtu droši, ka kontaktlēcas, ko saņemsiet, patiešām atbildīs tam, kas jūsu redzei nepieciešams.

Interenta veikals Lensor.eu piedāvā arī tādu pakalpojumu kā kontaktlēcu abonements, kas atvieglo lēcu nēsātāju ikdienu. Noformējot abonementu, pārdevējs lēcas automātiski piegādās noteiktajā dienā un daudzumā. Nebūs vairs jāsatraucas, ka aizmirsāt pasūtīt jaunu kontaktlēcu pāri.