Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:11, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Kā izgatavot rotaslietu komplektu, kas vairos tavu veselību un labklājību 10.11.2022 17:18

Nefrītam piemīt spēja vairot gudrību, drosmi un skaidrību. to uzskata par veselības, pārticības un ilga mūža akmeni. Ķīnā jau izsenis lielā vērtē turētā nefrīta pērlītes šajā kaklarotā ir kombinētas ar divu izmēru ķīniešu monētām un stikla un metāla pērlītēm.
Kaklarotas garums: 48 cm.

Kritēriji, kuri jāņem vērā, pērkot rudens un ziemas apavus bērniem 30.10.2022 17:25

Kad pāriet kancelejas preču plauktu „slaucīšanas” bums pirms jaunā mācību gada, nesteidziet aizvērt maciņus. Visticamāk var nākties atjaunināt arī atvases drēbju un apavu rezerves. Kad laiks strauji kļūst vēsāks, par sandalēm varam aizmirst. Bet vieglie, nesildošie un no mitruma nepasargājošie pavasara zābaki, kurus visticamāk vēl šodien nēsā Jūsu bērns, ātri var kļūt nepiemēroti. „Uz viļņa” – rudens zābaki bērniem, bet atkarībā no nepastāvīgajiem laika apstākļiem un tā, kā bērns reaģē uz zemāku temperatūru, pavisam drīz no skapja var nākties vilkt ārā (vai varbūt – iegādāties) arī ziemas zābakus.

Kā tīrīt zeltu mājas apstākļos? 21.10.2022 16:25


Zelta juvelierizstrādājumi ir katras rotu lādītes neatņemama sastāvdaļa, mūžīgā vērtība un nemirstīga klasika. Tiesa, ar laiku zelts var kļūt nespodrs vai pat mainīt krāsu, autentisko mirdzumu aizsedzot dažādu netīrumu kārtai. Bet ir labas ziņas – tas ir salīdzinoši viegli tīrāms, jo tas neoksidējas un nereaģē ar ūdeni. Kā tīrīt zeltu mājas apstākļos un kā pagarināt rotu mūžu? Uzzini turpinājumā!

Kā ģērbties atbilstoši savam ķermeņa tipam? 14.10.2022 12:05

Visi zina to, ka dažreiz, iepērkoties, katrs izvēlas sev perfekto kleitu un aizejot uz kabīni, lai varētu to kleitu uzmērīt, tad sākas vilšanās. Parasti vilšanās iemesls ir ķermeņa tipa izpratnes trūkums. Kad pilnībā cilvēks ir iepazinis sava ķermeņa uzbūvi, sapņu tērpa izvēle kļūst daudzas reizes vienkāršāk. Tāpēc ir svarīgi zināt par dažāda veida ķermeņa tipiem, kas pastāv, un noteikt, kuram ķermeņa tipam katrs pieder.

Modes sieviešu treniņtērpi rudenim – 2022. gada tendences 25.09.2022 22:47

Tie ir ērti, komfortabli un tos var valkāt dažādos veidos. Modes sieviešu treniņtērpi 2022. gada rudenim sevi pierādīs ne tikai garajos vakaros ar Netflix, bet arī pastaigās, iepērkoties vai pilsētas izpētē. Kādas ir populārākās tendences? Pārbaudīsim!

Somiņa sievietes rokās un viņas raksturs 13.09.2022 22:34

Veids kā sieviete tur savu somiņu, daudz ko liecina par viņas raksturu, paradumiem un izturēšanos.

Stilīgi tamborēti auskari 10.07.2022 10:23

Gribi būt īpaša un atšķirties no citiem? Uztamborē stilīgus auskarus. Lai to paveiktu, tev nepieciešams tikai viens brīvs vakars. Pie kam tamborēšanu var itin ērti apvienot ar iemīļota seriāla vai filmas skatīšanos. Jauki, vai ne?

Iveta Vecmane prezentē jauno pavasara/vasaras kolekciju “Bella Ragazza” 13.04.2022 07:18

Zīmols Iveta Vecmane prezentē jauno pavasara/vasaras kolekciju “Bella Ragazza”. Sievietes skaistuma cildinājums iemiesots košos fuksijas toņos vienlaikus saglabājot uzticību zīmola kanoniem: baltajai, melnajai, pelēkajai krāsai. “Bella Ragazza” aicina ikvienu meklēt un atrast to spilgto, vienreizējo, īpašo personības šķautni, kuru pieteikt mūsdienu prasīgajā pasaulē. Jaunā kolekcija pieejama Ivetas Vecmanes salonā Miera ielā 17 un interneta veikalā.

Kā kopt adījumus, lai tie ilgi kalpotu un izskatītos kā jauni 08.04.2022 15:51


Šosezon mode liek lielu uzsvaru uz adījumiem. Tie tiek piedāvāti gan apģērbos, gan aksesuāros ar visdažādākajiem rakstiem, pārsvarā apjomīgiem un no dabīgiem materiāliem, kā piemēram, vilna, kašmirs, angora. Dabīgs materiāls vienmēr būs labāks par sintētiku, taču arī tā kopšana atšķirsies. Lai tevi nepiemeklētu vilšanās sajūta, valkājot šādu apģērbu vai nepārņemtu izmisums pēc pirmās mazgāšanas reizes, piedāvājam iepazīties ar adījumu kopšanas nosacījumiem.

7 populārākie ādas jaku modeļi 22.02.2022 11:36

Pēdējos ziemas mēnešos, kad gaisā jau jūtams pavasarīgs svaigums, bieži vien kļūstam īpaši nepacietīgi, gaidot pavasari. Tas arī ir labs brīdis, kad apdomāt, kā atsvaidzināt garderobi.

Ko sievietes rotaslietas var pastāstīt par viņas personību 18.02.2022 08:42

Apkārtējo acīs jebkura sieviete cenšas izskatīties pēc iespējas pievilcīgāka kā ārēji, tā arī emocionāli. Tāpēc vīrietim tik bieži nākas saskarties ar vilšanos, kad izrādās, ka patiesās rakstura īpašības atšķiras no ārējā veidola, kas tiek pasniegts apkārtējiem. Tomēr daudz ko jūs varat uzzināt pats, ja vien protat nolasīt informāciju no lietām, kas piedr konkrētai sievietei, piemēram, daudz ko par sievieti liecina rotaslietas, ko viņa nēsā. Jo rotaslietu izvēli nosaka katras to valkātājas zemapziņa.

Kā izveidot stilīgu garderobi pavasarim? 05.02.2022 10:58


Tuvojoties gada siltajai sezonai, daudzas dāmas sāk domāt par to, kā papildināt savu pavasara garderobi. Ieskatoties veikalu piedāvājumā un modes tendencēs, var viegli apjukt - īpaši, ja ir vēlme beidzot izvairīties no situācijas, kad drēbju skapī daudz, bet šķiet, ka galveno problēmu tas tomēr nav atrisinājis - garderobe ir vienveidīga un ne tāda, kādu to gribētos.

Kā kopt vilnas izstrādājumus (1) 15.01.2022 09:52

Atsvaidzini zināšanas par vilnas šķiedru vēsturi, vilnas izstrādājumu raksturīgākajām īpašībām, izmantošanu un kopšanu.

Daži noderīgi padomi ideāla ziemas apģērba izvēlē 13.12.2021 10:21

Ziema ir skaists gadalaiks. Īpaši, ja ir sasnigušas mīkstas sniega kupenas, kurās iegrimt, dauzoties ar bērniem vai četrkājainajiem draugiem. Ikvienam no mums reizi pa reizei patīk padraiskoties ar sniega pikām, uzvelt sniegavīru, vai uzbūvēt sniega cietoksni. Pastaigas sniegotā mežā ir sava veida ārstniecība un relaksācija. Galvenais uzdevums ziemas prieku baudīšanai ir atbilstoša apģērba un apavu izvēle. Ja ķermenim un kājām būs silti, arī prāts un sirds ļausies baudai!

Priekšlikumi sieviešu ziemas zābakiem 30.11.2021 18:16

Ziema ir gadalaiks, kam patīk pārsteigt. Tāpēc ir jābūt gatavam gan lielam salam un stipram sniegputenim, gan arī lietum vai atkušņiem. Viens no svarīgākajiem apģērba elementiem jebkurai sievietei neapšaubāmi ir apavi un šajā gadījumā - ziemas zābaki, kuriem jābūt ne tikai ērtiem, bet arī siltiem.

Padomi, kā ģērbt bērnu ziemā 23.11.2021 09:52

Tuvojoties gada aukstajai sezonai, vecāki sāk uztraukties par to, kā ģērbt savu bērnu, kad laukā ir sals un sniegs. It īpaši ar šādiem satraukumiem saskaras jaunie vecāki, kuriem ģimenē ir ienācis pirmais bērniņš. Lai kaut nedaudz sagatavotos šādām situācijām, nepieciešams ievākt pietiekami daudz informācijas par šo tēmu. Raksta turpinājumā varēsiet iepazīties ar padomiem, kas palīdzēs atbilstoši saģērbt bērnu ziemas laikā.

Kā radās slavenais Orenburgas lakats 04.10.2021 10:51

Senā Krievzeme visos laikos bijusi slavena ar saviem adīšanas meistariem. Izdoma, krāsu bagātība un lieliska izpildījuma tehnika raksturīga visiem seno rokdarbnieču adījumiem. Viens no šādiem brīnišķīgiem darinājumiem ir Orenburgas dūnvilnas lakats.

Kā izvēlēties apavus atbilstoši sporta veidam? 29.09.2021 15:30

Dažādiem sporta veidiem piemēroti dažādi apavi, jo katrā sporta veidā tiek veiktas savdabīgas kustības - tāds sporta veids kā skriešana nozīmē nepārtrauktu kustību vienā virzienā, savukārt teniss paredz daudz vairāk sāniskas kustības. Izvēloties piemērotus apavus, sportojot pastāv mazāks risks savainoties, tādējādi iespējams vairāk izbaudīt sportošanu. Lūk, padomi, kā izvēlēties apavus atbilstoši sporta veidam.

Kā kopt kokvilnas izstrādājumus 17.09.2021 17:01

Uzzini vairāk par kokvilnas kopšanu, vēsturi, ražošanu, izstrādājumiem un tās īpašībām.

Tattoo. Tetovējumu simboli un to nozīme 02.09.2021 20:12

Būtībā tetovējumus nedala pēc dzimuma piederības, taču tomēr sievietes un vīrieši izvēlas atšķirīgus tetovējumus. Sievietēm vairāk interesē tetovējuma estētiskā puse, attēla skaistums, savukārt vīriešiem svarīgāka ir tetovējuma informatīvā funkcija.

Nav laika tievēt? 10 triki, kā izskatīties slaidākai 05.08.2021 20:43

Katra sieviete vēlas būt mīlēta, labi izskatīties un arī būt pēc iespējas slaidāka. Atklāšu jums nelielu noslēpumu- ne vienmēr nepieciešams ievērot drastiskas diētas, lai sasniegtu savu mērķi. Jāievēro tikai 10 nosacījumi, un jūs itin viegli jau sākot ar šodienu kļūsiet par krietni slaidāku un iekārojamu sievieti.

Kā kopt zīda izstrādājumus 23.07.2021 19:15

Uzzini vairāk par par zīda vēsturi, zīda izstrādājumu raksturīgākajām īpašībām, izmantošanu un kopšanu.

Padomi dāmām, kā atrast ērtas kurpes 07.07.2021 23:04

Sieviešu kurpes – tie nav vienkārši apavi, bet gan būtiska dzīvesstila sastāvdaļa. Kurpēm ir unikālas spējas ne tikai padarīt mūs vizuāli pievilcīgākas, bet arī būtiski celt pašapziņu. Bet, izvēloties nepareizus apavus, diemžēl efekts var būt tieši pretējs, jo tās būs neērtas un berzīs. Lai izvairītos no šādām situācijām, svarīgi zināt mazos knifus, kas modes dāmām ļaus atrast ne tikai skaistas, bet arī ērtas kurpītes. Kā tieši to izdarīt, padomos dalās tirdzniecības centrs Domina Shopping.

Stilīgas frizūras pusgaru matu īpašniecēm 06.07.2021 12:48

Neapšaubāmi, katra sieviete izskatās satriecoši, ja viņas tēls ir pilnībā pārdomāts. Tas nozīmē, ka ne tikai tērps un apavi ir saskaņoti, bet arī frizūra ir atbilstoša kopējam tēlam un notikumam.
Ja sievietei ir pusgari mati, viņai paveicies divkārtīgi- tādam matu garumam stilisti piedāvā milzum daudz stilīgu frizūru dažādiem dzīves gadījumiem.

Seksīgi topi vasarai - 5 modeļi pašu rokām 19.06.2021 10:09

Apnikušas vecās drēbes? Krekliņi izstaipījušies? Bet varbūt vari saņemties, pastiepties pēc adatas, diega un šķērēm un tikt pie jauniem seksīgiem topiņiem?

Marija Naumova uzdāvina Eirovīzijas kleitu Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam 17.06.2021 11:09

Šodien Latvijas Nacionālais vēstures muzejs saņēma dāvinājumu no Marijas Naumovas – dziedātāja nodeva muzejam mūžīgā glabāšanā savu leģendāro sarkano kleitu, kurā viņa kā Marie N ar dziesmu “I Wanna” 2002. gadā uzvarēja 47. Eirovīzijas konkursā. Togad Eirovīzijas konkurss noritēja Tallinā, un Marijas Naumovas uzvara nodrošināja ne tikai gandarījumu un pacilājumu visai Latvijai konkursa norises brīdī, bet arī starptautiskā pasākuma norisi Rīgā 2003. gadā.

Kā kopt linu izstrādājumus 19.05.2021 23:32

Atsvaidzini zināšanas par linu šķiedru vēsturi, linu izstrādājumu raksturīgākajām īpašībām, izmantošanu un kopšanu.

Pilsetasmode.lv – jauns stilīgu apģērbu veikals Latvijā 22.04.2021 23:21

Joprojām nepērkat apģērbus tiešsaistē, bet cenšaties atjaunināt savu garderobi dažos atvērtajos veikalos? Nepareizi! Tik sarežģītā periodā kā tagad, kad COVID-19 pandēmijas dēļ cilvēki ir spiesti palikt mājās, iepirkšanās online ir kļuvusi aktuālāka nekā jebkad agrāk! Un darbu Latvijā sācis jauns interneta veikals pilsetasmode.lv, kurā varat iegādāties visdažādākos apģērbus, apavus, rokassomas un preces bērniem. Arī sieviešu apakšveļa no Pilsetasmodes.lv ir labākais, kas pieejams tirgū.

4 sieviešu tipi: nosaki apakšveļas stilu pēc sava rakstura 23.02.2021 10:13

Ikviena sieviete zina, ka stilīgas un ideāli piemērotas apakšveļas izvēle nav viegls uzdevums. „Apkopojot mūsu vairāk nekā 40 gadu pieredzi smalkajā apakšveļas zinātnē, esam izdalījuši četrus daiļā dzimuma tipus. Vienas ir kvēlas kā uguns, citas — maigas kā gaiss, pamatīgas kā zeme vai netveramas kā ūdens,” stāsta apakšveļas ražošanas uzņēmuma „Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.

TOP juvelierizstrādājumu tendences 2021. gadā 19.02.2021 14:21

Sākot no sapulcēm Zoom platformā līdz darbam no mājām. Juvelierizstrādājumu un modes profesionāļiem bija ātri jāpielāgojas mūsu jaunajam dzīvesveidam. Bet - vai šis aspekts vispār ir ņemts vērā? Kādas tad ir juvelierizstrādājumu tendences šajā gadā? Par to vairāk raksta turpinājumā.

2020./2021. gada ziemas apģērbu tendences 24.12.2020 00:17

Līdz šim ziemas apģērbu tendences bijušas pavisam vienkāršas, uzsverot vai nu komfortu un siltumu, vai mirdzošu ballīšu apģērbu. Šogad viss ir mainījies - strauji tiek pārskatītas normas, un arī mode turpina pielāgoties. Vēlaties būt stilīgs? Ņemiet vērā 2020/2021. gada ziemas apģērbu tendences!

“MODES MANIFESTĀCIJĀ” noteiks labākos Latvijas jaunos modes dizainerus 2020. gadā 18.12.2020 10:33

22. decembrī Rīgā, Hanzas Peronā, tiešsaistē notiks jauno modes dizaineru konkursa “MODES MANIFESTĀCIJA” fināls un TV ieraksts. Par godalgām konkursā cīnīsies divpadsmit konkursa finālisti - topošie modes dizaineri no Latvijas Mākslas akadēmijas, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola”, Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmijas un Rīgas Tehniskās universitātes.

Kā sagatavot savu garderobi ziemai? 14.11.2020 08:59

Straujiem soļiem tuvojas gada aukstākie mēneši, un tas nozīmē, ka ir laiks pārmaiņām. Mainoties gadalaikiem, mainās apģērba vajadzības, tādēļ ņemiet vērā pāris vienkāršus padomus, kas ļaus pārdomāt, pārveidot, sakārtot un sagatavot garderobi ziemai!

“MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte” atzīta par 2019. gada labāko modes izstādi Latvijā 30.10.2020 12:15

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar prieku paziņo, ka Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja organizētā izstāde “MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte” kļuvusi par Baltijas Modes federācijas konkursa “Latvijas Modes gada balva 2019” laureāti nominācijā “Gada labākā modes izstāde”.

Kā atgūt sudrablietām agrāko spožumu? 16.10.2020 13:10

Rotaslietas ir gandrīz katras sievietes neatņemama sastāvdaļa. Gan ikdienā, gan svētkos ir patīkami uzlikt kādu skaistu rotaslietu, kas papildina kopējo tēlu. Rotaslietas ir dažādas, sākot no vienkāršas bižutērijas līdz pat dārgmetālu rotām. Katram cilvēkam ir sava gaume attiecībā uz rotaslietām, tāpēc arī mūsdienās to klāsts ir ļoti plašs.

Stila padomi: kā vīrietim lieliski izskatīties jebkurā dzīves situācijā? 05.10.2020 14:03

Stiliste Sintija Selicka-Užane ir pārliecināta, ka pasaule pieder drosmīgajiem, un aicina vīriešus savā garderobē apvienot ērto un funkcionālo ar spilgto un neierasto. Stilu šodien definē ne vien tas, ko tu velc, bet arī tas, ar kādiem aksesuāriem izvēlies papildināt savu apģērbu. Šeit arvien lielāku lomu ieņem mūsdienu tehnoloģijas, ka kļuvušas gan par vērtīgu palīgu ikdienā, gan par vienu no individuālā tēla pamatelementiem. Līdzās funkcijām ne mazāk svarīgs ir dizains, kas iekļaujas mūsu dzīvesstilā. Stiliste stāsta, kam jābūt stilīga vīrieša garderobē un kā ikvienā ikdienas situācijā apģērbu veiksmīgi savienot ar modernajiem un funkcionālajiem tehnoloģiju sīkrīkiem jeb “gadžetiem”.

Modes dizainere Natālija Jansone piedalās Milānas modes nedēļā 23.09.2020 14:27

Ierastās sezonu modes skates Eiropā un citur pasaulē šobrīd nomainījušas to daļēji virtuālās versijas, pandēmijas iespaidā modes namiem samazinot gan kolekciju, gan ražošanas apjomus. Arī prestižā Milānas modes nedēļa (22.09 – 28.09) šobrīd notiek daļēji digitālā formātā (41 kolekcija tiek prezentēta digitāli, 23 – kā klasiskas modes skates), un tajā – projekta Fashion Vibes ietvaros, ar 2021. gada pavasara un vasaras kolekciju piedalās arī Latvijas modes dizainere Natālija Jansone.

Kādas rotaslietas izvēlēties ikdienas gaitām? 22.09.2020 10:08

Ikdienas tērps var būt gan darbam, gan brīvajam laikam, bet kas gan vislabāk izrotā ikdienišķu tērpu, ja ne rotaslietas? Rotas ir tas, kas parastu izskatu var pārvērst elegantā, modernā vai izceļošā kopskatā. Ir vairāki rotu veidi, kas prasa tās valkāšanā arī nelielas zināšanas, par to arī šajā rakstā.

LMA studentu modes skate šogad pirmo reizi būs vērojama tiešsaistē 31.07.2020 17:07

Nākammēnes, 26. augustā, jau tradicionāli norisināsies viens no pašmāju kultūras dzīves gaidītākajiem notikumiem – Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu modes skate, kas šogad pirmo reizi tiks translēta tiešsaistē, ļaujot ikvienam interesentam to piedzīvot savām acīm. Kā modes skates centrālā tēma izvirzās modes, mākslas un telpas mijiedarbība, un tā kalpos kā simboliska atgriešanās pie pamatvērtībām jeb akadēmijas dārgumiem. Tādējādi arī par kolekciju parādes norises vietu tematiski izvēlēta Latvijas Mākslas akadēmija, kas ir unikāla ar tās izteiksmīgo arhitektūru un māksliniecisko interjeru.

Kāzas indiešu stilā. Indiešu etniskā kāzu kleita un aksesuāri 19.07.2020 15:44

Etniskais novirziens kāzu kleitu darināšanas mākslā ir daudzu līgavu strīdu un pārdomu tēma. No vienas puses, daudzās no mums iesakņojies stereotips, ka līgavai savā kāzu dienā jābūt no smalka auduma šūtā baltā ietērpā, taču no otras puses- gribas kaut ko neparastu, ne tādu, kā citiem.

Nākamā lapa