Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:255, Did:0, useCase: 3


Citronu diēta

Atšķirībā no daudzām citām diētām. citonu diēta nenodara oragnismam nekādu ļaunumu. Porciju lielums, tāpat arī produkti, ko lietojat uzturā, šajā diētā nav stingri ierobežoti, galvenais nosacījums - pēc iespējas mazāk savā ēdienkartē iekļaut produktus ar augstu kaloritāti.

Diētas būtība

Pirmajā dienā brokastīs tukšā dūšā jāizdzer glāze ūdens, kam pievienota sula no 1 citrona. Šāds dzēriena variants ir klasisks un dzerams katru dienu visu diētas laiku, pamazām izdzerto ūdens glāžu skaitu palielinot par vienu vienību. Tātad: pirmajā diena- 1 glāze, otrajā dienā- 2 glāzes, trešajā dienā- 3 glāzes utt.

Septītā diena ir atslodzes diena, tāpēc šodien būs jāatskās no jebkāda ēdiena. Tas nozīmē, ka jūs drīkstat dzert tikai citronūdeni, kuram pievienota tējkarote medus. Tas palīdzēs jūsu organismam attīrīties no visa nevajadzīgā.

Astotajā dienā var atsākt ēst un, protams, j āturpina dzert citronūdens. Šajā dienā jāizdzer 6 glāzes citronūdens, un turpmāk katru dienu izdzertā ūdens daudzums jāsamazina par vienu vienību.

Četrpadsmitajā dienā atkal, tāpat kā septītajā, ieturiet atslodzes dienu.Tas nozīmē, ka jūs neko neēdat, tikai dzerat ar medu atšķaidītu citronūdeni.

Vispārīgi nosacījumi

Citronūdens jādzer tukšā dūšā un labāk caur salmiņu, lai nebojātu zobu emalju un uzlabotu gremošanas trakta darbību. Ūdeni lietojiet tikai vārītu.

Citronu diētas laikā lietojiet daudz augļus un dārzeņus. Dārzeņus labāk ēst tvaicētus. Gatavojot svaigos salātus, arī tiem varat pievienot citrona sulu.

Pirms uzsākt šādu diētu, būtu labi pakonsultēties ar savu ārstu un noskaidrot, vai ar jūsu veselību vis ir pilnīgā kārtībā,- ir kaites, pie kurām nedrīkst lietot skābus produktus.