Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:243, Did:0, useCase: 3


Dabas radīta superdiēta

Redakcija
Redakcija

Paleodiētu ir radījusi pati daba – tas ir vairāk nekā 2 miljonus gadu sens uztura plāns, un akmens laikmetā citas izvēles nemaz nebija. Lai gan dzīve ir krasi mainījusies, šī diēta ir iestrādāta cilvēka gēnos un ir vispiemērotākā arī mūsdienu cilvēkam. Tāpēc ir vērts ielūkoties tikko Apgādā Zvaigzne ABC iznākušajā veselības zinātņu doktora Lorena Kordeina grāmata “Paleodiēta”, kurā apkopota visa jaunākā informācija par šīs diētas piemērotību mūsdienu cilvēkam.

Vēlaties zaudēt svaru, iegūt optimālu veselību, vienmēr būt enerģiski un moži? Ievērojot paleodiētu, tas ir pavisam vienkārši. Paleomaltītes ir bagātas ar šķiedrvielām, antioksidantiem, vitamīniem un omega-3 taukskābēm.
Pieņemiet Lorena Kordeina izaicinājumu: ēdiet liesu gaļu, zivis, dārzeņus un augļus. Ēdiet, cik vien vēlaties un priecājieties par svara samazināšanos, veselības uzlabošanos un lielisku pašsajūtu!

“Pēdējo trīsdesmit gadu laikā esmu pētījis uztura un veselības jautājumus, savukārt pēdējos divdesmit gadus esmu veltījis paleodiētas filozofijai. Šajā grāmatā ir apkopota visa informācija par mūsu senču, kuri dzīvoja pirms “neolītiskās revolūcijas”, uzturu,” saka Lorens Kordeins

Grāmatā atradīsiet paleodiētas pamatprincipus un padomus skaista auguma iegūšanai. Arī sadaļas par paleodiētu un veselību, 80 paleoreceptes, kā arī paleoēdienkarti trim diētas līmeņiem.

Lorens Kordeins (Loren Cordain), Ph. D., ir viens no nozīmīgākajiem pētniekiem evolucionārās medicīnas jomā un pasaulē vadošais eksperts paleodiētas jautājumos, veselības zinātņu doktors, strādājis par profesoru Kolorado Universitātes Veselības un fiziskās kultūras fakultātē. Viņa pētījumi par akmens laikmeta diētu modernajā pasaulē publicēti pasaules atzītākajos profesionālajos žurnālos. Lorena Kordeina grāmatas par paleodiētu ir bestselleri, tulkoti un izdoti daudzās valodās.

Pieejama arī e-grāmata.

No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska.