Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


Izdevniecība "Avots" piedāvā unikālu darbu par reinkarnācijas tēmu

Redakcija
Redakcija

Dr. Med. Džims B. Takers ir augsti stāvošs psihologs un psihiatrs Virdžīnijas universitātē ASV.
Par sava pētniecības darba motto autors izvēlas Voltēra novērojumu: “Piedzimt divreiz nemaz nav pārsteidzošāk kā piedzimt vienu reizi; daba ir stāsts par atdzimšanu.”

Šajā grāmatā Džims Takers aplūko gadījumus gan rietumu, gan austrumu valstīs; autora skrupulozā pieeja rosina daudz jautājumu, kas vidusmēra interesentam diezin vai iešautos prātā un kas darbu padara vēl jo intriģējošāku.

Kā tas var būt, ka divgadīgs puišelis Luiziānā detalizēti atceras dzīvi 2. Pasaules kara pilota ādā? Ka bērns no Oklahomas izklāsta Holivudas statista dzīves smalkumus, ko, ar prātu domādams, neizdomāsi? Ka bērns, kura ģimenei nav ne mazākās sapratnes par golfu, ne vien izceļas šajā sporta veidā jau no divu gadu vecuma, bet arī sīkumos atceras sevi leģendārā 20to gadu golfera Bobija Džounsa ādā?

Izdevums būs īpaši saistošs tiem, kuru atvases reizēm izrāda neparastas intereses un zināšanas. Kad tās uztvert nopietni, un kad bērns vienkārši fantazē?

Savukārt noslēguma nodaļas veltītas tiem, kas vēlas iedziļināties aprakstītajos gadījumos ar zinātnes palīdzību – Džims Takers skaidrojumā izmanto jaunākos kvantu fizikas atklājumus.

Unikāli ir tas, ka šis izdevums aplūko ne vien vairākkārtējo dzīvju fenomenu, bet arī apziņu kā tādu, ar fizikas palīdzību ilustrējot tās ietekmi uz pilnīgi visu, sākot no katra individuālās dzīves līdz pat kosmiskajiem procesiem.

Interese par t.s. iepriekšējām dzīvēm Džimam Takeram sākās pēc tam, kad viņš Virdžīnijā kādu laiku bija vadījis bērnu psihiatrijas privātpraksi. Dažādu notikumu rezultātā viņš sastapās ar Dr. Janu Stīvensonu, kas tolaik jau gadiem ilgi bija nodevies metodiskiem iepriekšējo dzīvju pētījumiem. Takeru uzrunāja ne vien paši fascinējošie gadījumi, bet arī iespēja tajos iedziļināties, izmantojot objektīvas, zinātniskas metodes.

Viņš iesaistījās Stīvensona pētniecības centra darbībā 1999. gadā; drīz vien tā kļuva par Takera vienīgo darba vietu, līdz 2012. gadā, Janam Stīvensonam dodoties pelnītā atpūtā, viņš pārņēma centra vadību.

Vairāk par autoru un viņa darbību lasāms ŠEIT.

Grāmatas “Atgriezties dzīvē. Bērni atceras iepriekšējās dzīves” tehniskie paramatri: 328 lpp., 13x20cm, mīkstie vāki.