Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


10 interesantas atšķirības starp puikām un meitenēm

Kā jūs domājat, kāpēc, meitenes, iepazīstoties, izliekas par muļķēm...vai kāpēc puikas nekad nevelk mugurā neērtas drēbes, lai izskatītos skaisti? Daži interesanti fakti par šīm un vēl citām tēmām...

1. Kad puikas grib iepatikties meitenēm, viņi izliekas gudri. Bet meitenes, kad grib iepatikties puikām, izliekas par muļķēm. Puikas izliekas gudri, jo saprot, ka starp pārējiem līdzīgiem gudriem ir vairāk iespēju. Bet meitenes — tādēļ, lai puikam nevajadzētu tik ļoti sasprindzināties, izliekoties, ka viņš ir gudrāks.

2. Puikas skaistuma dēļ nekad neuzģērbs neko neērtu. Bet meitenes ērtību dēļ nekad neuzģērbs neko neskaistu. Starp puikām izņēmums ir Holivudas filmu varoņi, kuriem garos mēteļos patīk uzlīst uz vilciena jumta un baltos kreklos vārtīties dubļos, kā arī indivīdi, kuri dodas iepazīties ar mīļotās meitenes vecākiem. Starp meitenēm izņēmumu nav. Ja meitene apgalvo, ka ērtību labad kaut kā muļķīgi saģērbusies, tas nozīmē, ka, pirmkārt, viņa koķetē, otrkārt, viņai ir slikta gaume.

3. Gultā puikas baidās, ka meitene nebeigs. Bet meitenes baidās, ka puika beigs pārāk ātri. Tā tikai šķiet, ka puikas vada altruisms, bet meitenes uztrauc savas personiskās intereses. Puikas piespiež meitenes beigt vispirms jau pašu labsajūtai — pēc tā viņi jūtas ļoti spici. Bet meitenes pārdzīvo par puikām, kuriem viss notiek pārāk ātri, tāpēc, ka zina: puikas tā dēļ uztraucas.

4. Puikām ir problēmas ar indukciju. Bet meitenēm — ar dedukciju. Visi smejas par sieviešu loģiku. Jā, meitenēm tiešām ir problēmas ar pārslēgšanos no vispārīgā uz personisko, tāpēc viņām ir grūti saprast, ko tas nozīmē: vai nu viņš mani mīl un tāpēc guļ ar mani, vai arī viņš guļ ar mani tāpēc, ka nemīl, — tiec nu skaidrībā. Taču ar puikām viss ir vēl sliktāk — viņi nav spējīgi pārslēgties no personiskā uz vispārīgo. Stiprā dzimuma pārstāvis, piemēram, nav spējīgs saprast: ja viņu lūdz nenokavēt dzimšanas dienas ballīti un zvanīt tajā laikā, kad viņš solījis, tas nozīmē arī to, ka uz tikšanos parkā jāierodas laikā.

5. Puikas cenšas nelīdzināties meitenēm, bet meitenes grib būt līdzīgas puikām. Un tas liecina, ka būt par puiku ir labāk. No otras puses, ja labi padomā: kamēr esi meitene, tu vari lepoties ar tādām lietām, ar kurām puikam lepoties ir tikpat muļķīgi kā ar to faktu, ka viņam ir loceklis (starp citu, daži to uzskata par pietiekamu lepnuma iemeslu), piemēram, ar savu finansiālo neatkarību.

6. Puikas uzskata: jo viņiem lielāks loceklis — jo labāk, bet meitenes tā nedomā, tāpēc, ka zina — tā dēļ ir sāpīgi.

7. Puikas prot atrast kopēju valodu ar datoru, bet meitenes prot atrast kopēju valodu ar puikām, kuri prot atrast kopēju valodu ar datoru. Neviens nezina, kāpēc puikām ar datoriem viss izdodas labāk nekā meitenēm. Ir aizdomas, ka meitenēm vienkārši nav nekāda stimula attīstīt savas spējas šajā virzienā, ja ar to tik dedzīgi nodarbojas puikas. Vēl no pirmo manufaktūru laikiem zināms: darba dalīšana paaugstina tā ražīgumu, un kāpēc gan liegt puikām vēl vienu iespēju demonstrēt savu pārākumu?

8. Meitenes pārvērtē puiku prāta spējas, bet puikas nenovērtē analoģiskas meiteņu spējas. Par spīti runām par sieviešu intelekta vājumu, meitenes spējīgas izstrādāt sarežģītu stratēģiju puiku iekarošanai, pieradināšanai un pāraudzināšanai. Taču šī sistēma bieži nav efektīva. Un viss tāpēc, ka pamatā ir stipra pārrēķināšanās — puikas spēj domāt: «Un tad viņš nodomās, ka es...» Neko viņš nedomās un ne tāpēc, ka muļķis. Bet gan tāpēc, ka viņš uzskata: meitenes domāt nespēj, un tāpēc viņš var neiespringt.

9. Puikas nav tik emocionāli kā meitenes. Kā gan citādi, ja meitenes no agras bērnības žēlo, kad viņas raud, bet puikas bar, meitenes uzslavē, kad viņas maiguma uzplūdā uzkaras vectētiņa kaklā, bet puikas aicina būt savaldīgākiem. Tā ka puiku dzelzs raksturs nav viņu pašu nopelns un meitenes par pinkšķēm kļūst aiz vecāku žēlastības. Tāpēc labāk iztiksim bez savstarpējām pretenzijām.

10. Puikas velk pie meitenēm, bet meitenes — pie puikām. Meitenēm patīk sanākt kopā un lamāt puikas vispār un savējos konkrēti. Puikas par meitenēm tik bieži nerunā, taču, ja nu tomēr to dara, tad nekādi nevar atturēties un iztikt bez ironiskām piezīmēm. Tomēr puikas skrien pakaļ meitenēm, bet meitenes — puikām. Dīvaini, taču fakts.

     [+] [-]

, 2013-12-16 06:30, pirms 10 gadiem
funny