Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 3


Slēdzenes remonts tagad pieejams pēc izsaukuma visas diennakts laikā

Redakcija
Redakcija

Daudziem varētu šķist, ka viņi taču nav tik neuzmanīgi, lai paliktu paši aiz savām durvīm. Lai gan visbiežāk dažādi slēdzeņu maiņas speciālisti tiek saukti tieši pazaudētu atslēgu dēļ, nereti tās ir situācijas, kas ir ārpus cilvēka paša kontroles. Garnadži ir visur, tāpēc nevainojiet sevi, ja jums kādreiz atslēgas tiek nozagtas. Tāpat nereti atgadās situācijas, kad garnadži mēģina iekļūt mājoklī vai mašīnā, mēģinot atmūķēt pašu slēdzeni, taču beigu beigās to tikai salaužot

Neviens no mums nedzīvo savu ikdienas dzīvi, gatavojoties šādām situācijām. Taču tirgus pētījumi liecina, ka ārkārtīgi daudz cilvēki sastopas ar šādām situācijām vismaz reizi savā dzīvē. Tās ir gan pazaudētas atslēgas, gan salauztas slēdzenes, gan bojāta auto centrālās atslēgas elektronika un citas problēmas. Neviens no mums nav pasargāts no situācijām, kad ir jāveic durvju slēdzenes nomaiņa.

Neatveramas durvis var sabojāt ne tikai dienu, bet pat visu nedēļu. It īpaši ja stresā tiek veiktas kādas neracionālas darbības, kā izsists auto logs, problēmu risināšana var prasīt pat vairākas nedēļas. Slēdzeņu nomaiņas vajadzībām labāk nekavējoties griezties pie speciālistiem. “Atslēgu Meistars” ir vārds, kuru labāk iegaumēt, lai ikviens būtu gatavs situācijām, kad attopieties pie neatveramām durvīm.

Atslēgu Meistara speciālisti var veikt jebkuru durvju slēdzenes maiņu, gan automašīnu, gan mājokļa. Šī servisa speciālistiem nav neatrisināmu problēmu. Pie Atslēgu Meistara var griezties gan seifu, gan metāla durvju atvēršanas vajadzībām. Servisa speciālisti ir pieejami visu diennakti. Nepieciešams tikai sūtīt savu problēmu un slēdzenes attēlu slēdzeņu sos servisam pa tālruni 26661117. Pēc problēmas izvērtējuma, speciālisti piedāvās durvju slēdzenes nomaiņas cenu. Cik tas maksā? Katra situācija ir citādāka. Slēdzenes nomaiņas metāla durvīm cena, piemēram, ir atkarīga gan no problēmas rakstura, gan paša slēdzenes veida. Jebkurā gadījumā – servisa speciālisti jūsu problēmas atrisinās lētāk, nekā tad, ja ātrai iekļūšanai mājoklī vai automašīnā jau būsiet izsituši logu.

Atslēgu Meistars garantē gan ātru, gan profesionālu darbu, nodrošinot iekļūšanu jūsu īpašumā bez papildus bojājumiem jūsu īpašumam.