Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Katrai horoskopa zīmei atbilstošas rotaslietas

Redakcija
Redakcija

Astrologi apgalvo, ka, pareizi izmantojot rotaslietas, mēs ne tikai izceļam skaistumu un oriģinalitāti, bet varam mainīt un ietekmēt savu dzīvi, izvairoties no dažādām slimībām un nelaimēm. Var par to pasmaidīt, taču neaizmirsīsim, ka dziļā senatnē rotas kalpoja ne jau skaistumam, bet pirmkārt aizsardzībai, un nav dzirdēts, ka mūsu senči būtu sūdzējušies, ka, pareizi izgatavotas un valkātas, rotas tos nebūtu pasargājušas no visādu veidu likstām.

Rotas Aunam.

Auskari, matu sprādzes, diadēmas – tradicionālās galvasrotas, bet par galvu atbildīgā Zodiaka zīme ir Auns. Un, ja jūs, piemēram, moka galvassāpes, tad, pirms dzerat zāles, padomājiet, ar kādiem auskariem šodien bijāt rotājusies. Šīs zīmes pārstāvji ļoti mīl dārglietas, kas dod tiem enerģiju, iedvesmu un kļūst par personīgās drošības sajūtas mēru. Auna zīmē dzimušajiem jāizvēlas zelts un briljanti – vienkārši un droši. Vēl astrologi iesaka rotāties ar rubīnu, taču šo dārgakmeni nevajag nēsāt pastāvīgi, ar to ieteicams rotāties tikai izšķirīgos un ļoti atbildīgos dzīves brīžos. Ja akmeni jums dāvinājusi mīloša sirds, tas nesīs veiksmi.

Rotas Vērsim.

Kaklarotas ar dārgakmeņiem, kas simbolizē Mēnesi un Venēru – harmonizē iekšējo enerģiju, dod spēku un spējas mīlēt, priecāties par dzīvi, līdzsvaro garīgās un materiālās vajadzības. Kakls – tā ir Vērša dzīves darbības zona, bet šī zīme labāk kā jebkura cita pazīst īstos zemes priekus. Izvēlieties topāzu – tas harmonizēs, piešķirs jūsu domām un darbiem vajadzīgo stabilitāti, jo Vērsis, kaut arī praktisks un artistisks, bieži vien ar grūtībām pieņem izšķirošus lēmumus.

Rotas Dvīnim.

Rokassprādzes, ķēdes ap roku, grezni pulksteņi - Dvīņu iedarbības lauks. Uzmanība, ko pievērsīsiet šai zīmei, palīdzēs iemantot savstarpējo attiecību vieglumu, jautrību, jaunas idejas un spēju loģiski domāt. Lai Dvīni pavadītu veiksme, panākumi un laba veselība, nepieciešams izvēlēties ahātu – akmeni, kas palīdzēs saglabāt nepieciešamo enerģijas daudzumu, ko Dvīņi tērē nedomājot. Melnais ahāts šo zīmi pasargā no ļaunās acs.

Rotas Vēzim.

Kuloni, piespraudes, arī kaklasaites adatas – šīs rotas, kas saskaras ar sirds čakru, jāuztver ļoti nopietni. Ne velti lielāko daļu aizsargājošo rotājumu (amuletus, talismanus) pieņemts nēsāt tieši krūšu rajonā. Ieteicamākie akmeņi Vēžiem ir smaragds, pērles un mēness akmens. Smaragds palīdz saglabāt dzīvesprieku, pērles – nes veiksmi, bet mēness akmens neļauj ieslīgt maldīgās ilūzijās.

Rotas Lauvai.

Lauvas zīmes tradicionālie akmeņi ir rubīns, dimants un dzintars. Rubīns dod spēku un ļauj attīstīties iedzimtajiem talantiem, bet dzintars padara dzīvi saulainu. Ja jūsu draugs ir Lauva, uzdāviniet viņam rotaslietas ar berilu, tas stiprinās uzticības jūtas un mīlestību, nostiprinās ģimeni. Zelts ir īstais šīs zīmes materiāls, lai gan arī sudrabs ir labvēlīgs. Lai gan tas ir modē, nevajadzētu abus šos materiālus nēsāt vienlaikus.

Rotas Jaunavai un Svariem.

Metāla jostas, sprādzes, dekoratīvās pogas - liekas, nenopietni, bet jostasvieta ir Jaunavas un Svaru ietekmē. Šīs zīmes ir atbildīgas par harmoniskām cilvēku attiecībām un laulību, par atbildības sajūtu un pienākumu. Ahāts, kaķa acs, jašma, onilss, berils - šie akmeņi ir praktiskās un izveicīgās Jaunavas uzticamie pavadoņi, kas viņas padara pievilcīgas pretējā dzimuma acīs, palīdz saglabāt patiesās jūtas un gūt panākumus finansiālos darījumos. Svari, kā jau mākslinieciski attīstīta un samērā bezrūpīga zīme, ir ļoti izvēlīga. Dāviniet šīs zīmes pārstāvjiem sudraba rotas ar nefrītiem un ametistiem, jo šie pusdārgakmeņi un dārgakmeņi gādās par labu pašsajūtu un dvēseles harmoniju.

Rotas Skorpionam.

Skorpions – zodiaka pati mistiskākā zīme, kuras ietekmē atrodas mūsu plaukstas un pirksti. Gredzeni un gredzentiņi kalpo par mūžīgās uzticības un varas zīmēm, kas ietekmē cilvēku likteņus. Skorpions nebaidās saspringtās situācijās, tam patīk stress, bet varbūt dzīve kļūtu daudz vienkāršāka, ja šīs zīmes pārstāvji izvēlētos rotas no sudraba ar granātiem, lazurītu un malahītu, kas attīrītu ķermeni no fiziskā un garīgā piesārņojuma.

Rotas Strēlniekam, Mežāzim, Ūdensvīram un Zivīm.

Ja jums pietiks drosmes izrotāt savas kāju pēdas ar gredzentiņu vai ķēdīti, varbūt Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs un Zivs, kas gādā par šo ķermeņu zonu, palīdzēs piepildīt nākotnes plānus un vispārdrošākās cerības, piesaistīs domubiedrus un draugus. Debeszilais tirkīzs priecēs Strēlnieka sirdi un acis. Uzskata, ka tam piemīt ārstnieciskas īpašības, kas stimulē sirdsdarbību un līdzsvaro nervu sistēmu, tas vieglāk palīdz uzsākt draudzību un saglabāt attiecības. Mežāzim vajadzētu samierināties ar vienkāršiem izstrādājumiem no zelta un sudraba, labāk bez dārgakmeņu iestrādēm, kā arī siltas jūtas un mīlestību sniegs Baltijas jūras dzintars. Ūdensvīram jāpaliek uzticīgam pārbaudītām vērtībām – safīrs, briljants, akvamarīns un opāls- tie ir Ūdensvīra balsti, kas nes laimi, pasargā no ļauna un uztur optimistisku garu. Visbeidzot Zivs – šī horoskopa zīme visvieglāk pakļaujas dārgakmeņu ietekmei. Tās jūtīgo, nereti atkarīgo dabu labvēlīgi ietekmē hrizolīts un hrizoprāzs, kas vairo dzīvesprieku un entuziasmu, taču dzintars, koraļļi, dimants un topāzi palīdz piepildīt slēptākos sapņus un neprātīgākās ieceres.