Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 26. februāris – Aurēlija, Evelīna, Mētra

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 26. februāris – Aurēlija, Evelīna, Mētra
Foto: Iveta Apškrūma


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Aurēlija, Evelīna, Mētra. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Aurēlija

Aurēlija ir īsts sievišķības iemiesojums. Viņa ir neparasti valdzinoša, maiga un maģiski šarmanta. Aktrise sirdī un dvēselē, kam nepieciešama publika un skatītāji. Apveltīta ar milzu gribasspēku, intelektuāla un gandrīz vienmēr iegūst to, ko iekāro. Viņai ir svarīgi kādu mīlēt un būt mīlētai. Šajā sakarā mēdz pieņemt nepārdomātus lēmumus. Taču Aurēlija vienmēr zina, ko grib un viņai nekad nerodas šaubas par savu izvēli. Ir apveltīta ar labu intuīciju un burtiski redz "cauri" cilvēkiem, atklājot pat viņu slēptākos nodomus. Visu apgūst ātri un bez problēmām. Ar apskaužamu vieglumu pielāgojas jebkuriem apstākļiem un ikvienam cilvēkam.

Aurēlijai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai pašizteiktos. Esiet atklāts, pozitīvs un drosmīgs. Izsakieties atklāti.

Evelīna

Evelīna ir aktīva, kārtīga, mērķtiecīga un strādīga būtne, kas apveltīta ar asu prātu, ātru reakciju un spēcīgu gribasspēku. Absolūti nav egoiste, taču spītīga. Viegli iejūtas jebkurā abiedrībā, kaut gan draudzību pirmā uzsāk reti. Draugus vispār izvēlas ļoti rūpīgi. Nekad nesatraucas par sīkumiem un nemēdz ilgi bēdāties, taču ātri apvainojas. Ir taisnīga, līdzjūtīga un vienmēr cenšas palīdzēt vājākajiem. Viņai piemīt laba intuīcija, taču Evelīna to praktiski neizmanto, dodot priekšroku dzīves pārsteigumiem. Savu jūtu pasauli svešiem neuztic, kaut gan tā viņai ļoti bagāta. Evelīna ir laba sieva, māte un īstena mājas pavarda sargātāja.

Evelīnai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešama vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Mētra

Mētra ir jauka, dzīvespriecīga, aizrautīga un aktīva būtne. Viņai piemīt avantūrista un piedzīvojumu meklētāja gars, kas aizrauj un iedvesmo ne tikai viņu pašu, bet arī apkārtējos cilvēkus. Apveltīta ar milzīgu radošo potenciālu, Mētra soļo caur dzīvi kā īsts uzvarētājs. Viņai ir daudz draugu un domubiedru, kurus Mētra ik pa brīdim mēdz pārsteigt ar savu rīcību un lēmumiem. Viņa nebaidās riskēt, ir draudzīga, līdzjūtīga, saprotoša un idejām bagāta. Mīl pārmaiņas un ceļojumus. Necieš garlaicību un sēdēšanu uz vietas.

Mētrai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.