Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 28. aprīlis – Gundega, Terēze

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Gundega, Terēze. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Gundega

Gundega ir drosmīga, līdzsvarota, draudzīga un aizrautīga būtne. Arī ļoti centīga un uzcītīga, taču laiku pa laikam viņai nepieciešamas pārmaiņas. Rutīna nav domāta Gundegai. Viņai patīk būt sabiedrībā, labi pavadīt laiku ar draugiem, taču ģimene tāpēc netiek aizmirsta- tā vienmēr viņas dzīvē ieņem īpašu vietu. gundegai piemīt laba gaume, mīlestība uz dabu un mākslu. Viņa ir lielisks draugs un sadarbības partneris. Mēdz būt kaprīza.

Gundegai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Terēze

Terēze ir ļoti konkrēta un par saviem spēkiem pārliecināta sieviete, taču labi jūtas tikai tajā sfērā, kas viņai perfekti zināma un pazīstama. Ja par kaut ko būs nepārliecināta, no malas neviens to nepamanīs. Terēze ir ārkārtīgi savaldīga, apveltīta ar ātru reakciju un no jebkuras situācijas atradīs izeju pati saviem spēkiem. Sabiedrībā tiecas pēc atzinības un veiksmes, grib būt labākā savā profesijā. Katrā gadījumā patmīlības viņai netrūkst. Ļoti nopietni uztver ģimeni un laulību.

Terēzei likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.