Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 25. aprīlis – Līksma, Bārbala

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Līksma, Bārbala. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Līksma

Līksma ir jautra, radoša, daudzpusīga, zinātkāra, ar labu humoru apveltīta būtne, kas mīl pārmaiņas, attīstību un dažādību. Labprāt izrāda rūpes par savu ģimeni un draugiem, taču negrib, ka viņu māca un komandē. Ir sabiedriska, draudzīga un izpalīdzīga. Līksmai daba dāvājusi jūtīgu dvēseli, smalku skaistuma izpratni un artistiskumu. Viņa ir garā stipra, prot glabāt svešus noslēpumus un dzīvo pēc principa "visu vai neko".

Līksmai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Bārbala

Bārbala ir drosmīga, azartiska, godīga un izveicīga. Viņai vienlīdz svarīga kā materiālā, tā garīgā pasaule. Augstu vērtē cilvēkos labsirdību un godaprātu. Ir apveltīta ar vērīgu prātu un līdera dotībām. Laba vadītāja un organizatore, kas prot plānot un izstrādāt tālejošas stratēģijas. Ļoti patstāvīga, stingri stāv uz zemes un vienmēr sasniedz to, ko iecerējusi. Dzīvē tiecas ne tikai pēc personīgās izaugsmes, bet arī labklājības.

Bārbalai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.