Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 28. marts – Ginta, Gunta, Gunda

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Gunta, Ginta, Gunda. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Gunta

Gunta ir azartiska, ugunīga un apveltīta ar apskaužamu izdomu un milzu gribasspēku. Mērķtiecīga un ja reiz ko nolēmusi, noteikti sasniegs un iegūs. Guntai ir laba gaume, taču viņa ir izvēlīga. Ja nepieciešams, prot izlikties un slēpt savus patiesos nodomus. Savu iekšējo pasauli atklāj tikai retajam, taču sabiedrībā ir jautra, azartiska un uzmanību piesaistoša. Kārtīga, strādīga un centīga. Prasīga pret sevi un citiem. Citos necieš nevīžību un neizdarību. Ģimenē cenšas ieņemt vadošo lomu.

Guntai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Ginta

Ginta ir ārēji līdzsvarota, taču iekšēji ļoti dinamiska personība. Daudzpusīga, aktīva, enerģiska un zinātkāra. Arī jūtīga, impulsīva un emocionāla. Apveltīta ar ātru domāšanu, taču pārlieku nemierīga. Mēdz pakļauties mirkļa iegribām un jūsmot par pārejošām vērtībām. Spriedumos neapdomīga un mēdz pārspīlēt, taču laba vadītāja, kurai piemīt novatorisma dzirksts. Mīl brīvību un neatkarību. Ne pārāk uzticas citiem cilvēkiem. Ir tieksme visu pētīt un analizēt.

Gintai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Gunda

Gunda ir trakulīga un neprātīga būtne, kuras dēļ daudzi vīrieši gatavi iet caur uguni un ūdeni. Viņa ir ļoti neparasta, sievišķīgi šarmanta un pasakaini noslēpumaina koķete. Nekad nevar mierīgi nosēdēt uz vietas, tāpēc necieš rutīnu. Izlēmīga, jautra, dzīvespriecīga un sabiedriska. Apveltīta ar mākslinieciskiem talantiem, labu gaumi, iztēli un gaišu prātu. Gundai patīk atrasties uzmanības centrā, saņemt komplimentus un plūkt atzinības laurus. Dievina savus bērnus.

Gundai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.