Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 23. februāris – Haralds, Almants

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Haralds, Almants. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Haralds

Haralds ir drosmīgs, neatkarīgs un labprāt dzīvē ieņem līdera pozīciju. Viņš ir izlēmīgs, atbildīgs un ar ātru reakciju apveltīts. Palīdzību pie citiem viņš meklē reti, kaut gan arī pats palīdz tikai tiem, kuros saskata reālu potenciālu. Ir radošs, optimistiski noskaņots un spēj atrisināt gandrīz ikvienu dzīves situāciju. Ja kaut ko uzsācis, iet līdz galam, izmantojot praktiski jebkurus pieejamos līdzekļus. Viņš ir pārliecināts par sevi, savu spēku un iespējām. Savu iekšējo pasauli svešiem neatklāj.

Haraldam likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Almants

Almants ir jautrs, komunikabls, līdzsvarots un samērā impulsīvs. Mēdz pielāgoties visam, kas sola veiksmi un izdošanos. Dzīvi neuztver pārlieku nopietni: ciena izklaides, interesantus cilvēkus un patīkamu sabiedrību. Nākotne Almantu neuztrauc; viņš dzīvo šodienai. Ir nedaudz nepacietīgs, egoistsiks, patmīlīgs. Visu grib iegūt viegli un bez piepūles. Nemīl risināt problēmas. Pateicoties tam, bieži savā dzīvē palaiž garām lieliskas izaugsmes iespējas.

Almantam likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.