Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 20. aprīlis – Mirta, Ziedīte

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Mirta, Ziedīte. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Mirta

Mirta ir ļoti harmoniska un dzīvi mīloša personība, kas tendēta uz ģimeni un skaistuma vairošanu visapkārt. Viņai ir svarīgi palīdzēt citiem, mīlēt un būt mīlētai, kā arī novērtētai. Spēj ziedoties citu labā un atdot pēdējo kreklu, ja tas nepieciešams cilvēkiem, kuri viņai svarīgi. Ir draudzīga, labsirdīga, gādīga un godprātīga. Labi saprotas ar apkārtējiem, nav skandaloza un nemīl kašķēties, par ko citi viņu ciena un apbrīno. Iekšēji stipra un garā nesalaužama.

Mirtai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Ziedīte

Ziedīte ir jautra, azartiska un dzīvespriecīga būtne ar labu intuīciju un tieksmi uz risku. Viņai ir bagāta iztēle, radošs talants un prasme patikt cilvēkiem. Apveltīta ar romantisku dvēseli, taču arī prakticismu, kas tik ļoti nepieciešams dažādu sadzīvisku jautājumu kārtošanā. Ziedītei nekad netrūkst ideju un vēlēšanās virzīties dzīvē uz priekšu. Viņai svarīga izaugsme, komforts un labklājība, neaizmirstot par ģimeni un personību. Svarīgos jautājumos apdomīga un, pirms izlemt, piecreiz nomērīs.

Ziedītei likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.