Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 20. marts – Made, Irbe

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Made, Irbe. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Made

Sieviete ar šādu vārdu ir ļoti izturīga un mērķtiecīga. Viņa ir impulsīva, enerģijas pārpilna un neticami darbīga. Mierīga mājas dzīve nav domāta Madei, viņa dod priekšroku sabiedrībai, skaļām kompānijām un bohēmai. Made ir drosmīgs spēlētājs un, ja nepieciešams, gatava riskēt. Dvēselē labsirdīga un jūtīga, vēlas mīlēt un būt mīlēta. Apkārtējo cilvēku viedokli parasti vērā neņem, nepakļaujas komandām un necieš, ja kāds ar viņu runā paaugstinātos toņos.

Madei likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Irbe

Irbe ir mīļa, gudra, jautra, labsirdīga, taču pārlieku emocionāla. Viņa labprāt izpalīdz citiem, ir atsaucīga, saprotoša un iecietīga. Arī godīga un atklāta, taču mēdz ieslīgt grūtsirdībā un mocīt sevi. Uzticas cilvēkiem un tic labajam. Viņai piemīt radošs talants, izdoma un spēja no "graudiem atsijāt pelavas". Lielas virsotnes dzīvē gan Irbei grūti sasniegt,un traucēklis tam ir slinkums un nepārliecinātība par saviem spēkiem.

Irbei likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.