Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 19. februāris – Zane, Zuzanna

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Zane, Zuzanna. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Zane

Zane ir pilna mīlestības un trauksmes. Viņa kā putns tiecas pēc plašumiem, izpleš spārnus, ceļas debesīs, lai baudītu brīvību un sauli, taču bieži vien ar aizlauztu spārnu sāpīgi krīt. Tas gan netraucē Zanei sadziedēt brūces un lidot atkal. Viņa ir emocionāla būtne ar smalku dvēseli un māksliniecisku gaumi. Izpalīdzīga, draudzīga, sabiedriska. Mērķtiecīga, tāpēc pamazām, bet neatlaidīgi virzās pa karjeras kāpnēm, neļaujot nevienam izsist sevi no līdzsvara. Ir strādīga un pārliecināta par savām spējām. Zane ilgojas pēc dvēseliskām attiecībām, taču bieži vien atbaida vīriešus ar savu sparu, patstāvību un uzņēmību. Viņa necieš nekārtību, muļķīgu rīcību un rupjas kļūdas.

Zanei likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Zuzanna

Zuzanna ir spēcīga personība, kas prot kaldināt plānus un arī realizēt tos dzīvē. Viņa ne vienmēr rāda savu patieso seju, bieži vien uzliekot situācijai vai attiecīgajai sabiedrībai piemēroto "masku". Zuzanna prot slēpt savas jūtas un patiesos nodomus. Viņa nebaidās cīnīties par saviem sapņiem, ir mērķtiecīga un valdonīga. Vajadzības gadījumā var pateikt arī kādu asāku vārdu un pastāvēt par sevi. Mēdz piekasīties pie sīkumiem. Viņa ir atbildīga un ja ko dara, tad rūpīgi un kārtīgi.

Zuzannai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.