Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 19. aprīlis – Vēsma, Fanija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Vēsma, Fanija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Vēsma

Vēsma ir komunikabla, radoša personība, kas tendēta uz nākotni un sasniegumiem. Viņai ir svarīgi būt kustībā, pašizteikties, apmainīties idejām un būt novērtētai. Viņa ir ļoti daudzpusīga, zinātkāra, entuziasma pilna. Apveltīta ar asu prātu, labu humora izjūtu un prasmi pamanīt citiem apslēpto. Izjūt ciešu saikni ar dabu un labprāt atrodas tās tuvumā. Mīl ģimeni, labprāt rūpējas par to, taču saglabā savu gara brīvību. Nepakļaujas citu ietekmei un neaizmirst savus nelabvēļus.

Vēsmai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Fanija

Fanija ir draudzīga, labsirdīga, izpalīdzīga un labprāt padara cilvēkus laimīgus, ja vien tas ir viņas spēkos. Ļoti alkst pēc citu cilvēku atzinības, cieņas un uzmanības. Sevišķi rūpējas par savu ģimeni un tiem, ko patiesi mīl. Var sameloties, ja vien tas ir lietas labā. Sāpīgi reaģē uz kritiku, pat ja tā ir konstruktīva. Gadījumos, kad paliek nesaprasta un nenovērtēta, var noslēgties sevī. Tendēta uz ideālismu. Itin visā meklē harmoniju un mieru.

Fanijai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.