Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 18. marts – Ilona, Adelīna

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ilona, Adelīna. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ilona

Ilonai ir sarežģīts raksturs. Ārēji viņa šķiet noslēpumaina un savaldīga, taču iekšā slēpjas dedzīgs temperaments un bagātas emocijas, kuras viņa prot prasmīgi vadīt. Ilona lieliski zina, ko drīkst atļauties un ko nē, tāpēc uzvedas uzmanīgi un piesardzīgi. Mīlestībā atdod sevi visu, ir uzticīga un pretimnākoša. Ilona apzinās savu vērtību, ir prasīga un pašpietiekama. Mīl komfortu, skaistas lietas un uzticamus draugus.

Ilonai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Adelīna

Adelīna ir miermīlīga, iekšēji kautrīga un maiga būtne, kuru ļoti viegli aizvainot. Viņai ļoti nepieciešams sirdij tuvu cilvēku atbalsts, uzticēšanās un pretimnākšana, citādi šai apdāvinātajai meitenei būs grūti izrādīt savus talantus un gūt pelnīto novērtējumu. Nevar teikt, ka Adelīnai nav rakstura, vienīgais, kas viņai pietrūkst, ir cīņas spars. Taču viņa ir ļoti atbildīga, uzticama, un nekad nevienu nepievils. Adelīna labi saprotas ar apkārtējiem, ir patīkama un viegli izpelnās draugu un kolēģu cieņu.

Adelīnai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.