Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 18. februāris – Kora, Kintija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Kora un Kintija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Kora

Kora ir noslēpumaina, maiga, nedaudz konservatīva. Ārēji viņa šķiet lepna un nepieejama, taču patiesībā- nedroša un par sevi nepārliecināta. Viņa ir viegli uzbudināma, nervoza un var ātri zaudēt savaldību. Gudra un inteliģenta, taču pārlieku subjektīva. Apveltīta ar spēcīgu gribasspēku, tomēr ne visu noved līdz galam, jo trūkst izturības. Uz apkārtējiem atstāj darbīga cilvēka iespaidu, kaut gan patiesībā nealkst sūri grūti strādāt. Neskatoties uz to, ka dzīvē nākas daudz ciest, nekad nezaudē ticību sev un saviem spēkiem.

Korai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Kintija
Kintija ir gudra, līdzsvarota un tiecas sevi pilnībā realizēt. Viņa ir droša, par sevi pārliecināta sieviete ar dzelžainu tvērienu un stingru raksturu. Nemēdz atkāpties no savām iecerēm, nebaidās no grūtībām un mērķtiecīgi virzās uz savu mērķi. Sabiedrībā aktīva, patīkama, komunikabla. Mēdz iegrimt grūtsirdībā, taču, pateicoties milzu gribasspēkam, ātri vien tiek no šī stāvokļa laukā. Kintija nemēdz sēdēt rokas klēpī salikusi, vienmēr ir darbībā un kustībā.

Kintijai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.