Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 17. marts – Ģertrūde, Gerda

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ģertrūde, Gerda. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ģertrūde

Ģertrūde, kā pati daba, ir ļoti spēcīga un ar vētrainu reakciju apveltīta sieviete. Aktīva, darbīga, sabiedriska un absolūti neiespaidojama. Viņas spēks ir gandrīz vai vīrišķīgs. Prasīga gan pret sevi, gan citiem cilvēkiem. Vienmēr sasniedz savus mērķus, ir atbildīga un taisnīga. Netic intuīcijai, uzskatot, ka tas nav savienojams ar intelektu un veselo saprātu. Mīl dabu, ir saimnieciska un viesmīlīga. Arī draudzīga, ja tas netraucē viņas interesēm. Lielu nozīmi piešķir laulībai un ģimenei.

Ģertrūdei likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Gerda

Gerda ir gudra, inteliģenta, iejūtīga un atsaucīga. Arī savaldīga un nekad neizrāda savas emocijas sabiedrībā. Viņai piemīt izteikti laba gaume, prasme saprasties ar citiem cilvēkiem un līdera talants. Dzīvē sev uzstāda augstu latiņu un no iecerētā neatkāpjas, taču nekad pirmajā vietā nenostāda naudu un materiālās vērtības. Lielu nozīmi piešķir cilvēka iekšējai pasaulei. Ir drosmīga, tālredzīga un taktiska.

Gerdai likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.